Pardavimas / Nauji automobiliai / T-Roc

Volkswagen 
T-Roc

 

Susipažinkite

Akcinė kaina EUR su PVM

Bagažo skyriaus talpa

Variklio galia

Sąnaudos

26 780 €

445 l

110 - 221 kW (150 - 300 AG)

4,2 - 8,9 l/100km

 

 

Atsisiųskite atnaujinto T-Roc kainoraštį ir susipažinkite su komplektacijomis, kainomis ir papildomos įrangos sąrašu

Kainoraštis

Susisiekite su mumis dėl automobilio išbandymo
Išbandykite T-Roc patys!

Bandomasis važiavimas

Nauja pasitikėjimo savimi forma

Dėl dar ryškesnės išvaizdos, aukštesnės kokybės, naujoviško dizaino salono ir patobulintų techninių savybių naujasis T-Roc trykšta pasitikėjimu savimi ir pabrėžia savo stiprų charakterį.

Atnaujintas T-Roc Life

Kaina nuo 29 735 € 1.5 TSI 150 AG Man

Atnaujintas T-Roc Style

Kaina nuo 34 503 € 1.5 TSI 150 AG DSG

Atnaujintas T-Roc R-Line

Kaina nuo 34 366 € 1.5 TSI 150 AG

Išorė ir salonas

Savimi pasitikintis žvilgsnis

Tiek priekinė, tiek galinė naujojo T-Roc dalis sukuria pritrenkiantį įspūdį dėl naujo žibintų šviesų dizaino. Charakteringi LED dienos žibintai ir modernūs tamsinti galiniai žibintai jau iš tolo prikausto dėmesį. Papildomai pasirenkamos apšviestos radiatoriaus grotelės dar labiau pabrėžia įspūdingos priekinės dalies išvaizdą. Kiti išskirtiniai akcentai – foninis apšvietimas salono priekyje ir logotipo projekcija su SUV simboliu apšviečia zoną šalia vairuotojo durelių ir sukuria užburiantį efektą atidarius dureles. Modernūs tamsiai raudonos spalvos galiniai žibintai papildo automobilio dizainą ir yra siūlomi su papildomai pasirenkamais dinaminiais posūkių žibintais, kuriuose judanti šviesos juostelė nurodo pasirinktą kryptį.

Jūsų patogumui

Daugiafunkcis vairas leidžia patogiai valdyti ne tik naująjį T-Roc, bet ir radijo imtuvą, medijos grotuvą, valdymo balsu funkciją, telefoną bei „Digital Cockpit“ prietaisų skydelio rodmenis. T-Roc Life ir Style įrangos versijose vairas turi papildomai pasirenkamą šildymo funkciją. Elegantiška oda aptrauktas vairas padeda sukurti išskirtinę atmosferą salone. Pasirinkus T-Roc R-Line įrangos lygį, salone bus įrengtas sportinis daugiafunkcis vairas su jutikliniais mygtukais ir pasirenkama šildymo funkcija.

Geriausia vieta rezervuota Jums

Įsitaisykite ir mėgaukitės važiavimu papildomai pasirenkamoje „ergoActive“ sėdynėje. Ją galite lengvai pritaikyti prie savo ūgio – tai sumažina nugarą veikiančias apkrovas, užtikrina ypatingą komfortą sėdint ir padeda labiau atsipalaiduoti. Pradedant Style įrangos lygiu, „ergoActive“ sėdynė siūloma su „ArtVelours“ apmušalais ir elektra valdoma juosmens atrama, turinčia masažo funkciją, – net kelionė į darbą gali tapti malonumu. „ergoActive“ sėdynė taip pat gali turėti integruotą šildymo funkciją ir/arba reguliuojamą kojų atramą.

Patogus klimato valdymas

Papildomai pasirenkama „Air Care Climatronic“ oro kondicionavimo sistema naujajame T-Roc užtikrina malonų klimatą visame automobilyje. Skaitmenizuoti valdikliai ir ekranai suteikia prietaisų skydui šiuolaikišką išvaizdą. Dėl jutiklinio paviršiaus sistemą  galima valdyti tiesiog pirštų galiukais. Funkcionalūs jutiklinių valdiklių grioveliai padeda lengvai ir patogiai reguliuoti klimatą vairuojant – tai reiškia, kad idealią salono temperatūrą galite nustatyti vos vienu prisilietimu.

Ryšis ir informacijos bei pramogų sistema

Digital Cockpit prietaisų skydelis
Stebėkite svarbiausią dalyką: kelią

Standartiniame naujojo T-Roc skaitmeniniame „Digital Cockpit“ prietaisų skydelyje su 20,3 cm (8 colių) spalvotu ekranu, pasižyminčiu patrauklia grafika, rodoma visa Jums svarbi informacija. Naudodamiesi daugiafunkcio vairo mygtukais, prietaisų skydelyje galite patogiai pasiekti garso sistemos, telefono ar pagalbinių vairavimo sistemų funkcijas.  Taip pat galite rinktis papildomai užsakomą „Digital Cockpit Pro“1 prietaisų skydelį – su 26,04 cm (10,25 colio) didelės raiškos ekranu jis suteikia plačias individualios konfigūracijos ir papildomų rodmenų galimybes, pavyzdžiui, galite matyti navigacijos žemėlapį prietaisų skydelyje tiesiai už vairo.

Beats Audio garso sistema

Kartais mėgstate klausytis muzikos visu garsu? Papildomai pasirinkę 300 vatų galios „Beats by Dre“ garso sistemą, automobilyje mėgaukitės išskirtiniu garsu, kurį galima tiek pamatyti, tiek išgirsti. Šeši puikiai suderinti aukščiausios klasės garsiakalbiai nepriekaištingai perteikia garsą, kurioje sėdynėje besėdėtumėte, o itin gilus bosinis papildomo žemųjų dažnių garsiakalbio perduodamas garsas be didelių nuokrypių nuvilnija visu kūnu. Įsėdus į automobilį, visas garso parinktis valdanti informacinė ir pramogų  sistema pasitinka Jus su „Beats by Dre“ ekrano užsklanda.

Radijas ir navigacija
Nurodo kelią ir garso lygį

Navigacijos sistema „Discover Pro“, papildomai siūloma nuo T-Roc Style įrangos lygio, yra daugiau nei tiesiog palydovinė navigacija. Be 23,4 cm (9,2 colio) TFT stiklu dengto jutiklinio ekrano, ši sistema leidžia naudotis technologiniais privalumais, kurie daro Jūsų keliones dar patogesnes ir palaiko sklandų ryšį su pasauliu, kol vairuojate

Navigacijos sistema „Discover Media“ Su pramogomis ir visa reikalinga informacija – kelionės tikslas pasiektas. Išmaniosios „We Connect Plus“ internetinės paslaugos Jūsų kelionę paverčia dar ramesne, nes informacija apie eismą teikiama iš esmės realiuoju laiku.

„Ready 2 Discover“ radijo sistemą galima patobulinti ir paversti funkcionalia navigacijos sistema.

Ryšys
Daugiau nei tik duomenys

Volkswagen siūlomos ryšio galimybės suteikia Jums daugiau patogumo, saugumo ir pramogų. Jūsų T-Roc, palaikantis interneto ryšį ir lengvai susiejamas su Jūsų išmaniuoju telefonu, padės kelionės tikslą pasiekti dar labiau atsipalaidavus – Jums tereikia mėgautis kelione.

 

Technologijos ir pagalbinės sistemos

Ryškus akcentas: išmanioji šviesa

Esant geroms ar blogoms oro sąlygoms, IQ.LIGHT LED matricos priekiniai žibintai, papildomai montuojami T-Roc modelyje nuo Style įrangos lygio, suteikia geresnį matomumą. Posūkio apšvietimo sistema „Dynamic Light Assist“ padeda gerai apšviesti vingiuotus kelius, o priešinga kryptimi artėjančių automobilių vairuotojai neakinami net ir tada, kai įjungtos tolimosios  šviesos.

Jūsų T-Roc išlieka savo eismo juostoje

Rizikingų situacijų gali pasitaikyti net monotoniškose kelionėse. Tokiais atvejais padeda eismo juostos išlaikymo sistema „Lane Assist“. Nuo 60 km/val. greičio ji gali nustatyti, ar automobilis netyčia nenukrypo nuo savo eismo juostos. Įsiterpdama ir pakoreguodama trajektoriją vairo judesiais, sistema gali padėti vairuotojui sutelkti visą dėmesį į vairavimą.

Front Assist sistema gelbėja avarinėse situacijose

Standartinėje įrangoje diegiama autonominio avarinio stabdymo sistema „Front Assist“, turinti pėsčiųjų stebėjimo funkciją, gali įspėti apie kritines situacijas, sukeltas pėsčiųjų ir kitų transporto priemonių, o esant avarinei situacijai net automatiškai stabdyti.

Stebi eismą už automobilio ir aklosiose zonose

„Side Assist“ eismo juostos keitimo pagalbos sistema naudoja šoniniuose veidrodėliuose įrengtas LED šviesas, kad nurodytų, ar Jūsų riboto matomumo zonoje arba iki 50 m atstumu už Jūsų važiuoja kitos transporto priemonės. Kai ketindami persirikiuoti į gretimą eismo juostą įjungiate posūkio signalą, sistema, atsižvelgdama į automobilių padėtį ir greitį, apskaičiuoja, ar viena iš šių transporto priemonių gali kelti pavojų, ir įspėjamuoju signalu Jus apie tai įspėja.

Intensyvus eismas ne bėda naujam T-RocAdaptyvioji pastovaus greičio palaikymo sistema padeda išlaikyti iš anksto nustatytą didžiausią greitį ir atstumą iki priekyje važiuojančios transporto priemonės. Eismo spūstyse naujasis T-Roc gali automatiškai sumažinti greitį ir vėl pradėti judėti (su papildomai pasirenkama DSG automatine pavarų dėže). Kartu su pasirenkama navigacijos sistema adaptyvioji pastovaus greičio palaikymo sistema apima prognozuojamojo greičio palaikymo kontrolės bei vairavimo pagalbos posūkiuose funkcijas.

Pastatyti automobilį labai paprasta

Naujasis T-Roc su „Park Assist“ parkavimo pagalbos sistema ne tik praneša, ar stovėjimo vieta yra pakankamai didelė, kai pro ją pravažiuojate, – sistema taip pat gali į ją įvažiuoti už Jus. Jūs valdote sankabą, akceleratorių ir stabdžius, o visa kita atlieka automobilis.

Atsisiųskite atnaujinto T-Roc kainoraštį ir susipažinkite su komplektacijomis, kainomis ir papildomos įrangos sąrašu

Kainoraštis

Susisiekite su mumis dėl automobilio išbandymo
Išbandykite atnaujintą T-Roc patys!

Bandomasis važiavimas