Parama naujam automobiliui ir elektromobiliui

Informacija apie APVA projektus 

Susipažinkite su galimybėmis

Aplinkos projektų valdymo agentūra (APVA) tęsia skatinimą įsigyti mažiau taršias arba visiškai netaršias (elektromobiliai) transporto priemones. Fiziniai asmenys kviečiami pasinaudoti priemone įsigyjant naują ar naudotą elektromobilį, o taip pat kviečiami gauti 1000 € kompensacinę išmoką įsigyjant mažiau taršią transporto priemonę, atiduodami sunaikinimui seną taršų automobilį. 

Visuomeninio transporto ir darnaus judumo skatinimo projektas (paspirtukai, dviračiai, dalijimosi paslauga ir pan.) 2022-06 Nr. KK-AM-V03. Pasinaudokite priemone gauti 1000 € kompensacinę išmoką. Sunaikinkite seną taršų automobilį ir gaukite kompensaciją viešojo transporto abonementams, dviračiams, e-paspirtukams ir pan.

Sužinokite daugiau

Mažiau taršių judumo priemonių fiziniams asmenims skatinimas 2022-06 Nr. KK-AM-T03. Pasinaudokite priemone ir gaukite 1000 € kompensacinę išmoką (sunaikinę seną transporto priemonę) mažiau taršiam automobiliui. Taisyklės ir reikalavimai perkamam automobiliui APVA svetainėje žemiau. 

Sužinokite daugiau

Grynųjų elektromobilių įsigijimo fiziniams asmenims skatinimas 2022-06 Nr. MF-SM-EVF01. Gaukite 2500 € už naudotą ir 5000 € už naują įsigytą elektromobilį pasinauoję APVA projektu. Daugiau informacijos APVA puslapyje. 

Sužinokite daugiau

"Møller Auto" kontaktai

Pasirinkite atstovą