Apie mus

Apie mus

Nuo „Volkswagen” atstovybės įkūrimo pradžios šios markės automobiliais prekiavo ir juos aptarnavo bendrovė „Eva Auto”. Pradėjusi veiklą nuo kuklaus pardavimų salono ir nedidelio serviso Jočionių gatvėje, Vilniaus priemiestyje, įmonė sparčiai plėtėsi ir augo.

1998 m. gruodį atstovybė ir prekybos atstovas Vilniaus zonai persikėlė į naują modernų pastatą Laisvės prospekte. 2014 m. spalį duris atvėrė dar vienas naujas didžiausias salonas Vilniuje – „Møller Auto Savanoriai“, esantis Vaduvos gatvėje.
2001 m. vasario mėnesį visas „Volkswagen” importuotojo ir atstovo Vilniaus zonai akcijas įsigijo Norvegijos kompanija „Møller Group” (norv. „MøllerGruppen”), o įmonės pavadinimas pakeistas į UAB „Moller Auto”. „Møller Group”, priklausanti Møller šeimai, yra viena didžiausių privataus kapitalo bendrovių bei pati didžiausia automobilių verslo organizacija Norvegijoje.
„MøllerGruppen” – Møller šeimos valdoma verslo grupė, bendradarbiaujanti su „Volkswagen AG” koncernu nuo 1948 m. ir sėkmingai atstovaujanti „Volkswagen”, „Audi” bei „Škoda” markes Norvegijoje. Nuo 1997 m. „MøllerGruppen” atstovauja „Volkswagen” ir „Audi” markes Lietuvoje, o nuo 2002 m. – „Audi” Latvijoje. „MøllerGruppen” iš viso valdo 40 automobilių pardavimo atstovų Norvegijoje ir 3 Baltijos šalyse. Neseniai „MøllerGruppen” įsigijo ir du automobilių pardavimo atstovų tinklus Švedijoje. Taip pat grupei priklauso 49% didžiausios Norvegijos automobilių finansavimo kompanijos, valdomos kartu su SEB grupe, akcijų, bei didelė nekilnojamo turto verslo struktūra. 

2006 m. „Volkswagen“ importo Lietuvoje teisės buvo suteiktos naujai įkurtai įmonei „Auto Group Baltic SIA“ (dab.„Moller Baltic Import" SE), o iki tol šias funkcijas vykdžiusi UAB „Moller Auto“ reorganizuota į „Volkswagen“ atstovą Vilniaus zonai. Šiandien įmonė yra viena pirmaujančių automobilių pardavimo ir aptarnavimo centrų Vilniaus zonoje ir viena didžiausių automobilių verslo struktūrų Lietuvoje.
2009 m. Volkswagen atstovybė kartu su Audi atstovybe Vilniuje (UAB Moller Auto Keturi Žiedai) bei vėliau ir Volkswagen atstovybe Alytuje (UAB Moller Auto Alytus) įsiliejo į bendrą Pabaltijo „Møller Auto" dilerių tinklą.

Šiuo metu „Møller Auto" atstovybių tinklą sudaro dvi „Volkswagen“ atstovybės ir viena „Audi“ Vilniuje - „Møller Auto Savanoriai“, „Møller Auto Vilnius" ir „Møller Auto Keturi Žiedai".

Sąžiningumas ir patikimumas
Sąžiningumas ir patikimumas yra svarbiausia kuriant pasitikėjimą su klientais ir kolegomis. Išsakyti ir kovoti už tai, kuo tikime – tai savybė, itin vertinama „Møller Mobility Group“. Tai taip pat reiškia, kad turime būti labiau patikimi, laikytis pažadų ir vadovautis taisyklėmis, reglamentais ir susitarimais.

Aiškumas
Svarbu aiškiai apibrėžti vaidmenis, kokia jų atsakomybė ir įgaliojimai – tik taip pasieksime savo tikslų. Aiškus bendravimas yra būtinas ir kalbant apie klientus, bendradarbiaujant su partneriais ir kolegomis.

Iniciatyvumas
„Møller Mobility Group“ skatinama mesti iššūkį tradicinei išminčiai. Tai būtina, jei norima išbandyti naujus kelius ir sukurti šiuolaikinius darbo procesus.

Plačios pažiūros ir rūpestingumas
Mes rūpinamės savo kolegomis, žmonėmis apskritai, klientais ir aplinka. „Møller Mobility Group“ tikslas yra būti įtraukiančia, rūpestinga, dosnia, plataus mąstymo, lanksčia ir atvira bendrove. Taip kuriame gerą darbo atmosferą.