Pardavimas / Nauji automobiliai / ID.7

Naujasis ID.7

Susipažinkite

Ateitis matuojama nuvažiuojamu atstumu

Su naujuoju visiškai elektriniu ID.7, Volkswagen perrašo elektrinio mobilumo taisykles. Visiškai elektriniame sedane suderinamas didelis nuvažiuojamas atstumas ir spartus įkrovimas bei erdvus salonas ir intuityvus valdymas, demonstruojantis naujus aukščiausios klasės Volkswagen standartus.

Naujasis ID.7 jau atvyko!

Sužinokite naujojo Volkswagen ID.7 kainas!

Kainoraštis

Prisijunkite prie savo ID.7

Dėl „We Connect“ skaitmeninių paslaugų jūsų ID.7 tampa interneto ryšį palaikančiu automobiliu, kadangi integruota SIM kortelė leidžia prisijungti prie interneto, kai to pageidaujate. „We Connect Plus“ suteikia eismo informaciją praktiškai realiuoju laiku, taip pat leidžia rasti įkrovimo stoteles, nurodant jų užimtumą ir darbo laiką. Naudodamiesi automobilyje įdiegta elektroninės parduotuvės programėle, jūs galite atsisiųsti, įdiegti ir atnaujinti kitus jūsų ID. skirtus skaitmeninius produktus.

Visada atnaujintas

Su programinės įrangos atnaujinimais jau esate susipažinę naudodamiesi kompiuteriu ar išmaniuoju telefonu. Jūsų ID. automobilio programinė įranga taip pat gali būti visada atnaujinta, įdiegiant atnaujinimus nuotoliniu būdu.

Naujas programinės įrangos versijas galima atsisiųsti tiesiog naudojant mobiliojo ryšio duomenis, vos tik patvirtinsite atnaujinimą informacinėje ir pramogų sistemoje. Tai leidžia nuolat gerinti jūsų automobilio veikimą, eksploatacines savybes bei komfortą ir netgi pridėti naujas funkcijas.

Informacinės ir pramoginės funkcijos kiekvienai dienai

Norėtumėte patogiai naudotis savo išmaniojo telefono programėlėmis automobilyje? Su „App-Connect“ tai labai lengva – ši funkcija leidžia jūsų Volkswagen automobilyje pasiekti tam tikras programėles ir turinį. Visa tai pateikiama jūsų automobilio informacijos ir pramogų sistemos ekrane, naudojantis belaide „Apple CarPlay“ arba „Google“ sukurta „Android Auto“ sąsaja, o programėlės ir funkcijos gali būti lengvai valdomos jūsų matymo lauke. Taigi, galite nepaprastai patogiai pasiekti, pavyzdžiui, muziką, naujienas, žemėlapius ar garsines knygas.

Išmanieji horizontai

Elektra valdomas „Smart Glass“ panoraminis stoglangis, esantis naujojo Volkswagen ID.7 standartinėje įrangoje, garantuoja dangiškus vaizdus. Didelis stoglangio stiklas ne tik prikausto žvilgsnį – jis gali būti lengvai reguliuojamas rankos judesiu lubose įrengtame funkcionaliame jutikliniame skydelyje arba balso komandomis, nustatant norimą režimą: skaidrų arba neperšviečiamą. Elektrochrominio stiklo skaidrumas valdomas elektros srove.

Tobuliausia funkcionalumo forma

Elegantišką ID.7 dizainą apibrėžia aptakių formų priekinė dalis ir nuožulni stogo linija, primenanti „fastback“ siluetą. Priekiniame buferyje esančios oro įsiurbimo angos nukreipia orą žemyn per automobilio šonus galinės dalies link. Taip sukuriama oro užuolaida, nuslopinanti šoninius oro srautus. Nuožulnus ID.7 stogas taip pat prisideda prie itin gero aerodinaminio pasipriešinimo koeficiento, siekiančio vos 0,237 – tai užtikrina mažesnes energijos sąnaudas ir didesnį nuvažiuojamą atstumą.

Įkraukite greitai. Nuvažiuokite toliau.

Priklausomai nuo baterijos talpos, naujojo ID.7 nuvažiuojamas atstumas siekia iki 700 km – taigi, jis pasirengęs praktiškai bet kokiai kelionei be sustojimo. Bateriją nuo 10 iki 80 % galite įkrauti per mažiau nei 30 minučių, nedelsdami vėl tęsti kelionę ir nuvažiuoti dar toliau: dėl išmanios baterijos valdymo sistemos ir aerodinaminio dizaino, naujasis ID.7 yra efektyviausias automobilis savo klasėje – jo vidutinės energijos sąnaudos yra tik 13 kWh/100 km.

Šviesa kiekvienai nuotaikai

Atskleiskite savo ID. automobilio asmenybę. Rinkitės iš dešimties standartinių spalvų (papildomai siūloma dar 30 spalvų) ir grožėkitės jaukiu salono foniniu apšvietimu. Apšviestos prietaisų skydo apdailos detalės, durų skydeliai ir mobiliojo telefono dėtuvė padeda sukurti ypatingą atmosferą. Galite rinktis šiltesnių ar šaltesnių tonų foninį apšvietimą.

Patirkite tikrą komfortą

Naujojo ID.7 salone užtikrinama daug erdvės, kuria mėgautis gali iki penkių asmenų. Aukščiausios kokybės medžiagos ir sumanios funkcijos, tokios kaip foninis salono apšvietimas ar elektroniniu būdu pritemdomas panoraminis stoglangis, padeda sukurti verslo klasės sedanams būdingą poilsio kambario atmosferą ir išskirtinį erdvumo pojūtį – taip pat ir galinėse sėdynėse. Bagažinės talpa siekia daugiau nei 500 litrų, taigi joje pakaks vietos kur kas daugiau nei tik būtiniausiems daiktams. Naujojo ID.7 salone standartiškai nenaudojami jokie gyvūninės kilmės produktai, taip pat jame panaudota daug perdirbtų medžiagų. Be to, kaip ir kiti ID. modeliai, naujasis ID.7 yra anglies dioksido atžvilgiu klimatui neutrali transporto priemonė.

Erdvė viskam ir dar daugiau

Iki 700 km siekiantis ID.7 nuvažiuojamas atstumas atveria daugybę kelių, o erdvioje 500 litrų talpos bagažinėje yra pakankamai vietos, kad galėtumėte sutalpinti papildomą bagažą leisdamiesi į ilgas išvykas ar į kasdienes keliones ir pasiimti šiek tiek daugiau nei tik būtiniausius daiktus.

Jauskitės saugūs kelyje!

Gali matyti, kas vyksta už horizonto

Standartinėje įrangoje diegiama įspėjimo apie eismo pavojus funkcija padeda vairuotojui, pateikdama naudingą informaciją, įskaitant įspėjimus apie kelio darbus ar avarinių tarnybų automobilius. „Car2X“ technologija veikia naudodama „WiFi“ ryšį (pWLAN).

Stebi nematomas zonas

Papildomai pasirenkama „Side Assist“ eismo juostos keitimo pagalbos sistema gali įspėti, jei persirikiuoti į kitą eismo juostą yra pavojinga. Šoniniame veidrodėlyje integruota LED lemputė perspėja, kai kita transporto priemonė yra jūsų riboto matomumo zonoje arba greitai artėja iš paskos.

Kai įjungiate posūkio signalą ketindami keisti eismo juostą, ši sistema nustato, ar kuri nors transporto priemonė gali kelti jums pavojų, atsižvelgiant į jos padėtį ir greitį – tuomet ji įspėja jus ryškiai mirksinčia LED lempute.

Išlaiko automobilį savo juostoje

Veikdama kartu su palaikymo eismo juostoje sistema „Lane Assist“, ji taip pat gali padėti jums pakoreguodama važiavimo kryptį vairo judesiais.

„Rear Traffic Alert“ sistema perspėja apie transporto priemones, kertančias jūsų automobilio judėjimo trajektoriją, kai atbuline eiga važiuojate iš stovėjimo vietos. Jei nespėjate sureaguoti, sistema gali įsiterpti ir stabdyti automobilį, kad sušvelnintų ar net išvengtų susidūrimo.

Registruokitės naujienoms!

Būkite pirmieji! Pateiksime jums aktualią informaciją ir pirmuosius pakviesime pažinčiai su ID.7!

Susisiekime