Pardavimas / Nauji automobiliai / Touareg

Volkswagen Touareg

Susipažinkite

Prabangusis Volkswagen Touareg

 

Kaina nuo

Bagažo skyriaus talpa

Variklio galia

Sąnaudos

72 381 €

810 l

170-250 kW (230-340 AG)

6,6 - 8,9 l/100km

Laikosi savo kelio ir nurodo jį prietaisų skydelyje

Touareg neša šviežią oro srautą į gatves. Ir tuo pačiu metu į negrįstus kelius. Inovacijos, kaip elektromechaninė skersinio stabilizavimo sistema, matriciniai šviesos diodų priekiniai žibintai arba „Innovision Cockpit“ sistema pasirinktinai ištobulina įvairų važiavimo potyrį šiame visureigyje.

Susipažinkite su Touareg kainomis ir komplektacijomis

Kainoraštis

Važiavimo potyris su aukščiausios klasės visureigiu

Geras pravažumas net ir sunkiai pravažiuojamoje vietovėje

Su pasirinktiniu bekelės paketu jūs patirsite Touareg savybes bekelėje. Be septynių bazinių važiavimo profilių, disponuojama „SCHOTTER“ ir „SAND“, siekiant pritaikyti variklio ir pavarų dėžės nustatymus esamoms sąlygoms. Ir tai papildomai išskiria Touareg bekelėje:

- Stipriau apsaugoti radiatorius, akumuliatorius, dugnas ir degalų bakas

- Dvi kitiems automobiliams skirtos buksyravimo kilpos

- Bazinėje komplektacijoje tiekiama visų ratų pavara 4MOTION nepriklausomai varo kiekvieną ratą

Tikslus vairavimas, stabilus važiavimas posūkiuose

Aktyvūs priekinės ir galinės ašių stabilizatoriai mažina šoninį posvyrį, kai važiuojama posūkiuose.

Jie veikia ne hidrauliškai, o elektromechaniškai. Todėl Touareg jautriai reaguoja į vairavimo judesius taip pat ir važiuodamas mažu greičiu.

Kai dinamiškai įveikiami posūkiai, pasirinktinė sistema užkerta kelią taip vadinamam nepakankamam pasukamumui: priekiniai ratai mažiau stumia automobilį link išorinio posūkio krašto.

Dėka šios sistemos Touareg visureigis yra itin stabilus ne tik lygiame kelyje, tačiau ir išorėje.

Pneumatinė važiuoklė. Ir bekelėje išlieka reikiamame lygyje

Touareg automobilyje jūs sprendžiate patys, kokį važiavimo potyrį norėtumėte gauti. Priklausomai nuo važiavimo profilio, pasirinktinai tiekiama pneumatinė važiuoklė pakelia automobilį iki 258 milimetrų prošvaisos.

Papildomai galima nuleisti tik galinę dalį 50 milimetrų patogiam pakrovimui ir iškrovimui į/iš bagažinės. 

 

Nepaliekantis abejingų dizainas

Gausus ratlankių pasirinkimas

Kokie ratai geriausiai tinka jūsų Touareg? Išskirtinai skonio reikalas. Ir jūsų asmeninis sprendimas. Todėl mes siūlome patrauklų lengvojo lydinio ratlankių pasirinkimą, pasinaudodami kuriuo, jūs galite paversti mūsų Touareg savo asmeniniu.

Išorinis dizainas su išbaigta forma

Net ir tarp visureigių Touareg yra išraiškingas ir suskirsto optinius akcentus:

Chromuotos lamelės visu priekinės dalies pločiu; Priekiniai šviesos diodų žibintai su šviesos diodų dienos važiavimo šviesomis; Blizgios juodos spalvos aptakas ant stogo krašto; Galiniai šviesos diodų žibintai su dinaminiais posūkių rodikliais

Panoraminis stoglangis

Pasirinktinis panoraminis pakeliamas ir stumdomas stoglangis tęsiasi beveik visu stogo paviršiumi bei suteikia neribotą dangaus reginį taip pat ir keleiviams gale. Papildomai gryno oro porcija? Mygtuko paspaudimu priekinė stoglangio pusė pasikelia arba visa nusistumia virš galinės dalies.

Touareg eHybrid

Įkraunamas hibridas su elektriniu varikliu ir TSI benzininiu varikliu. Pasirinkus elektrinio variklio režimą, jis užsiveda neišmesdamas į aplinką teršalų ir beveik be jokio triukšmo – naudojama tik elektrinio variklio energija. Sujungus degimo variklį ir elektrinį variklį į vieną sistemą, gaunama 280 kW (381 PS) galia su iki 600 Nm sukimo momentu. Tegul jūsų Touareg optimaliai koordinuoja du variklius, kad galėtumėte efektyviai važiuoti ilgus atstumus.

 

Touareg R-Line Black Style

Su pasirinktiniu Black-Style dizaino paketu jūs galunate puikiai ir solidžiai atrodančius juodos spalvos išorės dizaino elementus. Kėbulo spalvos R stiliaus bamperiai, apatinės durų dalys, oro įleidimo angos su juodos spalvos lamelėmis, juodos spalvos veidrodžių korpusai, blizgios juodos spalvos apdailos juostos.

IQ.Light matriciniai šviesos diodų žibintai

Pasirinktiniai „IQ.LIGHT“ – matriciniai šviesos diodų priekiniai žibintai pritaiko šviesos diodų segmentų intensyvumą ir šviesos nuotolį prie besikeičiančių važiavimo situacijų. Dėl „Dynamic Light Assist“ sistemos kiti eismo dalyviai neakinami net ir aktyviomis tolimosiomis šviesomis. Geriau apšviečiami keliai, užkertamas kelias trukdantiems atspindžiams nuo apšviečiamų kelio ženklų. O jūsų Touareg tiesiogine prasme įgauna ypatingą spindesį.

Susipažinkite su Touareg kainomis ir komplektacijomis

Touareg kainoraštis

Turite daugiau klausimų? Kreipkitės!

Susisiekime