Pardavimas / Nauji automobiliai / Naujasis Taigo

Naujasis Taigo

Susipažinkite

Naujasis Taigo. Sutaupykite nuo 3100 €

Akcijos kaina nuo* Bagažo skyriaus talpa Variklio galia Sąnaudos

19 200 €

438 litrai

70-110 kW (95-150 AG)

5,4-6,1l/100 km

 

Rinkitės iš sandėlyje esančių arba užsakytų modelių!

Išsirinkite savo

Susipažinkite su Taigo kainomis

Kainoraštis

Išbandykite Taigo jau dabar

Bandomasis važiavimas

Ryškus charakteris. Kiekvieną dieną.

Naujasis Taigo skirtas madas diktuojančioms asmenybėms. Tai automobilis žmonėms, kurie linkę patys formuoti aplinkinių nuomonę, o ne sekti kitų pavyzdžiu. Tiems, kurie išsiskiria ne tik stiliumi, bet ir tvirtu charakteriu. Jiems svarbus gebėjimas pastebėti išskirtinumą kasdieniuose dalykuose.

Naujasis Taigo turi daug privalumų. 
Artimesnei pažinčiai štai trys iš jų:

R-Line

R-Line įranga pabrėžia Jūsų vairuojamo Taigo sportišką charakterį, o tai pastebės ir aplinkiniai.

Digital Cockpit

Pagal poreikius nustatomame ekrane rodoma svarbiausia informacija.

App-Connect belaidė sąsaja

Atsipalaiduokite leisdamiesi į kelią ir naudodamiesi išmaniuoju telefonu. Nuo šiol nebereikės jokio laido.

Išorės dizainas

Black Style dizaino paketas

R-Line komplektacijai siūlomas Black Style paketas idealiai tiks sportišką stilių mėgstantiems klientams. Su 18 colių Misano1 lengvojo lydinio ratlankiais, juodais veidrodėlių gaubtais, radiatoriaus juostelėmis ir kėbulo apdailos detalėmis Jūsų Taigo bus tamsus kaip naktis. Solidžią išvaizdą užbaigia tamsinti galinių durų langai.

Automobilio priekis

Nuo pirmojo žvilgsnio Taigo atrodo sportiškai ir moderniai. Išskirtinis akcentas – stilinga LED juostelė, besitęsianti per visą automobilio priekį ir atsiremianti įVolkswagen logotipą. Kraštuose ji pereina į efektingai atrodančius IQ.LIGHT LED matricos priekinius žibintus. Plataus buferio šonuose integruoti rūko žibintai.

Stogo paketas

Naujasis Taigo apjungia kompaktiškus gabaritus ir aukščiausio lygio interjero dizainą. Kaip turi atrodyti automobilis, sprendžiate Jūs patys. Pavyzdžiui, ar išorėje tiktų juodas stogas ir tokios pat spalvos veidrodėlių korpusai? Į Style įrangos lygiui papildomai siūlomą stogo paketą įeina ir tamsinti galiniai langai.

Galinė dalis

Sportišką automobilio išvaizdą taip pat pabrėžia nuožulni galinė dalis su moderniais galiniais žibintais. Kupė stiliaus kėbulo dizainą paryškina elegantiška tamsiai raudonos spalvos LED šviesų juosta. Ištisinė žibintų linija taip pat atstoja ir dinamišką galinės dalies briauną. Toks dizaino sprendimas patvirtina, kad Taigo puikiai tinka ne tik kasdieniam naudojimui.

Interjeras

Digital Cockpit. Akimirksniu matomi svarbiausi duomenys.

Kelyje svarbiausia matyti pagrindinę informaciją. Digital Cockpit skaitmeninio prietaisų skydelio didelės raiškos 8 colių (20,32 cm) spalvotame ekrane standartiškai rodomi tokie įprasti duomenys, kaip greitis ir nuvažiuotas atstumas. Digital Cockpit Pro technologija leidžia 10,25 colių (26,04 cm) ekraną nustatyti pagal individualius poreikius. Pavyzdžiui, galite pasirinkti stebėti pagalbinių vairavimo sistemų veikimą arba navigacijos ir grojamos muzikos derinį. Ir visa tai – su patrauklia grafika ir animacija. 

Interjeto apšvietimas

Standartinėje Style ir R-Line komplektacijų įrangoje montuojamas baltos spalvos priekinių durų atidarymo apšvietimas, o slenksčių ir prietaisų skydelio apdaila su netiesioginiu apšvietimu leidžia sukurti malonią atmosferą. Likusi įranga taip pat užtikrina akiai malonų vaizdą. Pradedant nuo Life komplektacijos priekyje ir gale papildomai montuojamos LED skaitymo šviesos, o standartinėje Style ir R-Line modelių įrangoje esantis kojų erdvės apšvietimas užtikrina papildomą komfortą lipant į vidų.

Automobilio interjeras. Viliojančios inovacijos.

Keliaujantys naujuoju Taigo priimami svetingai. Į standartinę įrangą įeina minkšta aukščiausios kokybės prietaisų skydelio apdaila, kurią Style komplektacijai papildomai galima užsisakyti įvairių spalvų. Pradedant nuo Life įrangos lygio gale sėdintys keleiviai savo išmaniuosius įrenginius gali lengvai įkrauti naudodamiesi tarp priekinių sėdynių esančiame porankyje įrengtomis USB jungtimis. Oda aptrauktas daugiafunkcis Life komplektacijos vairas pabrėžia, kad šiame automobilyje ypatingas dėmesys skiriamas jungiamumo galimybėms.

Air Care Climatronic klimato kontrolės sistema

Dviejų zonų klimato kontrolė leidžia vairuotojo ir keleivio pusėje nustatyti skirtingą temperatūrą. Pradedant nuo Life komplektacijos lygio papildomai siūloma Air Care Climatronic sistema intuityviai valdoma naudojantis liečiamo paviršiaus valdikliais ir tai dar ne viskas: kuo lėčiau važiuojate, tuo tyliau veikia oro pūtimas. 

Visual Green dizaino paketas

Galbūt norėtųsi daugiau spalvų? Visual Green dizaino paketas papuošia interjerą naujomis spalvomis. Automobilio viduje Jus pasitiks šviesios Ceramique spalvos ir stilingos Visual Green apdailos detalės. Apdailos komplektą užbaigia derančios žalios spalvos sėdynių apmušalų siūlės.

Dvigubos bagažinės grindys supaprastintam daiktų pakrovimui

Nepaisant kompaktiško dydžio kėbulo, naujasis Taigo išsiskiria įspūdinga salono erdve. Siekiant užtikrinti maksimalų erdvės išnaudojimą, įrengtos dvigubos bagažinės grindys suteikia papildomas daiktų talpinimo galimybes. Kadangi bagažinės slenkstis ir jos dugnas yra tame pačiame aukštyje, itin lengva pakrauti ir iškrauti didesnius objektus: užtenka pakelti daiktą iki slenksčio viršaus ir šiek tiek jį pastumti į priekį arba vėliau patraukti atgal. Atidarius bagažinę taip pat netrikdys muzikos skambesys, kadangi papildomai siūlomos Beats sistemos žemų dažnių garsiakalbis montuojamas atsarginio rato ertmėje. Šis sprendimas taip pat leido išsaugoti maksimalų bagažinės tūrį. 

Belaidė App Connect. Išnaudokite savo išmaniojo telefono galimybes.

App-Connect sistema užtikrina patogų naudojimąsi programėlėmis ir visomis telefono funkcijomis. Muzika, naujienų pranešimai, žemėlapiai ir audioknygos – viską galima perkelti tiesiai į multimedijos sistemos ekraną, todėl vairuotojui nebereikia nuleisti akių nuo kelio. Susieti telefoną galima naudojantis Apple CarPlay™, Google plėtojama Android Auto™ arba MirrorLink® platformomis. Itin patogus yra Apple CarPlay™ ir Android Auto™ belaidis jungiamumas naudojantis papildomai siūlomomis Discover Media ir Discover Pro navigacijos sistemomis arba Ready 2 Discover radiju.

Taigo išmanus ir pilnas modernių sprendimų!

Neturite įkrovimo laido? Jokių problemų.

Ar išeidami iš namų su savimi visuomet pasiimate ir laidą, idant galėtumėte bet kur įkrauti išmanųjį telefoną? Su naujuoju Taigo daugiau nereikės tuo rūpintis. Tiesiog padėkite savo išmanųjį telefoną priekyje įrengtame skyrelyje, kuriame jis bus įkrautas indukciniu būdu. Prieš tai įsitikinkite, kad Jūsų telefonas atitinka Qi standartą, o Life arba aukštesnės komplektacijos automobilyje sumontuota reikiama įranga.

Beraktis atrakinimas ir užrakinimas

Daugiau nebereikės vargti bandant prisiminti, ar automobilio rakteliai yra kažkurioje kelnių kišenėje, kuprinėje ar švarke: pakaks juos turėti su savimi ir nenutolti nuo savojo Taigo toliau nei per 1,5 metro atstumą. Visos durys ir bagažinė atsidarys taip paprastai, lyg tai būtų magija. Variklis taip pat užvedamas be rakto. Tereikia paspausti vieną mygtuką. Jei beraktis atidarymas ir užvedimas nesuveikė, didelė tikimybė, kad Jūs tiesiog palikote raktelius namuose. 

 

Pakeliamas ir stumdomas stoglangis. Dangiškas vaizdas.

Pradedant nuo Life komplektacijos papildomai siūlomas pakeliamas ir atidaromas visą plotį apimančio didžiulio paviršiaus panoraminis stogas yra išskirtinis sprendimas atkreipiantis visų dėmesį. Dar įspūdingesnis yra aiškus vaizdas žvelgiant į dangų virš galvos. Taip pat ir neribotas saulės spindulių bei šviežio oro srautas. Patys nusprendžiate, kaip naudoti stogą: galima jį šiek tiek pakelti arba visiškai atidaryti. Jei viduje pasidarys pernelyg šviesu, padės stiklo tamsinimas ir aukštos kokybės užsklanda.

Kablys. Geriausias sprendimas, kai tenka vežti didelius krovinius.

Jūsų mėgstamai veiklai būtina papildoma įranga? Su naujuoju Taigo dėl to nekils jokių problemų: papildomai siūlomas kablio tvirtinimas skirtas iki 650 kg sveriančioms priekaboms be stabdžių arba iki 1200 kg – su stabdžiais. Jei šiuo metu kablys nereikalingas, galite greitai jį nuimti ir laikyti į komplektą įeinančiame specialiame krepšyje.

 

Išbandykite Taigo jau dabar

Bandomasis važiavimas