Pardavimas / Nauji automobiliai / Naujasis Multivan

Naujasis Multivan 

Sveiki atvykę į naują pasaulį

Susipažinkite

Kaina nuo (2.0 TDI DSG 150AG)

Hibridinio kaina nuo

Variklio galia

50 054 € 57 075 € 150 - 218 AG (110 - 160 kW)

 

 

Susipažinkite su Multivan kainomis ir įranga peržiūrėję kainoraštį

Multivan kainos

 

Išbandykite Multivan jau dabar. Registruokitės bandomajam važiavimui

Bandomasis važiavimas

Nauja legendos karta

Kiekviena Multivan karta žavėjo mūsų klientus. Taip pat ir naujasis Multivan yra sukurtas visiškai iš naujo. Aprūpintas daugiau nei dvidešimtimi asistavimo sistemų jis pakelia saugumą į naują lygį. Su pažangiuoju jungiamumu, tokiu kaip „Amazon Alexa“ integracija. Jis yra praktiškas kasdienybėje ir daugiafunkcis, kaip niekuomet anksčiau. O hibridinė pavara su įkrovimu iš elektros tinklo pažymi proveržį į naująją erą. Atraskite naują įrangą, pavyzdžiui, naują daugiafunkcį stalą su kintamomis padėtimis, forma ir funkcija. Naujuosius „IQ.Light“ matricinius šviesos diodų priekinius žibintus, kurie vienija saugumą ir charizmatišką dizainą. Arba patobulintą praktiškumą kasdienybėje, kuris pasiekiamas dėl naujų matmenų ir daugiafunkcės salono koncepcijos. Naujasis Multivan – naujieji išskirtiniai privalumai.

Charizmatiškas dizainas: estetiškas tiek viduje, tiek išorėje

Klasikinį dvispalvį interjetą naujajame Multivan pabrėžia chromuota juosta, kuri tęsiasi viduriu nuo priekinių žibintų iki automobilio galo. Apšvietimo dizainas su „IQ.Light“ matriciniais šviesos diodų priekiniais žibintais eksterjere papildytas bazinėje komplektacijoje tiekiamais galiniais šviesos diodų žibintais ir projekciniu šviestuvu – Jūsų naujasis Multivan pasisveikina su Jumis ir Jums įlipant projektuoja Multivan siluetą ant dangos. Naująjį eksterjero dizainą papildo didelis spalvų ir ratlankių pasirinkimas, pavyzdžiui, naujieji 19 colių ratlankiai – taip Jūs galite įrengti savo naująjį Multivan visiškai pagal savo skonį.

IQ Light žibintai

Naujieji „IQ.Light“ matriciniai šviesos diodų priekiniai žibintai su šviesos diodų dienos važiavimo šviesomis yra ne tik estetinis išskirtinis privalumas, kuris leidžia dar iš tolo atpažinti naująjį Multivan – be to, jie yra ypatingai intelektualūs. Nes šviesų valdymas atpažįsta važiavimo situaciją ir interaktyviai perjungia iš artimųjų šviesų į tolimąsias šviesas. Be to, jis užtikrina optimalų važiuojamosios dalies apšvietimą, nes funkcinė įranga taip pat apima „Dynamic Light Assist“ sistemą – neakinančias nuolat įjungtas tolimąsias šviesas.

Šviesa virsta individualiuoju požymiu

Mums ji yra estetinis šauktukas – apšviečiama chromuota juosta radiatoriaus grotelėse. Pirmą kartą Volkswagen komercinio transporto markės automobilyje sumontuota chromuota juosta tarp priekinių žibintų mes tęsiame Volkswagen markės šviesos kalbą. Dėl jos šviesos žaismas priekyje virsta ne tik absoliučiu traukos objektu, bet ir individualiuoju požymiu – kas naktį pažvelgia į galinio vaizdo veidrodį, iškart atpažįsta, kad ten artėja naujasis Multivan. Panašios funkcijos jau pradėtos montuoti į Volkswagen lengvuosius automobilius. 

Kilmingas dailumas salone

Interjero dizainas pasižymi aukštos kokybės medžiagomis, kurios suteikia naujajam Multivan kilmingą aukščiausios klasės lengvojo automobilio lygio dailumą. Optimizuota prietaisų panelė su daugybe skaitmeninių ekranų daro tvarkos ir aukštos klasės įspūdį. O bazinėje komplektacijoje tiekiamas oda aptrauktas daugiafunkcis vairas su 100 % „Tiptronic“ beveik nepalieka neišpildytų norų. Be to, naujasis Multivan siūlo Jums apipavidalinti saloną visiškai pagal Jūsų skonį.

Tikrasis Multivan: aukštas daugiafunkciškumas ir praktiškumas kasdienybėje

Kintamos formos, funkcijos ir padėties

Naujasis Multivan suteikia dar daugiau laisvės, kuria mes taip pat džiaugiamės salone dėl naujai sukurto daugiafunkcio stalo. Jis gali būti pastatomas beveik bet kurioje vietoje, tiesiog perstumiant jį bėgeliais. Kai, naudojant pažangiąją užraktų technologiją, užlenkiami daugiafunkcio stalo šonai ir stalas pastumiamas žemyn į cokolį, jis ne tik tampa ženkliai siauresnis ir žemesnis, bet ir įgyja visiškai naują funkciją.

Lankstesnės, lengvesnės ir šildomos

Viena iš didžiausių naujojo Multivan stiprybių yra sulankstomos ir lengvai išimamos vienvietės sėdynės galinėje keleivių skyriaus dalyje, dėl kurių dabar dar lengviau gali būti realizuojami įvairūs sėdynių išdėstymai. Dėl vienviečių sėdynių sistemos dabar Jūs taip pat galite išmontuoti sėdynes tik vienoje automobilio pusėje bei taip vežti žmones ir didesnių gabaritų daiktus, pavyzdžiui, elektrinius dviračius.

Judėjimas virsta dinamika

Naujasis Multivan užtikrina patobulintą valdomumą su aukščiausios klasės lengvojo automobilio lygio dinamiško važiavimo komfortu. Pasirinkimui pateikiamas bazinis modelis (4,98 m) ir prailgintos versijos modelis (5,18 m), abu su žemesniu maždaug 1,90 m automobilio aukščiu ir nepakitusiu salono aukščiu. Su panoraminiu stikliniu stoglangiu naujajame Multivan yra didesnis ne tik erdvės pojūtis, bet ir realusis salono aukštis.

Komfortas virsta pirmąja klase

Vidurinė konsolė virsta centriniu objektu

Sėdynės naujajame Multivan buvo visiškai naujai sukurtos kaip vienviečių sėdynių sistema ir, žinoma, taip pat buvo patobulintos komforto atžvilgiu. Nes mūsų pasirinktinės AGR sertifikuotos komfortiškos sėdynės tiekiamos su atminties ir masažo funkcijomis. Kitas išskirtinis komforto privalumas salone – daugybė vietų daiktams. Vairuotojo kabinoje, duryse, po sėdynėmis arba kaip vidurinė konsolė naudojamame daugiafunkciame stale.

Išskirtinės kokybės medžiagos

Naujuoju Multivan ne tik važiuojama, kaip lengvuoju automobiliu, taip pat jo interjeras paperka aukščiausios klasės lengvojo automobilio lygio aukštos kokybės medžiagomis. Tai simbolizuoja naujai sukurti dekoratyviniai intarpai „Dark Woodgrain Optic“ arba „Metal Grid“ bei dvispalviai kontrastingi sėdynių apmušalai, kaip ir odinis variantas „Savona“. Kitas išskirtinis privalumas yra ergonomiškai sukurta ir sujungta į tinklą daugybė skaitmeninių ekranų, kuri užtikrina tvarkingą, kilmingą dailumą vairuotojo vietoje.

Stogas virsta dangumi

Visiška naujovė naujajame Multivan yra ypač didelis dviejų dalių panoraminis stiklinis stoglangis – nes tokio Multivan modelyje dar nėra buvę. Dėl jo atsiradęs dar didesnės erdvės pojūtis ir taip pat šiek tiek didesnis realusis salono aukštis užtikrina šviesos pripildytą saloną dienomis ir nepamirštamus momentus po žvaigždėtu dangumi naktimis. Be to, „LowE“ saugaus daugiasluoksnio stiklo danga 78 procentais sumažina šilumos patekimą.

Technologijos: naujasis Multivan virsta išmaniuoju namu

Bazinėje komplektacijoje tiekiama „Car2X“ sistema, kuri suteikia komunikacijos su kitais automobiliais ir tinklu sujungta infrastruktūra galimybę, iš anksto įspėja apie pavojus. Taip pat induktyvusis Jūsų išmaniojo telefono įkrovimas, prieiga prie interneto bei daugybė USB-C sąsajų vairuotojo kabinoje ir keleivių skyriuje Jums suteikia technologinį pranašumą komforto atžvilgiu. Be to, kasdienybę Jums palengvins bazinėje komplektacijoje tiekiamos mobiliosios prijungtinės „We Connect“ ir „We Connect Plus“ paslaugos. „Digital Cockpit“ su 26,03 cm (10,25 colio) dydžio spalvotu ekranu, projekcinis ekranas, bazinėje komplektacijoje tiekiamas kelio ženklų atpažinimas bei informacijos ir pramogų sistema su 25,4 cm (10 colių) dydžio spalvotu ekranu bazinėje komplektacijoje aprūpina šiuolaikiškiausio masto informacija ir pramogomis. Su „Harman Kardon“ aukščiausios klasės garso sistema su 14 galingų garsiakalbių mes pakeliame į naują lygį taip pat ir pramogas. Prie to prisideda mobiliosios prijungtinės paslaugos, kurios švenčia naujajame Multivan pasaulinę premjerą. Dėl pažangiojo skaitmeninimo mes pakeliame valdymą, ergonomiką ir funkcijų spektrą į visiškai naują lygį – išmanusis namas Multivan automobilyje.

We Connect Naujasis skaitmeninis mobilumas

Multivan yra paruoštas visiems naujojo skaitmeninio mobilumo privalumams: su nemokamomis „We Connect“ paslaugomis – Jūsų skaitmeniniu palydovu mobiliojoje kasdienybėje. Nes, naudodamiesi atitinkama „We Connect“ taikomąja programa, Jūs galite visai patogiai valdyti svarbias automobilio funkcijas iš išmaniojo telefono. Mobiliosios prijungtinės paslaugos daro automobilio vairavimą dar skaitmeniškesnį, labiau prijungtą prie tinklo ir komfortiškesnį, o Jūsų naująjį Multivan – dar pažangesnį.

Wireless App-Connect Kaip išmaniajame telefone

Naudodamiesi „App-Connect“ paslauga, Jūs galite perkelti savo sertifikuotas išmaniojo telefono taikomąsias programas per Apple CarPlay™, Android Auto™ arba MirrorLink® į Jūsų informacijos ir pramogų sistemos jutiklinį ekraną, nesujungdami išmaniojo telefono kabeliu. Taip Jūs galite visai kaip įprasta Jūsų išmaniajame telefone naudotis savo geriausiomis taikomosiomis programomis Jūsų naujajame Multivan, kad pramogos būtų dar geresnės.

We Upgrade Naujų funkcijų aktyvavimas

Premjera naujajame Multivan: daugiaspalvis vidaus atmosferą sukuriantis apšvietimas tiekiamas ir pasirinktinai gali būti įsigyjamas jau iš gamyklos. Arba tiesiog kaip patobulinimas iš „In-Car-Shop“ arba iš „We Connect“ internetinės parduotuvės. Taip pat ir kitas naudingas automobilio funkcijas, pavyzdžiui, tolimųjų šviesų reguliavimą „Light Assist“ arba navigaciją su informacija realiuoju laiku, galima aktyvuoti per parduotuves – taip pat lengvai, kaip išmaniajame telefone.

 

Išbandykite Multivan jau dabar. Registruokitės bandomajam važiavimui

Bandomasis važiavimas