Pardavimas / Nauji automobiliai / Naujasis ID.3

Visiškai elektrinis naujasis ID.3

Išbandykite jau šiandien - automobiliai atvyko!

Susipažinkite
Versija Akumuliatoriaus talpa, bendroji / grynoji (kWh) Galia kW / AG Pagreitėjimas 0-100 km/h Mištrioji ridos atsarga pagal WLTP ciklą Kaina EUR su PVM Akcinė kaina EUR su PVM Kompensacinė išmoka Kaina EUR su PVM su kompensacine išmoka
Pro Performance 62 / 58 150 / 204 7,3 s 393 - 428 km 41 530 39 400 - 5000 34 400
Pro S 82 / 77 150 / 204 7,9 520 - 558 km 47 200 44 800 - 5000 39 800

Kainos juridiniams asmenims (nes iki 50 000 EUR su PVM elektromobiliams įmonėms galima PVM atskaita)

Versija Akumuliatoriaus talpa, bendroji / grynoji (kWh) Galia kW / AG Pagreitėjimas 0-100 km/h Mišrioji ridos atsarga pagal WLTP ciklą Kaina EUR su PVM Akcinė kaina EUR be PVM Kompensacinė išmoka už įsigytą naują elektromobilį, EUR Kaina Eur, be PVM, su kompensacine išmoka
Pro Performance 62 / 58 150 / 204 7,3 s 393 - 428 km 41 530  32 562 - 4000 28 562 
Pro S 82 / 77 150 / 204 7,9 s 520 - 558 km 47 200 37 025 - 4000 33 025

 

 

Susipažinkite su naujo ID.3 komplektacijomis, kainomis ir papildomos įrangos galimybėmis

ID.3 Kainoraštis

 

Registruokitės ir išbandykite Volkswagen ID.3! Patirkite momentinį elektros pagreitį, elektromobilio patogumą ir susipažinkite su aplinkai draugišku automobiliu!

Registruokitės

Elektrinio mobilumo evoliucija

Volkswagen su naujuoju ID.3 toliau tobulina elektrinio mobilumo sprendimus: sklandžios kėbulo linijos suteikia ID.3 dar solidesnę išvaizdą, o salone suderinamos aukštos kokybės medžiagos ir daugybė integruotų pagalbinių sistemų, diegiamų jau standartinėje įrangoje. Tai yra pažangiausias visiškai elektrinio mobilumo pavyzdys.

Naujovės, palengvinančios gyvenimą

Sukurtas modulinės elektrinės pavaros sistemos platformos (MEB) pagrindu, antrosios kartos ID.3 yra daugybe atžvilgių neabejotinai pažangesnis dėl naujausios ID. programinės įrangos, taip pat dėl patogių įkrovimo funkcijų, tokių kaip „Plug & Charge“, ir patogumą užtikrinančių programėlių, kurias taip pat galima įdiegti kaip papildomus priedus jau įsigijus automobilį.

Naujojo ID.3 ankstyvasis užsakymų priėmimas jau prasidėjo!

Naujasis ID.3 bus pristatytas Lietuvos salonuose 2023 vasarą, tačiau jau dabar galite būti pirmieji užsisakę naująjį ID.3. Susisiekite su artimiausiu atstovu ir sužinokite daugiau. 

Susisiekite

Išsamiau apie atnaujintą ID.3

Praktiškas programėles ir funkcijas savo naujajame ID.3 galite įjungti kaip papildomus priedus. Pavyzdžiui, galite aktyvuoti tokias pasirenkamas funkcijas kaip:

- Navigacijos sistema, skirta informacijos ir pramogų sistemoms „Ready 2 Discover“ arba „Ready 2 Discover Max“

Daugiaspalvis salono foninis apšvietimas

Oro kondicionavimo sistema „Air Care Climatronic“

Adaptyvioji greičio palaikymo sistema (ACC)

Išsamią informaciją apie galimus pasiūlymus galite peržiūrėti automobilyje įdiegtoje „Shop“ programėlėje ir „We Connect“ internetinėje parduotuvėje.

Volkswagen technologija IQ.DRIVE apima visas pažangiąsias pagalbos vairuotojui sistemas.

Pasirinkus „Park Assist Plus“ sistemą su atminties funkcija, jūsų ID.3 gali aptikti tinkamas lygiagrečiojo statymo vietas, važiuojant iki 40 km/val. greičiu, ir statmenojo statymo vietas, važiuojant iki 20 km/val. greičiu. Be to, galite nustatyti, kad jūsų automobilis galėtų atlikti iki 5 skirtingų parkavimo manevrų. Atminties funkcija įrašo automobilio statymo veiksmų sekas, atliekamas važiuojant mažesniu nei 40 km/val. greičiu, neviršijant 50 metrų nuotolio – pavyzdžiui, kai savo automobilį statote stoginėje ar garaže. Jums tereikia vieną kartą patiems pastatyti savo Volkswagen automobilį į norimą vietą ir išsaugoti parkavimo manevrą. Vėliau jūsų ID.3 gali šią veiksmų seką pakartoti pats – jums reikės tik stebėti automobilio atliekamą manevrą ir, prireikus, įsiterpti į valdymą.

Papildytos realybės projekcinis ekranas įeina į papildomai pasirenkamos interjero įrangos paketus ir projektuoja svarbią informaciją ant priekinio stiklo tiesiai jūsų matymo lauke. Ši informacija apima jūsų važiavimo greitį ir svarbius kelio ženklus.

Be to, užsisakius papildomai pasirenkamą navigacijos sistemą, papildytosios realybės technologija leidžia jums matyti virtualias važiavimo kryptį nurodančias rodykles, projektuojamas lyg ant kelio paviršiaus. Nuo šiol rodyklės yra dar sklandžiau integruotos į aplinką ir rodomos tiksliai toje vietoje, kur važiuosite arba kur reikės pasukti. 

Papildytosios realybės projekciniame ekrane rodomi duomenys, kuriuos pateikia  pasirenkama eismo juostos keitimo pagalbos sistema „Travel Assist“, ir nauji simboliai, pavyzdžiui, žiedinės sankryžos, atstumas iki kelionės tikslo, taip pat ir baterijos įkrovos lygis.

Ryšys: skaitmeninė sąsaja su jūsų ID.

Dėl „We Connect“ skaitmeninių paslaugų jūsų ID. tampa interneto ryšį palaikančiu automobiliu, kadangi integruota SIM kortelė gali prisijungti prie interneto tinklo vos prireikus. „We Connect Plus“ suteikia eismo informaciją praktiškai realiuoju laiku, taip pat leidžia rasti įkrovimo stoteles, nurodant jų užimtumą ir darbo laiką. Naudodamiesi automobilyje integruota elektroninės parduotuvės programėle, jūs galite atsisiųsti, įdiegti ir atnaujinti kitus jūsų ID. skirtus skaitmeninius produktus.

Be to, „We Connect ID.“ išmaniojoje programėlėje pateikiama svarbi informacija apie jūsų ID. – net jei esate toli nuo jo. Pavyzdžiui, programėlėje galite matyti likusį nuvažiuojamą atstumą arba patikrinti, ar visos durys ir langai yra uždaryti. Nuotoliniu būdu patogiai pradėkite ir sustabdykite įkrovimą bei sureguliuokite oro kondicionavimo sistemą pagal individualius pageidavimus.

Naujojo ID.3 programinė įranga kilsteli naudojimosi patogumą į aukštesnį lygį. Automobilyje naujausia programinės įrangos versija diegiama jau gamykloje, o tai reiškia, kad iškart galėsite džiaugtis platesne funkcijų gama ir itin patikimomis programėlėmis. Be to, atnaujinimai nuotoliniu būdu užtikrina, kad jūsų ID. visada pasižymės naujausiomis funkcijomis. Nuo šiol jūsų ID. automobilis gali tiesiog atsisiųsti naujas programinės įrangos versijas naudojant mobiliojo ryšio duomenis, vos tik patvirtinsite atnaujinimą informacinėje ir pramogų sistemoje. Tai leidžia nuolat gerinti jūsų automobilio veikimą, eksploatacines savybes ir komfortą ar net „išmokyti“ jį naujų funkcijų.

Norėtumėte patogiai naudotis savo išmaniojo telefono programėlėmis automobilyje? Tai visiškai paprasta su „App-Connect“. Ši funkcija leidžia naudotis atrinktomis programėlėmis ir turiniu tiesiogiai jūsų Volkswagen automobilyje. Visa tai pateikiama jūsų automobilio informacijos ir pramogų sistemos ekrane, naudojantis belaide „Apple CarPlay“ arba „Android Auto“ sąsaja, ir gali būti lengvai valdoma jūsų matymo lauke. Taigi, galite nepaprastai patogiai pasiekti, pavyzdžiui, muzikos įrašus, naujienas, žemėlapius ar garsines knygas.

Įkrovimas namuose ir kelyje

Informacija apie įkrovimą namuose

Išsami informacija apie įkrovimą kelionėse

Daugiau apie tvarų įkrovimą

Naujasis ID.3 pasižymi iš pirmo žvilgsnio pastebimu akcentu: papildomai pasirenkama novatoriška IQ.LIGHT funkcija. Matricos žibintų technologija leidžia vairuoti nepertraukiamai įjungus tolimąsias šviesas neakinant kitų eismo dalyvių. Elegantiška šviečianti juosta driekiasi tarp patrauklių LED matricos priekinių žibintų ir Volkswagen logotipo. Kai artėjate prie savo automobilio, priekiniai žibintai trumpam nušvinta tarsi mirktelėdami jums, taip suteikiant ID.3 beveik žmogišką charakterį.

Ne mažiau įspūdingos yra ir galinių žibintų funkcijos: į įrangos paketą taip pat įeina papildomai pasirenkami galiniai žibintai, pasižymintys 3D efektu, animuotomis stabdžių šviesomis ir integruotomis dinaminėmis posūkių signalo šviesomis, kurios sklandžiu judesiu nurodo jūsų pasirinktą važiavimo kryptį.

Įkrauti savo Volkswagen ID. modelį dabar dar lengviau naudojantis „Plug & Charge“, kuris yra tarsi naujas patogaus įkrovimo standartas. Viskas, ko jums reikia: 3.1 arba naujesnės versijos  ID. programinės įrangos, „We Connect ID.“ programėlės ir „Plug & Charge“ skiltyje pasirenkamo „We Charge“ įkrovimo tarifo. Atvykę į „Plug & Charge“ įkrovimo stotelę, programėlėje ir automobilyje aktyvuokite „Plug & Charge“ ir prijunkite įkrovimo laidą, o registracija, įkrovimas ir atsiskaitymas vyksta automatiškai. Tuomet vėl galite tęsti kelionę ir atsipalaiduoti.

Naujojo ID.3 dizainas

Platūs buferiai, įspūdingos naujos kėbulo spalvos, tokios kaip metalizuota žalia Dark Olivine Green Metallic, ir rafinuotos priekinės dalies padailos detalės idealiai dera, sukurdamos naują ID.3 veidą, išsaugantį kultinius ID. gamos modelių išvaizdos bruožus. Aštresnėmis linijomis pasižymintis variklio dangtis įrodo, kad net ir geras dizainas visada gali tapti dar geresnis. Tai patvirtina ir dar vienas ryškus pavyzdys - naujo dizaino galiniai žibintai su pasirenkamomis dinaminėmis posūkių signalo šviesomis, o pažangūs IQ.LIGHT LED matricos priekiniai žibintai dar labiau pabrėžia šį įspūdį.

Mažiau monotonijos. Daugiau ID. Dizaino paketas

ID.3 sužavi savo futuristine išvaizda, o dizaino paketas padeda šį įspūdį kilstelėti į dar aukštesnį lygį. Priekiniai žibintai su LED matricos technologija efektyviai apšviečia pasaulį priešais mus neakinant kitų eismo dalyvių. LED galiniai žibintai su dinaminėmis posūkių signalo šviesomis užtikrina, kad kiekviename posūkyje atrodysite stilingai, o tamsintas galinių langų stiklas suteikia daugiau privatumo.

Į dizaino paketą įtraukta įranga:

- LED matricos priekiniai žibintai su automatiškai valdomo apšvietimo, prastoms oro sąlygoms skirtų šviesų ir pasisveikinimo šviesų funkcijomis
- LED galiniai žibintai su dinaminėmis posūkių signalo šviesomis
- Šviečianti apdailos juostelė tarp priekinių žibintų
- Tamsintas galinio lango ir galinių šoninių langų stiklas

„Plus“ dizaino paketas

Naujasis dizaino paketas „Plus“ leis patirti visiškai naują erdvės pojūtį jūsų ID.3 salone. Dizaino paketo įrangą taip pat papildo per visą stogo plotį besitęsiantis didžiulis stiklinis stoglangis. Tamsintas stiklas taip pat užtikrina malonią temperatūrą automobilio viduje. Saulės skydelis apsaugo nuo tiesioginių saulės spindulių, taip pat gali būti patogiai valdomas balso komandomis – pavyzdžiui, tiesiog ištarkite „Hello ID., show me the stars“ (liet. „Labas ID., parodyk man žvaigždes“) ir saulės skydelis atsidarys.

Papildomai į „Plus“ dizaino paketą įtrauktas panoraminis stoglangis.

Įsitaisykite patogiai!

Elektromobiliams būdingas tylus ir ramus važiavimas. papildomai pasirenkamos elektra valdomos sėdynės su paapildoma masažo funkcija naujajame ID.3 leidžia mėgautis dar labiau atpalaiduojančiu vairavimu. Be to, aukštos kokybės medžiagos gali užtikrinti patvarumą ir ilgaamžiškumą.

Tvaru ir be gyvulinės kilmės produktų

Naujojo ID.3 salonas sukurtas visiškai nenaudojant gyvūninės kilmės produktų, taip pat jame panaudota daug perdirbtų medžiagų. Pavyzdžiui, lubų danga ir grindų kilimėliai yra pagaminti iš plietersulfono (PES) - plastiko, gaunamo iš perdirbtų PET butelių. Sėdynių apmušalai ir durų skydelių apdailos elementai yra pagaminti daugiausia iš perdirbtų medžiagų. Kaip ir ankstesniosios kartos modelio, jūsų naujojo ID.3 automobilio pristatymas bus neutralus CO2 atžvilgiu. 

 

Susidomėjote? Nieko nelaukite ir išbandykite ID.3 patys! Susisieksime su Jumis kaip įmanoma greičiau.

Registruokitės