Pardavimas / Nauji automobiliai / ID.4

Visiškai elektrinis ID.4

Susipažinkite

Akumuliatoriaus talpa*, bendroji / grynoji (kWh) 

Galia kW / AG

Pagreitėjimas 0–100 km/h

Mišrioji ridos atsarga pagal WLTP ciklą, km

Versija

Kaina EUR įskaitant PVM

Akcinė kaina EUR su PVM

Kompensacinė išmoka už įsigytą naują elektromobilį (EUR, įskaitant PVM)

Kaina EUR, įskaitant PVM, su kompensacine išmoka

82 / 77

150 / 204

8,5 s

360 - 520 km

Pro Performance

55 044

47 300

-5 000

42 300

82 / 77

220 / 299

6,2 s

340 - 480 km

GTX

64 680

56 200

-5 000

51 200

Kainos juridiniams asmenims (nes iki 50 000 EUR su PVM elektromobiliams įmonėms galima PVM atskaita)

Akumuliatoriaus talpa*, bendroji / grynoji (kWh) 

Galia kW / AG

Pagreitėjimas 0–100 km/h

Mišrioji ridos atsarga pagal WLTP ciklą, km

Versija

Kaina EUR įskaitant PVM

Akcinė kaina EUR su PVM

Kaina EUR be PVM, su kompensacine išmoka

Kaina EUR, su PVM, su kompensacine išmoka

82 / 77

150 / 204

8,5 s

360 - 520 km

Pro Performance

55 044

47 300

35 091

 

82 / 77

220 / 299

6,2 s

340 - 480 km

GTX

64 680

56 200

 

52 200

 

Susipažinkite su ID.4 komplektacijomis, kainomis ir papildomos įrangos galimybėmis

ID.4 Kainoraštis

Registruokitės ir išbandykite Pasaulio metų automobilį 2021 patys!

Pasaulio metų automobiliu 2021 tapo Volkswagen: pasaulio automobilių apdovanojimuose elektrinis ID.4 įveikė gausybę stiprių konkurentų ir pelnė prestižinį titulą. Apdovanojimus kasmet teikia daugiau 90 šios srities žurnalistų iš 24 šalių. Komisija išskyrė draugiškumą aplinkai be tiesioginių emisijų ir inovatyvias ID.4 funkcijas, pavyzdžiui, papildytos realybės projekcinį ekraną.

(Šaltinis: www.worldcarawards.com)

Registruokitės

Sukuta didingiems žygiams

Nauja revoliucinė erdvės koncepcija, suteikianti jums laisvę. Elektroninės sistemos, kurios įkvepia. Ir lengvas intuityvus naudojimasis, dėl kurio viskas taip paprasta. Naujasis ID.4: galingas kaip visureigis, tvarus kaip ID.

Elektros technologija. Įkrovimas ir važiavimas.

ID Charger. Įkrovimas namuose dar niekada nebuvo toks paprastas

Norite atsipalaiduoti, kol automobilis kraunasi? Mūsų „ID. „ID. Charger“ suteikia galimybę įkrauti automobilį savo namuose. Rytais sėskite į jau įkrautą ID.3 ir energijos užteks visai dienai. Viskas taip paprasta, kad galite tai padaryti net miegodami.

Be to, į pasiūlymą įtraukta įrengimo paslauga, kuri užtikrins dar didesnį patogumą. Trumpai tariant – viskas vienoje vietoje ir mažiau rūpesčių. Galite užsisakyti „ID. Charger“ tiesiogiai „Volkswagen“ atstovybėje.

 įkrovimo stotelė
• Įkrovimo galia iki 11 kW
• Fiksuotas įkrovimo laidas, iki 4,5 m ilgio

Kaina 845 €

Kaina nurodyta su PVM ir mokesčiu už įrengimą jūsų namuose, kurį atlieka „Volkswagen Group Charging GmbH“ 

Važiavimas. Visu greičiu pirmyn.

Kiekvienas raudonas šviesoforo signalas tampa nauja pradžia, kurioje galite patirti visiškai naują vairavimo malonumą. ID.4 elektrinis variklis dinamiškai įsibėgėja iš vietos naudodamas pilnutinį sukimo momentą. Pavyzdžiui, „Pro Performance“ pagrindu pagaminti modeliai su 150 kW sistemos galia nuo 0 iki 100 km/h gali įsibėgėti vos per 8,5 sekundės. Jokių praleidimų, jokių vėlavimų – tiesiog važiuokite ir patirkite jaudinantį malonumą.

Greitas įkrovimas su We Charge. Sukurta, kad įkrauti būtų lengva

Nuo šiol turėsite kur kas mažiau rūpesčių. „We Charge“ veikia visoje Europoje ir leidžia jums pasiekti daugiau kaip 150 000 įkrovimo stotelių, įskaitant visą IONITY greitojo įkrovimo tinklą. Nuo vos 7,49 € per mėnesį „We Charge“ jungia jus su įkrovimo stotelėmis naudojantis „We Connect ID.“ programėle ir siūlo išskirtines akcijas. Tokiu būdu, neskriausdami savo piniginės, mėgausitės greituoju ID.4 įkrovimu viešojo įkrovimo stotelėse: 3 metus be mėnesinio bazinio mokesčio3 galėsite naudotis lengvatine kaina, kuri šiuo metu yra 0,55 €/kWh, IONITY stotelėse su „We Charge Go“ kainos tarifu. „We Charge Plus“ išskirtinis kainos tarifas gali greitai atsipirkti, jei esate dažnas naudotojas: šiuo metu tik 0,30 €/kWh IONITY stotelėse galite įkrauti savo automobilį per trumpiausią įmanomą laiką, kas mėnesį mokėdami bazinį mokestį – 17,49€ 3 metus.

e-Sound. Šis automobilis skamba naujai

Ar elektra varomas automobilis veiks tyliai, priklauso tik nuo transporto priemonės. Kad eismas būtų saugesnis, jūsų ID.4 viduje yra tylesnis iki 30 km/h greičio, o lauke jį galite išgirsti šiek tiek aiškiau. Tokiu būdu automobilį lengviau pastebėti pėstiesiems. Futuristinė kompozicija pabrėžia vizualinį identitetą ir kartu suteikia dirbtinai sukeltą transporto priemonės triukšmą, kaip garsinį įspėjimą apie beveik begarsę elektrinę transporto priemonę pėstiesiems bei dviratininkams.

ID.4 - Komfortiškas elektromobilis

Pakeliamas ir stumdomas panoraminis stoglangis

Didžiulė stiklo plokštė per visą stogo plotą, pasirenkamas pakeliamasis panoraminis stoglangis – savaime žvilgsnį prikaustantis akcentas. Dar įspūdingiau – neaprėpiamas dangus yra tiesiai virš galvos. Tamsintas stiklas užtikrina malonią temperatūrą automobilyje. Apsaugos nuo saulės saugo nuo tiesioginių saulės spindulių. Apsaugas nuo saulės galite valdyti itin patogia balsu valdoma sistema. Tik ištarkite „Hello ID., show me the stars“ ir apsaugos nuo saulės atsivers.

Sveiki atvykę į atvirą erdvę

Naujojo ID.4 vidus yra toks išmanus ir erdvus, kad suteikia jums ir jūsų šeimai įspūdingą erdvės pojūtį. Tai pastebite vos įsėdę: daug vietos kojoms, kintamas centrinis pultas ir patogios sėdynės, galite rinktis ir elektra reguliuojamas sėdynes su atminties funkcija. Dėmesio centre – iki 30,5 cm (12 colių) dydžio centrinis jutiklinis ekranas ir daugiafunkcis vairas su jutikline funkcija bei vibruojančia grįžtamąja funkcija. Foninis apšvietimas pasirinktomis spalvomis pabrėžia salono charakterį. Galite važiuoti atsipalaidavę – tą pojūtį dar labiau sustiprina pasirinktinis pakeliamasis-slankusis panoraminis stoglangis. 

Funkcionalumas pačioje gražiausioje formoje

Į fantastiško dizaino koncepciją susijungia miesto visureigis ir kompaktiškas automobilis – naujasis ID.4 puikiai atspindi, koks patrauklus gali būti elektromobilis. Su tobulos formos 18 colių arba pasirenkamais nuo 19 iki 21 colių lengvojo lydinio ratlankiais, stogo bėgeliais papildomam bagažui, rekonstruotomis durų rankenėlėmis geresnei aerodinamikai, pasirenkamomis 3D LED galinių žibintų grupėmis su dinaminiais posūkio signalais ir dar vienu labai ypatingu akcentu – pasirenkama apšvietimo linija, kuri driekiasi priekyje ir gale prie naujai sukurto „Volkswagen“ logotipo.

Asmeniškai pasveikina

Naujasis ID.4 gali jus atpažinti. Kai tik priartėjate prie ID.4 rankose laikydami automobilio raktelį, kuris susietas su „Keyless Access“1 pasirinktine berakte užrakinimo ir užvedimo sistema, automobilis su malonumu uždega pasirenkamus IQ.LIGHT LED matricinius priekinius žibintus. „Leaving Home“ ir „Coming Home“ apšviečia kelią į automobilį ir priekines dureles. Interaktyvusis „ID. Light“ pasitinka jus viduje, o subtilus garsas užvedant automobilį įkvepia nedelsiant pradėti kelionę. Kai išlipate iš savojo ID.4, automobilis atsisveikina šviesos signalais bei garsu.

 

 

Registruokitės bandomąjam važiavimui ir viską patirkite patys!

Registruokitės