Pardavimas / Nauji automobiliai / Naujasis Passat

Naujasis Volkswagen Passat

Susipažinkite

Sėkmę lemia daugybė aspektų. Tačiau dažnai viską nulemia paprasti dalykai. Pavyzdžiui, atsipalaidavus pasiekti kelionės tikslą – nesvarbu, ar tai būtų verslo pietūs, ar vaikų futbolo treniruotė. Naujasis Passat, kurį ateityje bus galima įsigyti tik kaip universalą, dabar suteikia erdvės, kurioje galite maloniai jaustis ir stebina sportišku dizainu, aukštu komforto lygiu bei novatoriškomis technologijomis.

Susipažinkite su Passat kainomis ir įranga

Passat kainoraštis

Registruokitės ir išbandykite Passat

Bandomasis važiavimas

Naujajame Passat yra daug išskirtinių pranašumų. Čia iškart pastebimi pirmieji trys:

Iššorės dizainas

Atraskite žavų naujojo Passat dizainą. Elegantiškas ir tuo pat metu sportiškas, platesnis, ilgesnis ir plokštesnis siluetas dvelkia grynu dinamiškumu, tačiau visada išlieka ištikimas savo išskirtiniam Passat DNR. Patirkite Volkswagen, kuris ne tik priverčia greičiau plakti jūsų širdį, bet ir pagreitina kiekvieno pro šalį einančio žmogaus pulsą.

Interjeras

Įlipkite, prisisekite ir beveik pamirškite, kad turite išvykti. Tai visiškai įmanoma naujajame Passat ir ne tik dėl jo papildomai užsakomų „ergoActive“ sėdynių su masažo funkcija. Jis taip pat nustato naujus standartus dėl įspūdingo interjero, erdvumo ir dėmesio naujoviškoms technologijoms bei elegantiškam dizainui. Subtilios detalės, pavyzdžiui, dekoratyvinės siūlės, suteikia interjerui prabangos. Papildomos ir įvairesnės daiktadėžės, pavyzdžiui, padidinta daiktadėžė centrinėje konsolėje, suteikia lanksčią erdvę svarbiausiems daiktams sudėti.

Adaptyvus važiuoklės reguliavimas DCC Pro

Dažnai skirtumą lemia nematomos naujovės. Kaip kad papildomai pasirenkamas adaptyvus važiuoklės reguliavimas DCC Pro su dinaminiu vairavimu. Elektroniniu būdu valdomi dviejų vožtuvų amortizatoriai per milisekundes reaguoja į kelio sąlygas ir važiavimo situaciją. Tai užtikrina dar daugiau komforto ir vairavimo malonumo naujajame Passat su ilga ratų baze. O jei to dar negana, galite tiesiog dar tiksliau pritaikyti savo Volkswagen, pasirinkdami iš tokių važiavimo režimų kaip komfortiškas, sportinis ar individualus.

Jums patiks tiek Passat išorė, tiek vidus, tiek funkcionalumas

Nieko nelaukite ir išbandykite Passat!

Bandomasis važiavimas