Pardavimas / Nauji automobiliai / Naujasis Amarok

Naujasis Volkswagen Amarok

Susipažinkite

Tai – Amarok. Naujasis Volkswagen pikapas.

Išankstiniai užsakymai galimi 2023 m. pradžioje.

 

Naujasis Amarok pagaliau atvyko. Jis šio tipo automobilių vairuotojams aiškiai demonstruoja: bet kuris kelias gali tapti kelionės tikslu.

Iš pagrindų atnaujintas, moderniomis technologijomis ir naujovišku stiliumi pasižymintis naujasis Amarok apibrėžia Volkswagen komercinio transporto aukščiausios klasės segmentą. Nesvarbu, kur ir kada naudosite naująjį Amarok, įvairios šiuolaikinės vairavimo pagalbos sistemos suteiks dar platesnes galimybes nei bet kuriame iš ankstesniųjų modelių. Aukščiausios klasės charakterį pabrėžia tokios savybės kaip foninis salono apšvietimas1 ir „Harman Kardon Premium Sound“2 garso sistema.

Kaip nuotykių gamtoje bendražygis, jis išsiskiria didesnėmis galimybėmis bekelėje ir pasirenkamo V6 variklio galios resursu. Ieškančius tvirto ir patikimo komercinio automobilio sužavės plati kasdieniam naudojimui skirtų naujų funkcijų įvairovė, pavyzdžiui, 3,5 t velkamosios galios priekabos jungtis su visomis automatinėmis transmisijomis, ir kitos apgalvotos detalės. Kad ir kokie Jūsų poreikiai – naujasis Amarok juos patenkins kone be pastangų. 1 Standartinė Amarok PanAmericana ir Amarok Aventura įranga, papildomai pasirenkama įranga Amarok Style versijoje. 2 Standartinė Amarok PanAmericana ir Amarok Aventura įranga.

Susipažinkite su Amarok kainomis

Amarok kainoraštis

Norite būti pirmieji išbandę Amarok? Susisiekite su mumis dėl daugiau informacijos!

Susisiekite

Naujasis Amarok PanAmericana

Pasirinkę naująjį Amarok PanAmericana, gausite bekelei visiškai pritaikytos įrangos paketą: miltelinio dažymo juodą dekoratyvinį lanką krovinių skyriuje ir šoninius slenksčius su pakopomis, kontrastingos spalvos šoninių veidrodėlių dangtelius, buferius ir durų rankenėles. Naujasis Amarok PanAmericana nenusiteikęs kompromisams kelyje – kaip ir išskirtinės Amarok PanAmericana juodos spalvos 18 colių skersmens lengvojo lydinio ratlankiai su bekelei skirtomis padangomis. Įspūdį palieka ne tik galinga išorė, bet ir aukštos klasės komfortas viduje: odiniai sėdynių apmušalai, navigacijos sistema su 30,48 cm (12 colių) jutikliniu ekranu ir „Harman Kardon Premium Sound“ garso sistema suteikia išskirtinių vairavimo pojūčių.

Naujojo Amarok PanAmericana išorės dizaino akcentai:

-X dizaino priekinis buferis
-kontrastingos spalvos šoninių veidrodėlių dangteliai ir durų rankenėlės, galinis buferis su kontrastingos spalvos akcentais
-išskirtiniai juodos spalvos 18 colių skersmens ratlankiai su bekelei skirtomis padangomis
-LED galiniai žibintai
-miltelinio dažymo juodas dekoratyvinis lankas ir juodos šoninės pakopos

Tai yra dizainas

Naujasis Amarok patraukia dėmesį galingomis linijomis ir visiškai atnaujintu Volkswagen komercinių transporto priemonių dizainu. Dėl šiek tiek ilgesnės ratų bazės nuokalnes jis gali įveikti didesniu kampu ir pasižymi geresniu pravažumu bekelėje. Be to, jis išsiskiria „raumeningesnėmis“, plotį labiau pabrėžiančiomis formomis nei jo pirmtakas.

Naujasis Amarok turi daug išskirtinių akcentų, tokių kaip modernūs „IQ.Light“ LED matricos žibintai1, papildomai pasirenkami iki 21 colio skersmens ratlankiai2, visiškai nauji išorės apdailos paketai su naujo dizaino dekoratyviniu lanku ir šoninėmis pakopomis.

Radiatoriaus grotelės, kurios, priklausomai nuo versijos, sklandžiai pereina į horizontalų priekinę dalį perskiriantį segmentą arba sukuria X formos dizainą3 aukščiausiuose apdailos lygiuose, yra dar vienas dėmesį prikaustantis automobilio išvaizdos elementas.

Dar vienas išskirtinis akcentas: krovinių skyriaus zonoje tarp galinių ratų arkų gaubtų pakanka vietos europadėklui skersai pakrauti. Jį galima pritvirtinti naudojant tvirtas krovinio tvirtinimo kilpas.

Dar viena naujovė – net 350 kg siekianti keliamoji stogo galia. Dar niekada neturėjote galimybės pastatyti palapinės tokioje gražioje vietoje.

Naujojo Amarok išorės dizaino akcentai:

- Naujos priekinės radiatoriaus grotelės
- „IQ.Light“ LED matricos žibintai1 ir LED galiniai žibintai 4
- 16, 17, 18, 20 arba 21 colio2 ratlankiai, iki 18 colių skersmens didesnio pravažumo padangos ant galinio krovinių skyriaus dangčio įspaustas Amarok užrašas

Amarok pasaulinės premjeros vaizdo įrašas

Amarok Style

Tai, ką kai kurie laiko purvo dėmėmis, Amarok Style yra tarsi lengva purvo kaukė: nesvarbu, ar Amarok Style elegantiškai rieda miesto erdvėse, ar energingai lekia kaimo vieškeliais, jis visada atrodo nepriekaištingai.

Standartinės įrangos akcentai:

- 18 colių lengvojo lydinio ratlankiai
- galinis buferis ir šoninės pakopos su chromo intarpais
- krovinių skyriaus danga su 12 V lizd
- „IQ.Light“ LED matricos žibintai
- informacijos ir pramogų sistema su 30,48 cm (12 colių) jutikliniu ekranu
- tekstiliniai sėdynių užvalkalai „Art Velour“
- naujos pagalbinės vairavimo sistemos, tokios kaip ACC, palaikymo eismo juostoje asistentas ir ženklų atpažinimo sistema.

Amarok PanAmericana

Kaip atskleidžia vardas, naujasis bekelei skirtas Amarok PanAmericana pasižymi galingu dizainu, o išskirtinė įranga tik patvirtina jo tvirtą pareiškimą.

Standartinės įrangos akcentai:

- išskirtiniai juodos spalvos 18 colių skersmens ratlankiai su bekelei skirtomis padangomis
- kontrastingos spalvos dekoratyvinis lankas ir galinis buferis su kontrastingos spalvos elementais
- sėdynės su odiniais apmušalais ir šildymo funkcija
- oda aptraukta pavarų perjungimo mechanizmo apdaila ir viršutiniai durų slenksčiai, dekoratyvinės siūlės kabinoje
- navigacijos sistema su 30,48 cm (12 colių) jutikliniu ekranu ir „Harman Kardon Premium Sound“ garso sistema
- foninis salono apšvietimas
- mechaninis diferencialo blokavimas
- LED apšvietimas krovinių skyriuje
- automobilio statymo ir vairavimo pagalbos sistema „Park Assist“

Amarok Aventura

Rafinuotas, pasitikintis savimi, galingas: Amarok Aventura yra Volkswagen aukščiausios klasės komercinių automobilių segmento viršūnėje. Išskirtiniai akcentai, lengvasis metalas ir oda, chromo apdaila ir daug kitų savybių traukia akį tiek miesto erdvėje, tiek statybų aikštelėje.

Standartinės įrangos akcentai:

- 20 colių lengvojo lydinio ratlankiai
- priekinis buferis su X-Design chromo apdaila
- chromuoti šoninių veidrodėlių korpusai ir durų rankenėlės, galinis buferis su chromo apdailos elementais
- LED galiniai žibintai
- sportinis kėbulo spalvos lankas krovinių skyriuje
- šoninės pakopos su chromuotais intarpais
- oda aptrauktas pavarų perjungimo svirties skydelis ir viršutinė durų slenksčių dalis, dekoratyvinės siūlės kabinoje
- aukščiausios kokybės odiniai sėdynių apmušalai
- navigacijos sistema su 30,48 cm (12 colių) jutikliniu ekranu ir „Harman Kardon Premium Sound“ garso sistema
- automobilio statymo ir vairavimo pagalbos sistema „Park Assist“

Naujasis bekelės pojūtis

Ilgesnė ratų bazė

Naujojo Amarok ilgis siekia 5 350 mm – 96 mm didesnis nei pirmtako. 3 270 mm ratų bazė yra 173 mm ilgesnė nei anksčiau – tai reiškia, kad kabinoje daugiau vietos keleiviams. Kadangi ratų bazė padidinta labiau nei bendras ilgis, priekinė ir galinė kėbulo iškyšos yra mažesnės. Dėl to padidėja nusileidimo kampas ir pagerėja pravažumas bekelėje.

Daugiau važiavimo režimų – daugiau vairavimo komforto

Nauji iš anksto sukonfigūruoti ir keliais skirtingais lygiais veikiantys važiavimo režimai turi daugybę skirtingų variantų: jie padeda vairuotojams specialiose vairavimo bekelėje situacijose. Daugiau nei 30 pagalbinių sistemų, iš kurių daugiau kaip 20 anksčiau nebuvo diegiamos Amarok modelyje, vos prireikus užtikrina papildomą vairavimo komfortą.

Įveikiamas 800 mm brastos gylis

Stulbinančiais 300 mm daugiau nei ankstesniame modelyje: dėl 800 mm siekiančio įveikiamo brastos gylio bekelės entuziastai dabar gali dar giliau nerti į nuotykių bekelėje pasaulį.

Universalumo etalonas – naujasis Amarok

Patikimumas ir universalumas, tinkamas kone kiekvienai Jūsų veiklai? Tai įrašyta Amarok DNR. Ir jis didžiuojasi galėdamas tai pademonstruoti: vardas AMAROK yra įspaustas beveik per visą galinio krovinių skyriaus dangčio plotį. Jis turi daugybę naujų funkcijų, tad yra dar geriau pritaikytas intensyviai naudoti. Šios savybės daro jį ypač universalia ir patikima komercine transporto priemone.

- krovinių zona su LED apšvietimo sistema, krovinio tvirtinimo kilpomis, 12 voltų prievadu, krovinių skyriaus dangtis arba elektra valdoma slankiojo krovinių skyriaus dangčio sistema

- 3,5 t velkamosios galios priekabos jungtis – dabar pritaikoma su visomis automatinėmis transmisijomis

- krovinių skyriuje yra pakankamai vietos, kad zonoje tarp galinių ratų arkų gaubtų visu ilgiu tilptų europadėklas: jį galima pritvirtinti naudojant tvirtas krovinio tvirtinimo kilpas

Pagalbinės sistemos ir mobilieji įrenginiai

Salono dizainas ir komfortas

Aukščiausios klasės įranga

Naujajame Amarok diegiama daugiau nei 30 pagalbinių sistemų, iš kurių daugiau kaip 20 yra visiškai naujos. Čia taip pat integruotos mobiliosios internetinės paslaugos, kurios įvairiais būdais palengvina kasdienį gyvenimą, kaip antai „WE Connect Basic“ pakete siūloma nuotolinio valdymo balsu funkcija. Pasirinkę „VW Connect Navigation“ paketą, gausite papildomas mobiliąsias internetines paslaugas, įskaitant internetu atnaujinamus navigacijos žemėlapius, Europos šalių kelių eismo informaciją realiuoju laiku ir prieigą prie tam tikrų lankytinų vietų.

išmanusis greičio ribotuvas

- išmanioji greičio palaikymo pagalbos sistema, veikianti kartu su adaptyviąja atstumo palaikymo sistema ir kelio ženklų atpažinimo sistema
- „Side Assist“ aklosios zonos stebėjimo sistema ir eismo juostos keitimo asistentas (taip pat veikiantis ir velkant priekabą)
- kelio ženklų atpažinimo sistema
- palaikymo eismo juostoje asistentas
- „Multicollision Brake“ avarinio stabdymo sistema
- adaptyvioji tolimųjų šviesų sistema „Dynamic Light Assist“
- „City Emergency Call“ pagalbos skambučio funkcija
- „Area View“ vaizdo kamera
- bazinės „We Connect“ funkcijos
- įvairūs galimi „We Connect“ baziniai ar „Premium“ paslaugų paketai
- „In Car Shop“ programėlių parduotuvė ir naujiniai internetu

Tvirtas ir pasitikintis savimi išorėje, funkcionalus ir alsuojantis aukšta kokybe viduje: naujasis Amarok daro įspūdį dėl rafinuoto aukščiausios klasės komforto, savito charakterio ir išmaniųjų pagalbos sistemų*.

- skaitmeninis prietaisų skydelis su skaitmeniniu 20,32 cm (8 colių) ekranu, galima rinktis papildomai užsakomą 30,48 cm (12 colių)

- kokybiška oda aptrauktas2 instrumentų skydas ir vidinių durų paviršių apdaila

- erdvė trims asmenims galinėse „Crew Cab“ versijos sėdynėse

- foninis salono apšvietimas

- elektromechaninis vairo stiprintuvas

- beraktė atrakinimo ir paleidimo sistema

- daugiafunkcis vairas standartinėje įrangoje

- elektrinis stovėjimo stabdys

- galinio vaizdo kamera 

- užuolaidos tipo, kelių ir centrinė saugos oro pagalvės standartinėje įrangoje

*Gali būti nurodyta papildoma įranga

Aukščiausia klasė – tai gyvenimo būdas. O naujajame Amarok tai yra numatytoji parinktis: aukščiausios klasės įranga* leis mėgautis išskirtiniu komfortu, puikiai derančiu su išmaniosiomis informacijos ir pramogų sistemos funkcijomis bei moderniausiomis pagalbos vairuotojui sistemomis.

- foninis salono apšvietimas

- odiniai sėdynių apmušalai

- aukščiausios klasės „Harman Kardon“ garso sistema

- 10 krypčių elektra reguliuojamos priekinės sėdynės

- oda aptraukta pavarų perjungimo mechanizmo apdaila ir durų slenksčių viršutinė dalis, dekoratyvinės siūlės kabinoje

- „Intelligent Speed Assist“ greičio palaikymo sistema, veikianti kartu su adaptyviąja atstumo palaikymo sistema ACC ir kelio ženklų atpažinimo sistema

- automobilio statymo ir vairavimo pagalbos sistema „Park Assist“

- 10 pavarų automatinė „shift-by-wire“ transmisija

- elektra valdoma slankiojo krovinių skyriaus dangčio sistema

*Gali būti nurodyta papildoma įranga

Kitas žingsnis - susisiekite su Moller Auto atstovu!

Gaukite naujienas ir susipažinkite su kainom pirmieji!

Susisiekime