Pardavimas / Nauji automobiliai / Tiguan

Populiarusis krosoveris Volkswagen Tiguan

Akcijos kaina nuo Bagažo talpa Galia Įvertinimas

30 200 €

615 litrų

110 - 235 kW (150 - 320 AG)

Tautos automobilis 2021

Rinkitės iš sandėlyje esančių arba užsakytų modelių!

Peržiūrėkite

 

Susipažinkite su Tiguan komplektacijomis, kainomis ir papildomos įrangos galimybėmis

Tiguan Kainoraštis

 

Registruokitės ir išbandykite Volkswagen Tiguan arba Tiguan eHybrid! 

Registruokitės

Įkvepiantis naujas požiūris.

Dar daugiau galios, komforto ir ryšio galimybių – naujasis „Tiguan“ kalba pats už save. Išmanioji technologija užtikrina išskirtines šio modelio galimybes. Šis dinamiškas visureigis keičia požiūrį iš esmės.

Tiguan eHybrid jau čia!

Sužinokite daugiau apie eHybrid technologijos privalumus ir važiuokite iki 50 km vien elektriniu režimu. Apžiūrėkite kitus Tiguan pasiūlymus modeliams su benzininiais ir dyzeliniais varikliais žemiau. Susipažinkite su hibridine Tiguan versija paspaudę čia.

Volkswagen Tiguan Life
Nuo 30 200 € su 1.5 TSI 150AG Mechanine dėže
Nuo 32 260 € su 1.5 TSI 150AG DSG Automatine dėže
Nuo 32 760 € su 2.0 TDI 150AG Mechanine dėže

Volkswagen Tiguan Elegance
Nuo 36 400
 su 1.5 TSI 150AG DSG Automatine dėže
 

Volkswagen Tiguan R-Line
Nuo 37 930
 su 1.5 TSI 150AG DSG Automatine dėže
 

Sumontuotų žieminių ratų pasiūlymai Tiguan

Peržiūrėkite

Naujasis „Tiguan“ pasižymi daugeliu privalumų. Susipažinkite su keletu jų

Išskirtinis išorės dizainas

„Tiguan“ įkūnija nuolatinio tobulėjimo siekį. Apie tai aiškiai byloja jo išskirtinis dizainas. Įspūdingos proporcijos, dinamiškas tikslių linijų priekis, galinga viršutinė linija – išraiškingas siluetas pabrėžia šio automobilio stipriąsias puses: pažangią galios sistemą, patikimumą ir bekompromisį funkcionalumą.

Novatoriškas interjeras

Erdvus naujojo „Tiguan“ salonas – ideali vieta pažangiai mąstantiems. Į vairuotoją orientuota vairuotojo kabina ir intuityvūs valdikliai leidžia sutelkti visą dėmesį į tai, kas svarbiausia. Pvz., į daugiafunkcį oda patrauktą vairą. Arba į „Digital Cockpit“ prietaisų skydelį su 26 cm (10,25 col.) spalvotu TFT ekranu, kuris yra standartinis „Tiguan Elegance“ ir „Tiguan R-Line“ elementas. „Life“ paketas suteiks jums ir priekiniam keleiviui malonumą įsitaisyti prabangiose ir patogiose sėdynėse. LED vidaus apšvietimas priekyje ir gale bei bendras salono apšvietimas* leis sukurti jaukią atmosferą, dvelkiančią aukščiausia kokybe.

* Standartinis „Tiguan Elegance“ ir „Tiguan R-Line“; elementas; pasirinktinai galima įtraukti į „Tiguan Life“ komplektaciją

Žvelkite dar toliau. IQ.LIGHT žibintų technologija

„Tiguan“ spinduliuoja iš tolo. Taip pat ir dėl LED galinių žibintų, ir pasirinktinių „IQ.LIGHT - LED Matrix“ priekinių žibintų. „Tiguan Elegance“ ir „Tiguan R-Line“ versijose jie apima ir kampinius žibintus bei yra papildyti dinamine „Light Assist“ sistema ir naujais galiniais žibintais. Priklausomai nuo važiavimo sąlygų atskiri LED matricos segmentai įjungiami arba išjungiami, kad šviesa būtų atitinkamai paskirstyta. Tai užtikrina ramybę kelyje ne tik jums, bet ir kiekvienam, važiuojančiam priešais arba artėjančiam iš priekio. Kita puiki funkcija – integruoti dinaminiai posūkių signalai, kurie rodo kryptį tolydžiai judančia šviesos linija.

Užburianti estetika. R-Line Black Style išorė

Išskirtinis stilius tikrąja to žodžio prasme įkūnytas naujojo „Tiguan R-Line Black Style“ priekyje. Radiatoriaus grotelės puikuojasi elegantišku dvispalviu „R-Line“ logotipu. Išorė pasižymi chromuotomis apdailos juostomis, o vidus – dviem blizgios juodos spalvos apdailos juostomis. Juodos spalvos veidrodėlių gaubtai ir langų kraštų apdaila bei 90 % tamsinti galiniai šoniniai langai ir galinis stiklas dar labiau pabrėžia unikalų šio modelio charakterį. Šie išorės akcentai harmoningai dera su trapeciniais blizgios juodos spalvos skydeliais ir juodais „Valencia“ 19 col. lengvojo lydinio ratlankiais. Taip pat galite rinktis „Suzuka“ 20 col. juodus lengvojo lydinio ratlankius arba „Misano“ juodus itin blizgius ratlankius. Tokiu būdu sukuriamas visiškai išbaigtas išorės įspūdis.

Akį traukiantis ratlankių pasirinkimas

Kuris padangų ir ratlankių komplektas jūsų „Tiguan“ tinka labiausiai, sprendžiate jūs. Pvz., gal jums patiktų „Misano“ 20 col. lengvojo lydinio ratlankiai, pasirinktinai galimi „Tiguan R-Line“ ir „Tiguan R-Line Black Style“ komplektacijoms?  Pasitikime jūsų sprendimu.

Nuotaiką kuriantis apšvietimas. Nes kiekviena diena skirtinga

Nuo šiol galite matyti savo „Tiguan“ naujoje šviesoje kiekvieną dieną – subtiliai apšvietę saloną viena iš 30 galimų pasirinkti spalvų. Nesvarbu, ar mėgstate šaltą, ar šiltą apšvietimą, važiuojate ryškiai apšviestomis miesto gatvėmis, ar tamsiu užmiesčio keliu naktį, – atsižvelgdami į nuotaiką galite sukurti tinkamą atmosferą sau ir savo keleiviams.  Salono apšvietimas yra standartinis „Tiguan Elegance“ ir „Tiguan R-Line“ elementas, kuri pasirinktinai galima įtraukti ir į „Tiguan Life“ komplektaciją.

Tiguan Asistavimo vairuotojui sistemos

Naujasis Jūsų paglbininkas kelyje. Travel Assist sistema

Naujasis „Tiguan“, pasitelkdamas pažangių technologijų sistemas, padeda jums sklandžiai pasiekti kelionės tikslą. Viena jų – „Travel Assist“. Vienu mygtuko paspaudimu ji užtikrina aukščiausios klasės komfortą* suteikdama pagalbos monotoniškose ir varginančiose vairavimo situacijose. 

- Autostradose ir gerai išvystytuose užmiesčio keliuose „Travel Assist“ padeda nenukrypti nuo eismo juostos ir išlaikyti reikiamą greitį bei atstumą iki priešais važiuojančių transporto priemonių.

- Ji veikia suderintai su dvigubos sankabos transmisija (DSG) ir leidžia vairuotojui atsipalaiduoti eismo spūstyse bei situacijose, kai reikia dažnai stabčioti.

* Tiek, kiek leidžia sistemos funkcijos. Vairuotojas išlieka atsakingas už saugų vairavimą ir turi būti pasirengęs bet kada perimti iš pagalbinės sistemos automobilio valdymą.

Pagalba avarinėse situacijose

„Front Assist“ sistemos avarinio stabdymo ir pėsčiųjų atpažinimo funkcijų dėka jūsų „Tiguan“ gali padėti sumažinti nelaimingo atsitikimo pasekmes arba – idealiu atveju – visai jo išvengti*. Ji gali aptikti pėsčiuosius ir transporto priemones kelyje ir laiku įspėti vairuotoją apie juos. Jei vairuotojas atitinkamai nereaguoja, sistema gali imti stabdyti avariniu būdu*.

* Tiek, kiek leidžia sistemos funkcijos.

Pagalbinė sistema Emergency Assist. Reaguoja, kai nespėjate jūs

Pasirinktinė pagalbinė avarinių atvejų sistema „Emergency Assist“* atpažįsta visišką vairuotojo aktyvumo nebuvimą ir inicijuoja skubios medicininės pagalbos iškvietimą bei bando pažadinti vairuotojo dėmesį**. Jei to padaryti nepavyksta, ji automatiškai stabdo automobilį, kiek leidžia sistemos funkcijos, tokiu būdu galimai padėdama išvengti avarijos.

* Galima komplektuoti su pasirinktine „Travel Assist“ sistema
** Tiek, kiek leidžia sistemos funkcijos.

Aktyvioji keleivių ir vairuotojo apsauga

Aktyvioji transporto priemonėje esančių asmenų apsaugos sistema, tiek, kiek leidžia jos funkcijos, padeda kritinėse situacijoje, pvz., neišvengiamai artėjant susidūrimui. Ji gali identifikuoti situacijas, kurios kelia avarijos riziką. Tuomet automatiškai uždaromi langai ir pakeliamasis-slankusis panoraminis stoglangis bei įtempiami diržai. Gera žinoti, kad tokia apsauga yra. Dar geriau, jei niekada netektų ja pasinaudoti.

 

Nieko nelaukite ir išbandykite Tiguan patys! Susisieksime su Jumis kaip įmanoma greičiau.

Registruokitės