Pardavimas / Nauji automobiliai / ID.Buzz

Naujasis ID.BUZZ

Susipažinkite

Nauja elektrinio mobilumo dimensija

Naujos eros dizainas

Naujasis ID. Buzz sukurtas įkvėpimo semiantis iš kultinio pirmtako Bulli, tad jame sklandžiai suderintos modernios proporcijos ir novatoriškos technologijos. Ištyrinėkite jo išmaniąsias funkcijas, išskirtinio erdvumo potyrį suteikiantį saloną ir naujovišką žibintų dizainą.

Visapusiškai tvarus mobilumas

Visapusiškas tvarumas, siekiant klimatui dėmesingos ateities, – toks naujojo ID. Buzz tikslas. Automobilio pristatymo procesas yra neutralus klimatui, o kelyje jis visiškai neišmeta anglies dioksido. Kadangi salono medžiagų gamybai nenaudojama gyvūnų oda, o tokių detalių kaip sėdynių užvalkalai, grindų kilimai ir lubų apdaila gamybai taip pat naudojamos perdirbtos medžiagos, jame harmoningai dera tvarumas ir komfortas.

Naujas erdvumo lygis

Naujasis ID. Buzz yra universalus ir funkcionalus – taip pat ir dėl nedidelio apsisukimo spindulio, kuris vos didesnis nei vienuolika metrų. Automobilio viduje maksimaliai išnaudota erdvė, tad jame daug vietos kojoms. Taip yra todėl, kad salonas sukurtas pagal visiškai naują vietą taupančią koncepciją. Patogiai reguliuojamas ID. Buzz sėdynes galima pritaikyti įvairioms reikmėms. 

Palaiko Jus kelyje – ir saugiu atstumu nuo kitų.

„Travel Assist“ sistema, naudojanti sutelktinius duomenis, gali išlaikyti automobilį reikiamoje eismo juostoje, palaikyti atstumą iki priekyje važiuojančios transporto priemonės ir nustatytą didžiausią greitį. „Travel Assist“ pasitelkia adaptyviąją eismo juostos sekimo funkciją, kuri automobilį išlaiko eismo juostos centre. Jei reikia, sistema padeda persirikiuoti į kitą eismo juostą važiuojant greitkelyje.

Paprastas ir profesionalus įkrovimas

ID. Buzz leidžia Jums vairuoti ne tik tvariai, bet ir gerokai lanksčiau. Didžiausia sparčiojo įkrovimo nuolatine srove (DC) galia siekia iki 170 kW, todėl sparčiojo įkrovimo stotelėje atitinkama galia bateriją nuo 5 iki 80 proc. galima įkrauti maždaug per 30 minučių.

Visada naujausios funkcijos

Programinės įrangos naujiniai padidina skaitmeninių Jūsų ID.Buzz automobilio sistemų funkcionalumą. Šias sistemas galima reguliariai atnaujinti ir optimizuoti dėl nuotoliniu būdu atliekamų naujinimų, teikiamų turint „We Connect“ paslaugų sutartį. Naujiniai nuotoliniu būdu atsisiunčiami nepastebimai, naudojant ID.Buzz mobiliojo ryšio prieigą. Kai tik programinės įrangos naujinys bus atsiųstas, informacijos ir pramogų sistemos ekrane pasirodys pranešimas, o pateiktos instrukcijos padės Jums jį įdiegti.

Sumontuotų žieminių ratų pasiūlymai ID.BUZZ modeliui

Peržiūrėkite

Susisiekite su mumis dėl daugiau naujienų ir bandomojo važiavimo Moller Auto atstovybėse!

Registruokitės naujienoms

Krovininis ID.BUZZ - ateities komercinis transportas

Kainoraštis

Susipažinkite su keleivinio ID.BUZZ kainomis!

Kainoraštis

Mūsų ID. modelių šeima – atraskite dabar!

 

Visiškai elektrinis ID.3

Susipažinkite

Visiškai elektrinis ID.4

Susipažinkite

Visiškai elektrinis ID.5

Susipažinkite