Pardavimas / Nauji automobiliai / ID.Buzz

Naujasis ID.BUZZ

Susipažinkite

 

Kaina nuo

įkrovimo trukmė nuo 5 iki 80 proc.

Nuvažiuojamas atstumas pagal WLTP

ID.Buzz

68 266 € su PVM apytiksliai 30 minučių

392 - 425 km

ID.Buzz Cargo

65 111 € su PVM apytiksliai 30 minučių

402 – 423 km

 

Nauja elektrinio mobilumo dimensija

Naujos eros dizainas

Naujasis ID. Buzz sukurtas įkvėpimo semiantis iš kultinio pirmtako Bulli, tad jame sklandžiai suderintos modernios proporcijos ir novatoriškos technologijos. Ištyrinėkite jo išmaniąsias funkcijas, išskirtinio erdvumo potyrį suteikiantį saloną ir naujovišką žibintų dizainą.

Visapusiškai tvarus mobilumas

Visapusiškas tvarumas, siekiant klimatui dėmesingos ateities, – toks naujojo ID. Buzz tikslas. Automobilio pristatymo procesas yra neutralus klimatui, o kelyje jis visiškai neišmeta anglies dioksido. Kadangi salono medžiagų gamybai nenaudojama gyvūnų oda, o tokių detalių kaip sėdynių užvalkalai, grindų kilimai ir lubų apdaila gamybai taip pat naudojamos perdirbtos medžiagos, jame harmoningai dera tvarumas ir komfortas.

Naujas erdvumo lygis

Naujasis ID. Buzz yra universalus ir funkcionalus – taip pat ir dėl nedidelio apsisukimo spindulio, kuris vos didesnis nei vienuolika metrų. Automobilio viduje maksimaliai išnaudota erdvė, tad jame daug vietos kojoms. Taip yra todėl, kad salonas sukurtas pagal visiškai naują vietą taupančią koncepciją. Patogiai reguliuojamas ID. Buzz sėdynes galima pritaikyti įvairioms reikmėms. 

Palaiko Jus kelyje – ir saugiu atstumu nuo kitų.

„Travel Assist“ sistema, naudojanti sutelktinius duomenis, gali išlaikyti automobilį reikiamoje eismo juostoje, palaikyti atstumą iki priekyje važiuojančios transporto priemonės ir nustatytą didžiausią greitį. „Travel Assist“ pasitelkia adaptyviąją eismo juostos sekimo funkciją, kuri automobilį išlaiko eismo juostos centre. Jei reikia, sistema padeda persirikiuoti į kitą eismo juostą važiuojant greitkelyje.

Paprastas ir profesionalus įkrovimas

ID. Buzz leidžia Jums vairuoti ne tik tvariai, bet ir gerokai lanksčiau. Didžiausia sparčiojo įkrovimo nuolatine srove (DC) galia siekia iki 170 kW, todėl sparčiojo įkrovimo stotelėje atitinkama galia bateriją nuo 5 iki 80 proc. galima įkrauti maždaug per 30 minučių.

Visada naujausios funkcijos

Programinės įrangos naujiniai padidina skaitmeninių Jūsų ID.Buzz automobilio sistemų funkcionalumą. Šias sistemas galima reguliariai atnaujinti ir optimizuoti dėl nuotoliniu būdu atliekamų naujinimų, teikiamų turint „We Connect“ paslaugų sutartį. Naujiniai nuotoliniu būdu atsisiunčiami nepastebimai, naudojant ID.Buzz mobiliojo ryšio prieigą. Kai tik programinės įrangos naujinys bus atsiųstas, informacijos ir pramogų sistemos ekrane pasirodys pranešimas, o pateiktos instrukcijos padės Jums jį įdiegti.

Sumontuotų žieminių ratų pasiūlymai ID.BUZZ modeliui

Peržiūrėkite

Susisiekite su mumis dėl daugiau naujienų ir bandomojo važiavimo Moller Auto atstovybėse!

Registruokitės naujienoms

Krovininis ID.Buzz - ateities komercinis transportas

Kainoraštis

Susipažinkite su keleivinio ID.BUZZ kainomis!

Kainoraštis

ID. Buzz Cargo: naujo amžiaus komercinis automobilis

Ko jūs tikitės iš šiuolaikiško komercinio automobilio? Galbūt elektros pavaros, pakankamai erdvaus krovinių skyriaus ir galimybės įveikti didesnį atstumą? Naujasis ID. Buzz Cargo atitinka visus šiuos reikalavimus. Be to, modernios jungiamumo technologijos, skaitmeninės sistemos ir įvairiapusiškas išmanumas suteikia dar daugiau galimybių.  

Novatoriškas ID. Buzz Cargo yra technologijų amžiaus komercinis automobilis. Naujojo ID. Buzz Cargo išvaizda yra įkvėpta originalaus Bulli. Tai pirmasis vien elektra varomas Volkswagen furgonas. Sukūrėme galingą ir tvarų komercinį automobilį, kuriuo galite įveikti daugumą savo kasdienės veiklos iššūkių.

Dar tvaresnis šiuolaikiškas komercinis transportas

Naujasis 100 proc. elektrinis ID. Buzz Cargo yra technologiškai pažangus komercinis automobilis, kuriuo galima įveikti ir didesnius atstumus. Nulinį anglies junginių taršos pėdsaką paliekantis ID. Buzz Cargo leidžia viena įkrova nuvažiuoti iki 425 kilometrų atstumą. Kai eksploatuojant automobilį prireiks papildyti energijos atsargas, itin pravers „Plug & Charge“ technologija.

Ši sistema aktyvuoja įkrovimą vos prisijungus prie stotelės. Su elektra varomu ID. Buzz Cargo taip pat galėsite patekti į mažos emisijos zonas, į kurias įprastai neįleidžiami automobiliai su vidaus degimo varikliais. Visa tai ir lemia išskirtinį naujojo ID. Buzz Cargo universalumą.

Manevringas, universalus ir erdvus: naujasis ID. Buzz Cargo

Naujasis ID. Buzz Cargo pasižymi ne tik dideliu nuvažiuojamu atstumu, bet ir manevringumu: tik 11,09 metro siekiantis šio modelio apsisukimo skersmuo itin pravers manevruojant siaurose miestų gatvėse. Šiuolaikiškos konfigūracijos naujojo ID. Buzz Cargo krovinių skyriuje, kurio tūris siekia iki 3,9 kubinio metro, telpa du europadėklai. Sumanus dėtuvių išdėstymas leidžia saugiai ir patogiai kabinoje sudėti viską, ko gali reikėti atliekant įprastas užduotis – pradedant darbinėmis pirštinėmis ir baigiant įrankiais. Galingas elektros motoras leidžia tempti iki 1 000 kg sveriančias priekabas, naudojant papildomai siūlomą prikabinimo mechanizmą. Visa tai reiškia, kad naujasis ID. Buzz Cargo gali įveikti daugumą iššūkių įvairiose veiklos srityse.

ID. Buzz Cargo leidžia jau dabar išbandyti ateities technologijas.

Įvairios skaitmeninės naujojo ID. Buzz Cargo funkcijos ir pažangiausios technologijos palengvina jūsų kasdienes užduotis. Galimybė  įdiegti daugiau nei 30 pagalbinių sistemų ir geras matomumas naudojant papildomai siūlomas LED matricas užtikrina aukščiausią komforto lygį ir leidžia visiškai pasitikėti naujuoju ID. Cargo Buzz.

Integruota SIM kortelė taip pat palaiko nepertraukiamą interneto ryšį. Pavyzdžiui, naujojo ID. Buzz Cargo skaitmenines funkcijas galima atnaujinti vienu mygtuko paspaudimu. Tai atliekama nuotoliniu būdu1 per „We Connect“.

Visiškai elektrinis ID.3

Susipažinkite

Visiškai elektrinis ID.4

Susipažinkite

Visiškai elektrinis ID.5

Susipažinkite

Mūsų ID. modelių šeima – atraskite dabar!