Pardavimas / Nauji automobiliai / Naujasis ID.5

Visiškai elektrinis ID.5

 

Susipažinkite

Elegantiška efektyvumo forma

Naujasis ID.5, pasižymintis galingu elektriniu varikliu ir išraiškingu siluetu, sėkmingai sukuria modernią visureigio ir kupė formų sąjungą. Su nuotolinio programinės įrangos atnaujinimo galimybe, jis pasiruošęs iš naujo apibrėžti elektrinio mobilumo sąvoką.

Registruokitės ID.5 išbandymui! 

Bandomasis važiavimas

Susipažinkite su ID.5 kainomis ir komplektacijomis

ID.5 Kainoraštis

Elegantiškas kupė eksterjero ir interjero dizainas

Sumaniai suprojektuotas interjeras

Sumanus ir ergonomiškas interjeras kartu su išmaniosiomis technologijomis kelia tik teigiamas emocijas. Kokybiškos medžiagos, patogios sėdynės ir išmanūs sprendimai paverčia naują ID.5 elektromobiliu, kurį norisi vairuoti kiekvieną dieną. Susipažinkite su daugiau interjero aspektų skaitydami žemiau šiame puslapyje. 

Puikus dizainas iki smulkiausios detalės

Štai kaip atrodo elegantiška ir tvari elektrinės galios demonstracija. Įspūdingas naujojo ID.5 išorės dizainas žavi elegantišku stiliumi, juodu stogu ir sidabro spalvos dizaino elementais – tai garantuoja daugybės susižavėjusių praeivių žvilgsnius. Įspūdingų formų, papildomai pasirenkami 21 colių lengvo lydinio ratlankiai papildo modernaus automobilio stilių. Atviras galinės dalies aptakas pabrėžia kupė automobilio dizaino atletiškumą. Su ID. emblemomis šonuose ir ant galinės dalies, automobilis rodo, kad jis diktuoja tempą novatoriško elektrinio mobilumo srityje.

Foninio apšvietimo sistema. Bet kokiai nuotaikai

Suteikite savo ID.5 dar daugiau individualumo. Pasirinkite vieną iš dešimties standartinių spalvų (pasirenkamai galimos 30 spalvų) ir švelniai apšvieskite automobilio saloną, įskaitant prietaisų skydelį, mobiliojo telefono laikiklį ir dureles. Šiltesnių ar šaltesnių tonų foninis apšvietimas – tai jūsų pasirinkimas.

Balso sistema ir ID. Light. Ištarkite Labas savo ID.5

Nenuleiskite akių nuo kelio – intuityviai ir paprastai valdykite radiją, navigacijos sistemą ar savo telefoną balsu. Tiesiog pasakykite „Hello, ID.“ ir sistema jus supras. Kai tik naudojate valdymo balsu funkciją, ID.Light reaguoja į jūsų balsą. Naudojant ID.Light, jūsų ID.5 taip pat bendrauja vizualiai ir, veikiant kartu su navigacijos sistema, padeda judėti eisme kur kas ramiau. Automobilis pasisveikina su jumis ir perteikia informacijos ir pramogų sistemos bei pagalbinių sistemų nurodymus šviesos signalais, taip padėdamas lengviau judėti eisme. Kai išlipate iš savojo ID.5, ID.Light atsisveikina su jumis naudojant šviesų signalus.

Novatoriška navigacija - papildytos realybės ekranas

Papildomai pasirenkamas papildytosios realybės projekcinis ekranas projektuoja svarbiausią informaciją tiesiai ant priekinio stiklo jūsų regėjimo zonoje. Dėl papildytosios realybės technologijos navigacijos sistemos informaciją galite matyti kelyje, tiksliai toje vietoje, kur turite vairuoti ar sustoti, taigi kelionės tikslo link visada vairuosite labiau atsipalaidavę ir nenuleisdami akių nuo kelio.

Visiškai integruotas muzikos transliavimas. Tinkama daina kiekvienai akimirkai

Naudojatės „Apple Music“? Jei taip, naujajame ID.5 galite savo mėgstama muzika mėgautis tiesiogiai, naudodamiesi funkcionalia papildomai pasirenkama „Discover Pro“ navigacijos sistema – be papildomų veiksmų išmaniajame telefone ar planšetiniame kompiuteryje. Jums tereikia atsisiųsti atitinkamą programėlę ir prisijungti, kad galėtumėte gauti tiesioginę prieigą prie savo „Apple Music“ paskyros naudodamiesi navigacijos sistemos ekranu – transliuokite milijonus dainų, išskirtinį turinį ar naujausias tinklalaides.

Technologijos Jūsų ID.5

Travel assist sistemų paketas - pagalbinės sistemos Jūsų ir keleivių saugumui

Papildomai pasirenkama „Travel Assist“ sistema –  itin naudinga integruota vairavimo pagalbos sistema. 

„Travel Assist“ pagalbinė sistema gali palaikyti jūsų automobilį eismo juostoje, išlaikyti atstumą iki priekyje važiuojančios transporto priemonės, taip pat užtikrinti, kad automobilis neviršytų jūsų nustatyto maksimalaus greičio.

Elektrinis variklio garsas. Viskas dėl saugumo

Ar elektra varomas automobilis veiks tyliai, priklauso tik nuo transporto priemonės. Kad eismas keliuose būtų saugesnis, jūsų ID.5 važiuojant iki 30 km/val. greičiu yra tylesnis viduje ir skleidžia šiek tiek daugiau garso išorėje. Taip užtikrinama, kad jį lengviau pastebės pėstieji.

Nuotoliniai atnaujinimai. Novatoriškas ir visiškai atnaujintas

Programinės įrangos atnaujinimai padidina ID.5 skaitmeninių sistemų funkcionalumą. Dėl nuotolinių atnaujinimų funkcijos sistemos gali būti atnaujinamos visiškai automatiškai, pavyzdžiui, per naktį, kai tik patvirtinate atnaujinimą informacijos ir pramogų sistemoje. Tai reiškia, kad jūsų ID.5 visada turės naujausią programinę įrangą, o jums bus teikiamos naujos automobilio funkcijos.

Tvari dinamika, skirta vairavimo malonumui

Naujasis ID.5 užtikrina, kad kone kiekviena kelionė būtų jaudinanti. Elektrinis variklis leidžia nuo pat pajudėjimo dinamiškai įsibėgėti, panaudodamas maksimalų sukimo momentą, bei užtikrina, kad žengsite didelį žingsnį pirmyn kelyje link mažesnio anglies dvideginio pėdsako.

Park Assist su atminties funkcija. Jūsų asmeninė parkavimo sistema

Pasirinkę „Park Assist Plus“ su atminties funkcija, galėsite išmokyti savąjį ID.5 visiškai individualių parkavimo manevrų – pavyzdžiui, pastatyti automobilį į stoginę ar garažą. Tam tereikia vieną kartą pačiam pastatyti ID.5 į norimą stovėjimo vietą ir išsaugoti parkavimo procedūrą, o jūsų ID.5 galės pats pakartoti išmoktą parkavimo manevrą. Viskas, ką jums reikia daryti, tai stebėti.

Pagalba šaltu oru. ID.5 šilumos siurblys

Papildomai pasirenkamas šilumos siurblys naujajame visiškai elektriniame ID.5 užtikrina taupų automobilio salono šildymą, o sutaupyta energija teigiamai paveikia nuvažiuojamą atstumą.

 

Eksterjero sprendimai

IQ.Light - pasirodykite ryškiausioje šviesoje

Naujasis ID.5 gali iš pirmo žvilgsnio suspindėti ryškiausiomis šviesomis su inovatyvia „IQ.Light“ technologija. Šioje žibintų sistemoje naudojama matricos technologija leidžia nepertraukiamai važiuoti įjungtomis tolimosiomis šviesomis neakinant kitų eismo dalyvių1. Elegantiška žibinto juosta tęsiasi tarp patrauklios formos LED matricos žibintų ir Volkswagen logotipo. O tai, kas daro įspūdį priekyje, savaime suprantama, turi atsispindėti ir galinėje dalyje: į paketą įeina papildomai užsakomi LED galiniai žibintai, pasižymintys 3D šviesų efektu, animuotomis stabdžių šviesomis ir integruotu dinaminiu posūkio signalu, kuris dinamišku šviesos srauto judesiu nurodo jūsų pasirinktą kryptį.

Pakeliamas ir stumdomas panoraminis stoglangis - dangiški vaizdai.

Papildomai pasirenkamas pakeliamas panoraminis stoglangis patraukia dėmesį didžiuliu stiklo plotu, kuris driekiasi beveik per visą stogo plotį, o dar didesnį įspūdį palieka nevaržomas vaizdas į dangų viršuje. Tamsintas stiklas taip pat užtikrina malonią temperatūrą automobilio viduje sėdintiems keleiviams. Apsaugos nuo saulės saugo nuo tiesioginių saulės spindulių, o jas itin patogiai valdyti galite tiesiog balso komandomis – tik ištarkite „Hello ID., show me the stars“ ir apsaugos nuo saulės atsivers.

Vilkimo kablys

Ar jums reikia pervežti papildomą krovinį ar įrangą? Papildomai pasirenkama priekabos vilkimo jungtis atlenkiama vienu mygtuko paspaudimu ir padeda sukurti daugiau erdvės daiktams, kurie jums yra reikalingi kelionėje. Vilkimo jungtis suprojektuota transportuoti iki 750 kg svorio (be stabdymo sistemos) arba iki 1200 kg svorio (su stabdymo sistema) krovinį, todėl padės savuoju ID.5 gabenti daugybę įvairių daiktų, pavyzdžiui, žirgams skirtą priekabą arba baidarę. Kelionių metu, kai vilkimo jungties nereikia, keliais paprastais veiksmais galite ją sulankstyti ir paslėpti po galiniu buferiu.

Registruokitės ID.5 išbandymui! 

Bandomasis važiavimas

Sumontuotų žieminių ratų pasiūlymai ID.5 modeliui

Peržiūrėkite

Susipažinkite su ID.5 kainomis ir komplektacijomis

ID.5 Kainoraštis