Pardavimas / Nauji automobiliai / Naujasis T-Cross

Naujasis T-Cross

 

Išsirinkite savo

Naujasis T-Cross jau atvyko! 

Tai naujas Jūsų palydovas kasdieniam gyvenimui ir laisvalaikiui. Įspūdingas dizainas, daug vietos ir kompaktiški matmenys, pažangios technologijos, užtikrinančios daugiau komforto kasdien ir laisvalaikiu: naujasis T-Cross žaismingai atitinka šiuolaikinio kompaktiško SUV automobilio reikalavimus.

Registruokitės ir išbandykite naujajį T-Cross patys!

Išbandykite šį miesto krosoverį patys! Registruokitės bandomajam važiavimui ir mes su Jumis susisieksime.

Registruokitės

Volkswagen T-Cross miesto visureigis

Įprasta kaina nuo

Jubiliejinis modelis nuo

Bagažo skyriaus talpa

Variklio galia

Sąnaudos

27 000 €

23 200 €

455 litrai

70 - 110 kW (95 - 150 AG)

5.6 - 6.9 l/100km

 

Susipažinkite su T-Cross komplektacijomis, kainomis ir papildomos įrangos galimybėmis

T-Cross kainoraštis

Visiškai tinkamas kasdien. Bet ne kasdieniškas.

Nepakartojamai lankstus. Nepalyginamai kompaktiškas. Suderintas su šiuolaikišku krosoverio dizainu ir funkcionaliu praktiškumu kasdienybėje. Trumpai kalbant, „T-Cross“ yra šiuolaikiškas nuotykių ieškotojas ir persikūnijimo meistras, kuris naujai interpretuoja laiko ženklus.

Daugiau pritaikomumo. Daugiau pasirinkimų.

Naujojo T-Cross priekinės sėdynės su aukšta sėdėjimo padėtimi užtikrina gerą matomumą visomis kryptimis. Be to, T-Cross įrodo, kad yra tikras greito pritaikomumo meistras, nes jo interjero koncepcija yra itin lanksti: prireikus, stumdoma ir sulankstoma galinių sėdynių eilė suteikia daugiau vietos daiktams laikyti arba patogiau sėdėti. Be to, keleivio sėdynės atlošą galima visiškai nulenkti, taip suteikiant dar daugiau vietos bagažui – praktiška, jei norite vežti didelius iki 2,4 m ilgio daiktus. Erdvės koncepciją užbaigia centrinėje konsolėje įrengtos daiktadėžės ir dėtuvės, puodelių laikikliai ir išmaniojo telefono laikiklis.

Matykite būtent tą informaciją, kurią norite matyti

Ar norėtumėte matyti tik greičio ir ridos rodmenis? O gal norėtumėte kitų su kelione susijusių duomenų? Arba maršruto žemėlapio? Arba kūrinio, kurio dabar klausotės, pavadinimo? Arba visų šių dalykų derinio? Viskas iš tiesų priklauso nuo jūsų: didelės raiškos 26 cm (10 colių) „Digital Cockpit Pro“ ekraną galite patys lengvai sukonfigūruoti pagal savo poreikius.

Kitas Jūsų žingsnis 

 

Registruokitės bandomąjam važiavimui ir viską patirkite patys!

Registruokitės

 

Jau bandėte T-Cross ir norite kainos pasiūlymo? Spauskite laukelį

Gaukite kainos pasiūlymą