Pardavimas / Nauji automobiliai / T-Cross

T-Cross

Sandėlio išpardavimas prasidėjo!

Išsirinkite savo

Pasinaudokite specialiu Swedbank pasiūlymu ir įsigykite savo naująjį T-Cross!

- Akcijos laikotarpis: nuo 2022.09.19 iki 2022.11.30
- Sumažinta palūkanų marža - 1,49% + 6 mėn. Euribor*
- Gausus sandėlio automobilių pasirinkimas

Rinkitės iš sandėlyje esančių arba užsakytų modelių!

Išsirinkite savo

 

Susipažinkite su T-Cross komplektacijomis, kainomis ir papildomos įrangos galimybėmis

T-Cross kainoraštis

 

Registruokitės ir išbandykite T-Cross patys!

Išbandykite šį miesto krosoverį patys! Registruokitės bandomajam važiavimui ir mes su Jumis susisieksime

Registruokitės

Visiškai tinkamas kasdien. Bet ne kasdieniškas.

Nepakartojamai lankstus. Nepalyginamai kompaktiškas. Suderintas su šiuolaikišku krosoverio dizainu ir funkcionaliu praktiškumu kasdienybėje. Trumpai kalbant, „T-Cross“ yra šiuolaikiškas nuotykių ieškotojas ir persikūnijimo meistras, kuris naujai interpretuoja laiko ženklus.

„T-Cross“ pasižymi daugybe išskirtinių privalumų. Čia iškart pastebimi pirmieji trys:

Puikios komplektavimo galimybės ir laisvė saviraiškai

Galinės sėdynės ne tik nusilenkia, tačiau ir stumdosi pirmyn-atgal

Komfortiškos ir itin patogios priekinės sėdynės ir sėdėjimo pozicija

Daugiau vietos. Daugiau galimybių. Daugiau malonumo.

„T-Cross“ salonas dėl aukštesnės sėdėjimo padėties perteikia malonų laisvės pojūtį ir gali būti lanksčiai pritaikomas. Salone daugybė vietos keleiviams, bagažui ir spontaniškiems sumanymams. Vientisa galinė sėdynė gali būti perstumiama ir nulenkiama, jei reikia, kad būtų dar daugiau vietos daiktams, o bagažo skyriaus talpą būtų galima padidinti nuo 455 litrų net iki 1281 litro, kai sėdynė nulenkta. Viską vainikuoja daug praktiškų daiktadėžių ir kišenių daiktams sudėti, gėrimų laikiklis ir skyrius mobiliajam telefonui viduriniame pulte.

Matykite būtent tą informaciją, kurią norite matyti

Klasikinis spidometras arba didelės raiškos navigacijos žemėlapis? Kodėl „arba“? Pasirinktiniame aktyviame informaciniame ekrane galite matyti tiek vieną, tiek kitą vienu metu. Taip pat jūs disponuojate skirtingais informaciniais profiliais, kuriuos naudodami, be klasikinių indikacijų, pvz., spidometro, tachometro ir ridos skaitiklio, galite peržiūrėti kitus važiavimo duomenis. Tai padarysite greitai ir intuityviai, naudodami pasirinktinį daugiafunkcį vairą.

- Didelės raiškos 26 cm (10,25 colio) dydžio spalvotas TFT ekranas 

- Konfigūruojami skirtingi vaizdai 

- Optinis asistavimo vairuotojui sistemų vaizdavimas

Pirmiausia komfortiškos. Bet dar ir lanksčios.

Jūs mielai liktumėte sėdėti „T-Cross“. Nes priekinės sėdynės pasižymi daugybe teigiamų komforto aspektų – komplektacijos linijos „Life“ priekinio keleivio sėdynės atlošas gali būti visiškai nulenkiamas, tad tai idealu norint pervežti ilgus daiktus, aukšta sėdėjimo padėtis užtikrina daugiau komforto važiuojant, įlipant bei išlipant, pasirinktinai tiekiama reguliuojama juosmens atrama yra ypač patogi nugarai ir atpalaiduoja nugaros raumenis net ilgose kelionėse

Nulenkti į priekį, atlenkti atgal, užlenkti. Puikiai pavyksta.

Pirkinių krepšiai, gremėzdiški sportiniai reikmenys ar didelis kelioninis bagažas – „T-Cross“ galinėje keleivių skyriaus dalyje ir bagažo skyriuje yra daug vietos daiktams. O geriausia tai, kad kintamos padėties vientisą galinę sėdynę galima lanksčiai pritaikyti. Jūs galite perstumti ją visą pirmyn, norėdami turėti daugiau vietos daiktams bagažo skyriuje. Arba nulenkite ją į didelį ir lygų pakrovimo paviršių. Tai reiškia daugiau vietos jūsų keleiviams, daugiau vietos viskam.

 

Kitas Jūsų žingsnis 

 

Registruokitės bandomąjam važiavimui ir viską patirkite patys!

Registruokitės

 

Jau bandėte T-Cross ir norite kainos pasiūlymo? Spauskite laukelį

Gaukite kainos pasiūlymą

Pasiūlymas galioja nuo 2022-09-19 iki 2022-11-30, arba kol prekyboje bus likusių automobilių, sudarant sutartį „Moller Auto“ prekybos centruose.

Tipinis bendros vartojimo kredito kainos metinės normos apskaičiavimo pavyzdys (taikoma vartotojams – fiziniams asmenims, įsigijusiems lizinguojamą turtą asmeninėms, šeimos ar namų ūkio, bet ne verslo ar profesinėms reikmėms):
Prielaidos: Kliento pasirinkto automobilio kaina – 25 000 Eur, sutarties terminas – 60 mėn., Kliento mokamas avansas – 10 proc., finansuojama suma – 22 500 Eur, palūkanų norma – 6 mėn. EURIBOR (Euribor reikšmė 22.09.2022: 1.763 proc.) + 1.49 proc. (apskaičiuota metinė palūkanų norma – 3.253 proc.), sutarties mokestis – 250 Eur, (mėnesio įmokos dydis – 276.91 Eur).

Siekdamas gauti vartojimo kreditą Klientas privalo turėti (atsidaryti) sąskaitą „Swedbank", AB, ir mokėti Banko nustatytą minimalų kasdienių paslaugų mokestį ( 1 Eur per mėnesį). Klientas taip pat privalo savo sąskaita apdrausti automobilį Swedbank lizingui priimtinoje draudimo kompanijoje sutartyje nustatytomis sąlygomis (draudimo kaina neįtraukiama į bendros vartojimo kredito kainos metinę normą). Bendra vartojimo kredito kainos metinė norma būtų lygi 3.71 proc., o bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 25 362.25 Eur.

Bendros vartojimo kredito kainos metinė norma ir bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma apskaičiuotos laikantis prielaidų, kad sutartis galios iki numatyto sutarties termino pabaigos, visa kredito suma bus išmokėta sutarties pasirašymo dieną, iš sutarties kylančius savo įsipareigojimus sutarties šalys vykdys pagal sutartyje nustatytas sąlygas ir terminus, metinė palūkanų norma, Kliento mokėtinų mokesčių dydis ir kitos išlaidos išliks tokios pat kaip ir sutarties sudarymo metu ir bus toliau taikomos iki sutarties pabaigos.

Informacija apie lizingo paslaugos potencialią riziką
Netinkamas finansinių įsipareigojimų vykdymas didina Jūsų finansavimosi kaštus ir gali neigiamai įtakoti Jūsų kredito istoriją, o jei sutartis bus nutraukta Jums ją iš esmės pažeidus, gali būti pradėtas priverstinis skolos išieškojimas ir galite prarasti ne tik jau sumokėtas įmokas, bet ir teises į finansuojamą turtą. Šis pasiūlymas nėra „Swedbank lizingas“, UAB, įsipareigojimas suteikti finansavimą - toks įsipareigojimas atsiras tik įvertinus paraiškos davėjo pateiktus dokumentus, priėmus teigiamą sprendimą ir sudarius atitinkamas sutartis.

Lizingo paslaugą teikia „Swedbank lizingas“, UAB