Pardavimas / Nauji automobiliai / T-Cross

T-Cross

 

Išsirinkite savo

Gamykla šiuo metu nepriima naujų T-Cross užsakymų. Dėl detalesnės informacijos ir/arba sandėlyje esančių modelių kreipkitės į Moller Auto naudodami formą žemiau!

Rinkitės iš sandėlyje esančių arba užsakytų modelių!

Išsirinkite savo

 

Registruokitės ir išbandykite T-Cross patys!

Išbandykite šį miesto krosoverį patys! Registruokitės bandomajam važiavimui ir mes su Jumis susisieksime

Registruokitės

Volkswagen T-Cross miesto visureigis

Įprasta kaina nuo

Sandėlio automobilių pasiūlymas, nuo

Bagažo skyriaus talpa

Variklio galia

Sąnaudos

22 883 €

19 500 €

455 litrai

70 - 110 kW (95 - 150 AG)

4.2 - 5.2 l/100km

 

Susipažinkite su T-Cross komplektacijomis, kainomis ir papildomos įrangos galimybėmis

T-Cross kainoraštis

Visiškai tinkamas kasdien. Bet ne kasdieniškas.

Nepakartojamai lankstus. Nepalyginamai kompaktiškas. Suderintas su šiuolaikišku krosoverio dizainu ir funkcionaliu praktiškumu kasdienybėje. Trumpai kalbant, „T-Cross“ yra šiuolaikiškas nuotykių ieškotojas ir persikūnijimo meistras, kuris naujai interpretuoja laiko ženklus.

„T-Cross“ pasižymi daugybe išskirtinių privalumų. Čia iškart pastebimi pirmieji trys:

Puikios komplektavimo galimybės ir laisvė saviraiškai

Galinės sėdynės ne tik nusilenkia, tačiau ir stumdosi pirmyn-atgal

Komfortiškos ir itin patogios priekinės sėdynės ir sėdėjimo pozicija

Daugiau vietos. Daugiau galimybių. Daugiau malonumo.

„T-Cross“ salonas dėl aukštesnės sėdėjimo padėties perteikia malonų laisvės pojūtį ir gali būti lanksčiai pritaikomas. Salone daugybė vietos keleiviams, bagažui ir spontaniškiems sumanymams. Vientisa galinė sėdynė gali būti perstumiama ir nulenkiama, jei reikia, kad būtų dar daugiau vietos daiktams, o bagažo skyriaus talpą būtų galima padidinti nuo 455 litrų net iki 1281 litro, kai sėdynė nulenkta. Viską vainikuoja daug praktiškų daiktadėžių ir kišenių daiktams sudėti, gėrimų laikiklis ir skyrius mobiliajam telefonui viduriniame pulte.

Matykite būtent tą informaciją, kurią norite matyti

Klasikinis spidometras arba didelės raiškos navigacijos žemėlapis? Kodėl „arba“? Pasirinktiniame aktyviame informaciniame ekrane galite matyti tiek vieną, tiek kitą vienu metu. Taip pat jūs disponuojate skirtingais informaciniais profiliais, kuriuos naudodami, be klasikinių indikacijų, pvz., spidometro, tachometro ir ridos skaitiklio, galite peržiūrėti kitus važiavimo duomenis. Tai padarysite greitai ir intuityviai, naudodami pasirinktinį daugiafunkcį vairą.

- Didelės raiškos 26 cm (10,25 colio) dydžio spalvotas TFT ekranas 

- Konfigūruojami skirtingi vaizdai 

- Optinis asistavimo vairuotojui sistemų vaizdavimas

Pirmiausia komfortiškos. Bet dar ir lanksčios.

Jūs mielai liktumėte sėdėti „T-Cross“. Nes priekinės sėdynės pasižymi daugybe teigiamų komforto aspektų – komplektacijos linijos „Life“ priekinio keleivio sėdynės atlošas gali būti visiškai nulenkiamas, tad tai idealu norint pervežti ilgus daiktus, aukšta sėdėjimo padėtis užtikrina daugiau komforto važiuojant, įlipant bei išlipant, pasirinktinai tiekiama reguliuojama juosmens atrama yra ypač patogi nugarai ir atpalaiduoja nugaros raumenis net ilgose kelionėse

Nulenkti į priekį, atlenkti atgal, užlenkti. Puikiai pavyksta.

Pirkinių krepšiai, gremėzdiški sportiniai reikmenys ar didelis kelioninis bagažas – „T-Cross“ galinėje keleivių skyriaus dalyje ir bagažo skyriuje yra daug vietos daiktams. O geriausia tai, kad kintamos padėties vientisą galinę sėdynę galima lanksčiai pritaikyti. Jūs galite perstumti ją visą pirmyn, norėdami turėti daugiau vietos daiktams bagažo skyriuje. Arba nulenkite ją į didelį ir lygų pakrovimo paviršių. Tai reiškia daugiau vietos jūsų keleiviams, daugiau vietos viskam.

 

Kitas Jūsų žingsnis 

 

Registruokitės bandomąjam važiavimui ir viską patirkite patys!

Registruokitės

 

Jau bandėte T-Cross ir norite kainos pasiūlymo? Spauskite laukelį

Gaukite kainos pasiūlymą