Pardavimas / Nauji automobiliai / Passat

Volkswagen Passat

Susipažinkite

Komfortiškiausias sprendimas. Viskam. Naujasis Passat

 

Mėnesio įmoka nuo  Kaina nuo Bagažo skyriaus talpa Variklio galia Sąnaudos

315 €

30 176 €

586 litrai

110 - 200 kW (150 - 272 AG)

4,1 - 7,0 l/100 km

 

*  Tipinis bendros kredito kainos metinės normos apskaičiavimo pavyzdys. Volkswagen Leasing pasiūlymą teikia SIA Citadele Leasing Lietuvos filialas. Jeigu lizingu įsigytumėte 27 022 EUR su PVM vertės automobilį ir pradinė įmoka, mokama pardavėjui būtų 15% (4053 EUR), lizingo sutarties terminas – 60 mėn., likutinė vertė 35% (9 457 EUR), ridos apribojimas – 18 000 km per metus, metinė kintama palūkanų norma – 2,39 % (kai kintanti bazinė palūkanų norma yra 3 mėn. EURIBOR – 0 %, marža – 2,39 %), sutarties sudarymo (administravimo) mokestis – 250,00 EUR, bendra vartojimo kredito kaina – 2 216,96 EUR, bendros vartojimo kredito kainos metinė norma – 2,75%, mėnesio įmoka – 257,98 EUR/mėn., bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 25 341,29 EUR. Sudarant lizingo sutartį gali būti numatyta pareiga sudaryti ir lizinguojamo turto draudimo sutartį. Šis pasiūlymas nėra įsipareigojimas suteikti vartojimo kreditą.

 

Esate labai užsiėmęs žmogus, dažnai keliaujate verslo reikalais ir dar organizuojate šeimos kasdienį gyvenimą? Tuomet jums tikrai svarbu turėti patikimą automobilį. Tačiau naujasis Passat yra dar daugiau nei tik tai, nes jo užduotis yra palengvinti jūsų užduotis. Dėl jo intuityviai valdomų funkcijų kiekviena kelionė virsta komforto potyriu. Labai aukštame lygyje.

Susipažinkite su Passat kainomis ir įranga

Passat kainoraštis

Registruokitės ir išbandykite Passat

Bandomasis važiavimas

Naujajame Passat yra daug išskirtinių pranašumų. Čia iškart pastebimi pirmieji trys:

Travel Assists sistema

Laiko jūsų automobilį eismo juostos viduryje ir saugiu atstumu nuo kitų transporto priemonių

IQ Light 

Matriciniai šviesos diodų žibintai. Dinamiška neakinanti šviesa itin gerai nušviečiantį kelią

Automatinis atstumo reguliavimas

Automatic Cruise control arba adaptyvus autopilotas laikosi ne tik nustatyto greičio, tačiau ir jo apribojimų, atstumo nuo kitų automobilių

IQ Drive

Drąsiai statykite į laisvą stovėjimo vietą

Naudodami pagalbinę automobilio statymo sistemą su stabdymo manevruojant funkcija (bazinė Business komplektacijos linija) ir pasirinktinį vairavimo statant automobilį asistentą Park Assist, jūs sutaupysite daug pastangų statydami ir manevruodami automobilį. Tačiau bet kuriuo metu jūs kontroliuosite savo automobilį.

Avarinė stabdymo funkcija

Avarinio stabdymo asistentas Front Assist su pėsčiųjų atpažinimo sistema gresiančio susidūrimo, kai įvažiuojama į automobilio galą, atveju gali padėti sumažinti eismo įvykio sunkumą arba, idealiu atveju, išvengti eismo įvykio. Jis gali atpažinti pėsčiuosius ir automobilius važiuojamojoje dalyje ir laiku įspėti apie juos vairuotoją arba savarankiškai sustabdyti automobilį

Su pasirinktine „Travel Assist“ jūs turite automobilyje išskirtinai naudingų asistentų. Nes paspaudus mygtuką jis užtikrina aukšto lygio važiavimo komfortą, padėdamas jums monotoniškose ir varginančiose važiavimo situacijose:

Ypač greitkelyje ir geros kokybės užmiesčio keliuose „Travel Assist“ sistema gali išlaikyti jūsų automobilį eismo juostoje ir palaikyti greitį bei atsižvelgti į atstumą iki priekyje važiuojančių eismo dalyvių. Kai ji suderinta su dvigubos sankabos pavarų dėže, jūs be įtampos važiuosite spūstyje ir dažnai sustojančiame eisme.

Kelio ruožuose su ribojamu greičiu, taip pat prieš posūkius arba eismą ratu pasirinktinė automatinė atstumo reguliavimo sistema ACC su prognozuojančiąja greičio reguliavimo sistema gali atpažinti greičio apribojimą ir reaguoti į nukrypimus. Kai važiuojama mažesniu nei 210 km/h greičiu, sistema gali jums padėti laikytis pakankamo atstumo iki prieš jus važiuojančios transporto priemonės.

Jums patiks tiek Passat išorė, tiek vidus, tiek funkcionalumas

Naujojo Passat dizainas vienija funkcionalumą ir sportiškus kontūrus. Įspūdingos radiatoriaus grotelės ir priekinių žibintų apšvietimo dizainas suteikia jam nepakartojamą, pasitikėjimu savimi spindintį įvaizdį.

Įtaigią išvaizdą vainikuoja šviesos diodų priekiniai žibintai arba pasirinktiniai matriciniai šviesos diodų priekiniai žibintai ir naujo dizaino galiniai šviesos diodų žibintai bei patrauklus ratų pasirinkimas.

O jeigu trumpai – naujasis Passat stebina iš bet kurios perspektyvos. Iš pirmojo žvilgsnio.

Naujojo Passat salonas iš pirmojo žvilgsnio pabrėžia savo aukščiausią klasę. Dėl bendrojo apipavidalinimo jis atrodo labai erdviai ir prabangiai.

Aukštos kokybės dekoratyviniai intarpai prietaisų skydelyje ir duryse iki smulkmenų optiškai didina jo vertę.

Komfortiškos sėdynės su individualiai pritaikomomis galvos atramomis ir didžiulė erdvė kojoms taip pat leis jums patirti šį erdvės jausmą. Kviečiame įlipti.

Nuo šaltos iki jaukios. Šviesa sukuria nuotaiką. O kokią, renkatės jūs.

Matykite kiekvieną kelionę naujoje šviesoje: su pasirinktiniu vidaus atmosferą sukuriančiu apšvietimu jūs sukuriate individualią šviesos nuotaiką salone. Taip jūs sudarysite beveik kiekvienai nuotaikai tinkamą atmosferą – trijų versijų, iki 10 arba iki 30 spalvų. Nuo prislopintos iki spindinčiai ryškios šviesos. Visiškai paprastai reguliuokite apšviestas dekoratyvines juostas jūsų radijo arba navigacijos sistemos ekrane. Be to, vidaus atmosferą sukuriantis apšvietimas „Plus“ apima papildomą šviesos juostą prietaisų skydelyje.

Nieko nelaukite ir išbandykite Passat!

Bandomasis važiavimas