Pardavimas / Nauji automobiliai / ID.3

Visiškai elektrinis ID.3

Susipažinkite

Modeliai 

Kaina nuo 42 660 € (Įskaitant valstybės subsidiją -5000 €)

Ridos atsarga: 250 - 550 km

Akumuliatoriaus talpa (Bendroji / Grynoji)

Pagreitėjimas 0-100 km/val, s

Galia kW/AG

Pro Performance

42 660 €

300 - 420 km

62 / 58 kWh

7,3 s

150 / 204

Pro S

45 805 €

390 - 550 km

82 / 77 kWh

7,9 s

150 / 204

 

Susipažinkite su ID.3 komplektacijomis, kainomis ir papildomos įrangos galimybėmis

ID.3 Kainoraštis

 

Registruokitės ir išbandykite Volkswagen ID.3! Patirkite momentinį elektros pagreitį, elektromobilio patogumą ir susipažinkite su aplinkai draugišku automobiliu!

Registruokitės

Naujovės prasideda čia

Drauge su ID.3 prasideda nauja, dinamiška elektrinio mobilumo pasaulio era. Elektrizuojanti galia atsispindi novatoriškame dizaine ir kasdien įveikiamame atstume. Tai skirta žmonėms, ieškantiems pokyčių. Ateitis jau čia. Įsėskite.

CO2 požiūriu neutrali pradžia

Pareiškėme, kad ID.3 jums pristatysime su CO2 atžvilgiu neutraliu balansu. Pasitelkę įvairias priemones, aprašytas straipsnyje „Kartu už geresnę klimato apsaugą“, gamybos procesuose mažiname ir išvengiame CO2 siekdami, kad jūsų kelionė prasidėtų neutraliu CO2balansu. Tokios priemonės yra, pvz., atsinaujinančios energijos naudojimas bei akumuliatorių elementų gamyba Cvikau gamykloje, kurioje gaminamas ir ID.3. Neišvengiamą, nuo gamybos iki perdavimo klientui susidarančią CO2 emisiją, kuri nustatoma pasitelkus specifinį ekologinį balansą, kompensuojame sertifikuotais klimato apsaugos projektais. Pirmiesiems ID.3 modeliams buvo panaudoti „Kantingan Mentaya“ miškų apsaugos projekto sertifikatai (https://www.katinganproject.com). Jie sertifikuoti pagal „Verified Carbon Standard“ (VCS) standartą ir „Climate“, „Community & Biodiversity Standard“ (CCB) standartą. Elektrinis mobilumas papildomai siūlo galimybę naudojimo fazėje CO2 emisiją sumažinti beveik iki nulio – įkrauti naudojant atsinaujinančią energiją. Klimato apsauga priklauso ir nuo jūsų!

ID.3. Pasisveikina. Elektrifikuoja. Nuveža tolyn

Sumontuotų žieminių ratų pasiūlymai ID.3

Peržiūrėkite

Elektros technologija. Įkrovimas ir važiavimas.

ID Charger. Įkrovimas namuose dar niekada nebuvo toks paprastas

Norite atsipalaiduoti, kol automobilis kraunasi? Mūsų „ID. „ID. Charger“ suteikia galimybę įkrauti automobilį savo namuose. Rytais sėskite į jau įkrautą ID.3 ir energijos užteks visai dienai. Viskas taip paprasta, kad galite tai padaryti net miegodami.

Be to, į pasiūlymą įtraukta įrengimo paslauga, kuri užtikrins dar didesnį patogumą. Trumpai tariant – viskas vienoje vietoje ir mažiau rūpesčių. Galite užsisakyti „ID. Charger“ tiesiogiai „Volkswagen“ atstovybėje.

 įkrovimo stotelė
• Įkrovimo galia iki 11 kW
• Fiksuotas įkrovimo laidas, iki 4,5 m ilgio

Kaina 845 €

Kaina nurodyta su PVM ir mokesčiu už įrengimą jūsų namuose, kurį atlieka „Volkswagen Group Charging GmbH“ 

Važiavimas. Visu greičiu pirmyn.

Manote, kad šviesoforai nervina? Ne su ID.3! Dabar tikras malonumas kiekvieną šviesoforą laikyti nauju startu ir nulėkti pirmyn. Nebėra perjungimo, nebėra delsimo. Tiesiog pastovus dinamiškas greitėjimas su maksimaliu sūkių skaičiumi nuo pat pradžių. Patys pajuskite ateities mobilumą ir visiškai naują važiavimo malonumą, kai jus prispaudžia prie sėdynės. ID.3 yra skirtingų variantų. „Pro Performance“ įsibėgėja nuo 0 iki 100 km/h per 7,3 sekundės. „Pro S“ modeliai įsibėgėja nuo 0 iki 100 km/h per 7,9 sekundės.

Greitas įkrovimas su We-Charge. Sukurta, kad įkrauti būtų lengva

Nuo šiol mažiau suksite galvą dėl įvairių dalykų. Su „We Charge“ visoje Europoje galite naudotis daugiau nei 150 000 įkrovimo punktų*, įskaitant visą greitojo įkrovimo tinklą IONITY. Jau nuo 7,49€ per mėnesį „We Charge“ per „We Connect ID.“ mobiliąją programėlę jus sujungia su įkrovimo stotelėmis ir siūlo išskirtines kainas1. Taigi, su sparčiai įkraunamu ID.3 galėsite mėgautis palankiomis viešojo įkrovimo kainomis: 3 metus be bazinio mėnesinio mokesčio2mokėdami lengvatinę kainą* IONITY dabar už 0,55€/kWh įkraukite mūsų „We Charge Go“ tarifu. Daug važinėjantiems vairuotojams gali greitai atsipirkti „We Charge Plus“ „Premium“ tarifas: šiuo metu IONITY tinkle už 17,49 € bazinį mėnesinį mokestį 3 metus2 artimiausiu metu įkraukite energijos tik už 0,30 €/kWh. 

Didelė galia. Greitas įkrovimas. Nuvažiuojamas atstumas

Ryte patogiai važiuojate į biurą, prieš tai nuvežę vaikus į mokyklą, o vakare grįžtate namo – be problemų įkraudami akumuliatorių. Tai nepaprastai lengva naudojant bet kurio dydžio akumuliatorių ID.3. Šiuo metu galite pasirinkti 58 kWh arba 77 kWh. Mažesnio dydžio akumuliatorių galėsite įsigyti vėliau. Be to, visų ID. modelių akumuliatoriams suteikiame garantiją daugiau nei aštuoneriems metams arba 160 000 km.

Vadovaujantis „Volkswagen AG“ garantijos sąlygomis. Garantijos kontekste ir vadovaujantis pateiktomis sąlygomis, „Volkswagen AG“ visiškai naujos elektra varomos BEV transporto priemonės pirkėjui, kuris ją naudoja tinkamai, aštuoniems metams (arba ridos iki 160 000 kilometrų atveju, priklausomai nuo to, kuris kriterijus bus pasiektas pirmiau) suteikia garantiją, kad jūsų akumuliatoriaus naudingoji talpa nebus mažesnė nei 70 %.

ID.3 Komfortas

Labai sumanu: protinga šviesos koncepcija

„ID.Light“ bendrauja su jumis vizualiai ir pasirenkamos navigacijos sistemos pagalba padeda lengviau pasiekti tikslą. Jei naudojate valdymą balsu, į jūsų balsą reaguojama šviesos signalu. Kai tik išlipsite iš savo ID.3, „ID.Light“ sistema atsisveikins su jumis išmaniuoju šviesos ženklu.

Papildyta realybė - ramus žvilgsnis į kėlią

Pasirinktinis papildytos realybės projekcinis ekranas perkelia naudingą informaciją tiesiogiai į matymo lauką ant priekinio stiklo ir padeda keliauti be įtampos. Pavyzdžiui, jame rodoma,  kur turite pasukti. Tuo metu projekcija ant stiklo ir įvykiai kelyje tarsi susilieja. Didesniam važiavimo patogumui kasdien. 

Panoraminis stoglangis

Didžiulis stiklinis paviršius, kuris išplečia beveik visą stogo plotį, pasirinktinis panoraminis stiklinis stogas ypač traukia akį. Dar gražiau: neužstojamas dangaus reginys. Tonuotas stiklas užtikrina malonią temperatūrą.

Valdymas balsu

Kažkada vairuodami maigėte mygtukus. Stebėkite kelią ir balsu itin lengvai valdykite, pvz., radiją, pasirenkamą navigacijos sistemą arba telefoną. Paprasčiausiai ištarkite „Labas, ID.“ – ir sistema jus supras.

ID.3 Dizainas

ID.3 sako Labas šviesdamas!

ID.3 su papildomai pasirenkama užrakinimo ir paleidimo sistema „Keyless Access“ atpažįsta jus vos priartėjus su automobilio raktu. Stilingi pasirinktiniai matriciniai šviesos diodų priekiniai žibintai trumpam užsidega lyg mirktelėdami, tarsi ID.3 būtų žmogus. „ID.Light“ tuoj pat sukuria jausmą, kad esate laukiami. Paleidimo metu pasigirsta tylus garsas, kuris pažadina norą iškart judėti iš vietos. Vos išlipus iš ID.3, „ID.Light“ sistema atsisveikins su jumis žibintais.

Ar patinka vidus? 

Visiškai naujai sukurtas dizainas harmoningai įsilieja į saloną. Futuristinis, patogus ir tuo pat metu švarus. Dėmesį patraukia prisėsti kviečiančios sėdynės, didelė erdvė kojoms, sprendimas atsisakyti centrinės pertvaros ir didelis jutiklinis ekranas; čia prisijungia ir „ID.Light“ bei individualiai reguliuojamas bendras apšvietimas.

Mažiau automobilis, daugiau ID.3

Futuristinės išvaizdos ID.3: pasirenkami priekiniai matriciniai šviesos diodų žibintai, naujas „Volkswagen“ logotipas ir papildoma šviesos linija, iš abiejų pusių subėganti į logotipą. Futuristinės išvaizdos priekis pereina į išbaigtą galinę dalį. Elektromobiliui stiliaus labai prideda naujo dizaino ratlankiai. Peržiūrėję kainoraštį pamatysite, kad su savo ID.3 galite pasirinkti išskirtinai atrodančius ir dar jokiam modeliui nesiūlytus naujo dizaino ratlankius.

Malonios spalvos ir jaukumo jausmas

Suteikite daugiau individualumo savo ID.3. Išsirinkite vieną iš dešimties standartinių mėgstamų spalvų (galimos parinktys iš 30 spalvų), o saloną apšvieskite švelnia šviesa. Beje, apšvieskite ir prietaisų skydelį, telefono dėtuvę (pasirinktinai) bei duris. Galite patys pasirinkti apšvietimą – šaltesnį ar šiltesnį.

 

Nieko nelaukite ir išbandykite ID.3 patys! Susisieksime su Jumis kaip įmanoma greičiau.

Registruokitės