Pardavimas / Nauji automobiliai / Passat Variant

Volkswagen Passat Variant

Susipažinkite

Talpus ir funkcionalus. Naujasis Volkswagen Passat Variant

 

Mėnesinė įmoka nuo Kaina nuo Bagažo skyriaus talpa Variklio galia Sąnaudos

327 €*

32 830 €

650 litrų

110 - 200 kW (150-272 AG)

4,6 - 7,1 l/100 km

 

*  Tipinis bendros kredito kainos metinės normos apskaičiavimo pavyzdys. Volkswagen Leasing pasiūlymą teikia SIA Citadele Leasing Lietuvos filialas. Jeigu lizingu įsigytumėte 27 022 EUR su PVM vertės automobilį ir pradinė įmoka, mokama pardavėjui būtų 15% (4053 EUR), lizingo sutarties terminas – 60 mėn., likutinė vertė 35% (9 457 EUR), ridos apribojimas – 18 000 km per metus, metinė kintama palūkanų norma – 2,39 % (kai kintanti bazinė palūkanų norma yra 3 mėn. EURIBOR – 0 %, marža – 2,39 %), sutarties sudarymo (administravimo) mokestis – 250,00 EUR, bendra vartojimo kredito kaina – 2 216,96 EUR, bendros vartojimo kredito kainos metinė norma – 2,75%, mėnesio įmoka – 257,98 EUR/mėn., bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 25 341,29 EUR. Sudarant lizingo sutartį gali būti numatyta pareiga sudaryti ir lizinguojamo turto draudimo sutartį. Šis pasiūlymas nėra įsipareigojimas suteikti vartojimo kreditą.

 

Susipažinkite su Passat Variant kainomis ir įranga

Passat Variant kainoraštis

Registruokitės ir išbandykite Passat Variant

Bandomasis važiavimas

Naujasis Volkswagen Passat yra neįtikėtinai universalus, talpus ir šiuolaikiškas automobilis. Pamėgsite jį jau nuo pirmų kilometrų! Tačiau jis ne tik pribloškia savo gerai žinomu įvairiapusiškumu, bet ir tuo pačiu metu stebina aukšto lygio komfortu 

Stulbinamai didelė bagažo skyriaus erdvė

Passat Variant vairuotojai sutartinai teigia, kad bagažinės talpa yra stulbinamai didelė. Ir tai įrodo skaičiai: Iki 650 litrų bagažo skyriaus talpa, o nulenkus galinę sėdynę – iki 1780 litrų

Kintamos padėties bagažo skyriaus grindys bazinėje komplektacijoje. Papildoma komplektacija: bėgeliuose tvirtinamas įtempiamasis diržas, perstumiamos bagažo skyriaus grindys ir pakrovimo krašto apsauga iš nerūdijančiojo plieno. Pasirinktinai: galinis dangtis su atidarymu ir uždarymu elektra bei mygtuko paspaudimu valdomas bagažo skyriaus uždangalas

Jūsų vairuotojo ekranas su pageidaujama programa

Norėtumėte, kaip vairuotojas, turėti savo akiratyje tik greičio ir ridos indikaciją? Ar dar kitų važiavimo duomenų? Ar navigacijos žemėlapį? Ar kūrinio, kurio šiuo metu klausotės, pavadinimą? Ar vienu metu kelis šiuos rodinius?

Viskas tiesiogine prasme jūsų rankose: naudodami daugiafunkcį vairą, jūs galite visai paprastai patys konfigūruoti savo aukštos raiškos ekraną. Ir tiksliai taip, kaip jūs norėtumėte. Passat siūlo 26 cm (10,25 colio) dydžio spalvotą TFT ekraną. Įmanoma daugybė konfigūracijų, trys iš jų gali būti išsaugomos kaip pagrindinės

 

Dizainas

Pasirinktinė IQ.LIGHT sistema – matriciniai šviesos diodų priekiniai žibintai dėl dinamiškai reguliuojamų tolimųjų šviesų šviečia neakindamos kitų.1 Priklausomai nuo važiavimo situacijos, atskiri šviesos diodų segmentai tikslingai įjungiami ir išjungiami šviesos paskirstymo tikslais.

Nesvarbu, ar važiuojate dieną mieste, vakare užmiesčio keliu ar automagistrale blogomis oro sąlygomis: jūsų IQ.LIGHT – matriciniai šviesos diodų priekiniai žibintai prisitaiko. Tai suteikia galimybę važiuoti be įtampos ne tik jums, bet ir visiems, kurie važiuoja prieš jus arba artėja priešpriešiais.

Naujojo Passat Variant dizainas tiesiog nepakartojamas. Jis vienija tipišką Passat daugiafunkcionalumą ir sportiškus kontūrus. Tuo metu įspūdingos radiatoriaus grotelės ir priekinių žibintų apšvietimo dizainas suteikia jam nepakartojamą, pasitikėjimu savimi spindintį įvaizdį.


Įtaigią išvaizdą vainikuoja šviesos diodų priekiniai žibintai arba pasirinktiniai matriciniai šviesos diodų priekiniai žibintai ir naujo dizaino galiniai šviesos diodų žibintai bei patrauklus ratų pasirinkimas.
O jeigu trumpai – naujasis Passat Variant stebina iš bet kurios perspektyvos.

Geresnį matomumą užtikrina dinaminės važiavimo posūkiuose šviesos. Prognozuojančioji reguliavimo sistema apšviečia posūkį dar prieš jums pasukant. Taip jūs galėsite geriau matyti vingiuotuose keliuose ir būsite geriau pastebimi. Technologija, kurios prasmė aiški be žodžių.

Susipažinkite su Passat Variant kainomis ir įranga

Passat Variant kainoraštis

Registruokitės ir išbandykite Passat Variant

Bandomasis važiavimas