Aptarnavimas / Originalios Volkswagen dalys

Originalios Volkswagen dalys

Susipažinkite

Aukštos kokybės ir puikiai pritaikytos jūsų modeliui: su mūsų originaliosiomis dalimis po remonto ar techninės priežiūros jūsų Volkswagen liks 100 % originalus.

100 % originalumas tai tik viena iš priežasčių, kodėl ekspertai rekomenduoja rinktis originalias atsargines dalis. Originalių Volkswagen detalių Jūsų automobiliui galite įsigyti bet kurioje Moller Auto atstovybėje arba prisijungę prie mūsų e-parduotuvės. Prireikė konsultacijos? Susisiekite su mūsų ekspertais ir jie Jums padės išsirinkti labiausiai tinkančias detales arba aksesuarus. Mūsų kontaktai. 

 

Economy Line atsarginės detalės:

Jūs važiuojate senesniu nei penki metų automobiliu? Mūsų „Economy“ asortimentas apima dažnai naudojamas techninei priežiūrai skirtas ir besidėvinčias eksploatacines dalis – žinoma, patikrintos ir nepriekaištingos kokybės. Volkswagen„Economy“ dalys – tai ekonomiškas remonto sprendimas.

Sužinoti daugiau

Volkswagen Classic Parts detalių linija:

Kokybė turi tęstis: Classic dalių asortimente jūs rasite atsarginių dalių senesniems ir istoriniams Volkswagen automobiliams. Garantuota kokybė ir patrauklios kainos – taip jūsų automobilis liks geriausios būklės nepriklausomai nuo savo amžiaus.

Sužinoti daugiau

Naudotų detalių perdirbimo programa:

Priduodami jūsų naudotas dalis perdirbimui, jūs gausite originaliąsias pakaitines dalis. Šiame procese mums labai svarbus tiek dalių atstatymas iki serijinės kokybės, tiek ekonominis gyvybingumas. Naudodami mūsų pakaitines dalis, jūs sutaupysite iki 40 %.

Sužinoti daugiau

Stiklai, apšvietimas ir matomumas:

Su mūsų originaliosiomis dalimis mes užtikriname puikų matomumą. Matyti ir būti matomiems yra gyvybiškai svarbu kelyje. Jūs aiškiai viską matysite su originaliaisiais Volkswagen stiklais, valytuvų šluotelėmis ir apšvietimo priemonėmis.

Mūsų salonuose galite užsisakyti originalių lempučių, žibintų, žibintų gaubtų, apšvietimo sistemos elementų. Taip pat priekinių, šoninių, galinių stiklų. 

Kėbulų remonto skyriuje remontuojame pažeistus stogus su stoglangiais, taip pat keičiame langus. Susisiekite su mumis paspaudę čia. 

Energija Jūsų Volkswagen automobiliui:

Nesvarbu, ar Tiguan 1, Golf 5, Passat B6 ar B7: mūsų starterio akumuliatorius tiekia tiksliai tiek energijos, kiek jos reikia jūsų modeliui. Viskam, kas daro jūsų kelionę komfortiškesnę, nuo variklio paleidimo, „Start-Stop“ sistemos iki autonominio šildytuvo ir radijo sistemos. Tiekiami visiems Volkswagen modeliams.

Moller Auto atstovybėse prekiaujame originaliais Volkswagen akumuliatoriais. Klientui pageidaujant, pakeičiame juos, o seną akumuliatorių galime pasilikti pritaikydami nuolaidą naujam. Kai kuriuos Volkswagen modelius po akumuliatoriaus pakeitimo reikia programuoti, tad nerekomenduojame akumuliatoriaus keisti patiems. Mūsų kontaktus rasite paspaudę čia.

Volkswagen stabdžiai:

Mūsų stabdžiai suderinti su variklio galia, automobilio mase ir maksimaliu jūsų modelio greičiu. Originalios stabdžių sistemos privalumai: didelis resursas ir stabdymo komfortas su minimaliu nusidėvėjimu.

Sužinokite daugiau

Dantytasis variklio diržas:

Dantytasis variklio diržas yra vienas svarbiausių variklio komponentų. Jeigu jūs norite sužinoti daugiau apie originalųjį dantytąjį diržą, mes rekomenduojame mūsų dažnai užduodamus klausimus.

Daugiau informacijos

Volkswagen uždegimo žvakės:

Susipažinkite su itin svarbiu komponentu variklyje - uždegimo žvakėmis. Jos turi būti keičiamos reguliariai. Žvakių tarnavimo laiką galite prailginti ir jūs, jeigu tinkamai prižiūrėsite savo automobilį ir tinkamai juo naudositės. 

Sužinokite daugiau

Volkswagen filtrai

Jūsų Volkswagen automobilyje sumontuoti kelių rūšių filtrai. Keli jų - variklio alyvos filtras, salono filtras, oro filtras. Kiekvienas jų atlieka itin svarbią funkciją. 

Filtrai dažniausiai keičiami planinio aptarnavimo metu visi vienu kartu. Alyvos filtras yra keičiamas kartu su nauja variklio alyva. Norite įsigyti filtrų, juos pasikeisti servise, o gal Jūsų automobiliui reikalingas planinis aptarnavimas? Susisiekite su mumis paspaudę čia.

Volkswagen amortizatoriai:

Greitėjant, stabdant ir vairuojant – amortizatoriai stabilizuoja, slopina ir užtikrina puikų sukibimą su kelio danga. Taip jūsų Volkswagen lengvai reaguos į važiuojamosios dalies nelygumus.

Originalių amortizatorių ir spyruoklių savo Volkswagen galite įsigyti Moller Auto salonuose. Jums reikalinga amortizatorių patikra ir/arba keitimas? Susisiekti su mumis galite paspaudę čia.

"Møller Auto" kontaktai

Pasirinkite atstovą