Naujasis Tiguan

Naujasis Tiguan jau atvyko!

Peržiūrėkite automobilį

Įkvepiantis naujas požiūris.

Dar daugiau galios, komforto ir ryšio galimybių – naujasis „Tiguan“ kalba pats už save. Išmanioji technologija užtikrina išskirtines šio modelio galimybes. Šis dinamiškas visureigis keičia požiūrį iš esmės.

Susipažinkite su Tiguan kainomis ir komplektacijomis

Tiguan kainoraštis

Įspūdingas. Iš visų pusių.

Sportiškas ir ryškus naujojo „Tiguan“ dizainas nepalieka abejonių: tai visureigis, pasirengęs bet kokiems kasdienio gyvenimo iššūkiams. Jo naujasis siluetas pasižymi galingomis proporcijomis ir dinamiškomis linijomis. Progresyvūs dizaino akcentai, tokie kaip naujai sukurta priekinė dalis su pasirenkamais „IQ.LIGHT HD“ matriciniais priekiniais žibintais, raumeninga galinė dalis su LED šviesos diodų juosta ir naujoviški ratlankiai, pabrėžia jo pranašumą. Trumpai tariant, naujasis „Tiguan“ žavi visais atžvilgiais.

Įsėskite ir palikite kasdienybę už nugaros

Naujasis „Tiguan“ pasitinka jus visiškai nauju lygiu. Turime omenyje ne tik aukštos kokybės interjerą, bet ir daugiafunkcį vairą su jutikliniais klavišais, centrinę konsolę su naujomis funkcijomis, pasirenkamą „Discover Pro Max“ navigacijos sistemą su 38,1 cm (15 colių) informacinių ir pramoginių technologijų ekranu ir integruotą planšetinio kompiuterio laikiklį antrosios sėdynių eilės viduriniame porankyje. Nepamirškime paminėti ir foninio apšvietimo, kuris pasirinktinai gali būti iki 30 spalvų, taip pat šviečiančių dekoratyvinių elementų prietaisų skydelyje ir priekinėse durelėse. Naujasis „Tiguan“ – puikus pažangos ir komforto derinys.

Erdves apibrėžia spalvos

Priklausomai nuo įrangos, galite švelniai apšviesti naujojo „Tiguan“ vidų vos vienu piršto bakstelėjimu ir pasirinkti vieną iš iki 30 skirtingų spalvų. Kelios šviesos juostos ir šviečiantys dekoratyviniai elementai leidžia sukurti individualizuotą apšvietimo atmosferą. Ypatingi akcentai yra šviečiantis R-Line logotipas arba šviečiantis „Tiguan“ užrašas prietaisų skydelyje, atitinkantis įrangos liniją.

Pasakykite „Labas“ savo Tiguan

Naujasis pasirenkamas IDA balso asistentas leidžia balsu patogiai valdyti radiją, telefoną, muziką, pasirenkamą trijų zonų oro kondicionavimo sistemą ir pasirenkamą navigacijos įrenginį. Tai taikoma ir kitoms automobilio funkcijoms, pavyzdžiui, prieigai prie vairuotojo pagalbinių sistemų. Balsu galite pasirinkti radijo stotį, adresų knygelės įrašą ar norimą telefono numerį.

 Balso asistentą galima paleisti žodžiais „Hello IDA“. Jis taip pat supranta laisvas formuluotes iš kasdienio gyvenimo, pavyzdžiui, „Man šalta.“ arba „Kur Berlyne yra japoniškų restoranų?“. Be to, dėl skaitmeninių mikrofonų dabar jis taip pat atpažįsta, ar kalba vairuotojas, ar keleivis, kad, pavyzdžiui, oro kondicionierius automobilyje būtų pritaikytas konkrečiai prašymą pateikusiam asmeniui.

 Ateityje naujasis balso asistentas IDA taip pat bus rodomas vizualiai centriniame ekrane, o sąveika su juo bus įjungta naudojant grafiką. Optimizuota sistema taip pat užduoda klausimus arba leidžia būti pertraukiama.

 IDA taip pat suteikia galimybę naudotis pasaulyje sukauptomis žiniomis, prieinamomis per interneto partnerius (pvz., „Wikipedia“).

Visada verta pamatyti

Ar norėtumėte matyti tik greičio ir ridos rodmenis? O gal norėtumėte matyti kitus su kelione susijusius duomenis? Arba maršruto žemėlapį? Arba dainos, kurios dabar klausotės, pavadinimą? Arba visų šių dalykų derinį? Viskas iš tiesų priklauso nuo jūsų: kiekvienoje situacijoje pasirinkite tinkamą ekraną. Patys lengvai konfigūruokite savo didelės raiškos 26 cm (10,2 colių) „Digital Cockpit Pro“, kad jis būtų būtent toks, kokio norite.

Vos pažvelgus. Visa svarbi informacija

Galimybė patikrinti svarbią informaciją ir tuo pat metu stebėti kelią – tai pagrindinis pasirenkamo projekcinio ekrano privalumas. Dalis priekinio stiklo tampa projekciniu paviršiumi, kuriame galima rodyti greitį, pagalbinių vairuotojo sistemų pranešimus arba navigacijos nurodymus. Pati projekcija išlieka aiškiai įskaitoma net tada, kai šviesa šviečia tiesiai į priekinį stiklą arba kelią dengia sniegas. Jei ekranas nebereikalingas, bet kada galite jį visiškai arba iš dalies išjungti.

Pasakykite „Labas“ novatoriškoms pramogoms

Kuris padangų ir ratlankių komplektas jūsų „Tiguan“ tinka labiausiai, sprendžiate jūs. Pvz., gal jums patiktų „Misano“ 20 col. lengvojo lydinio ratlankiai, pasirinktinai galimi „Tiguan R-Line“ ir „Tiguan R-Line Black Style“ komplektacijoms?  Pasitikime jūsų sprendimu.

Radijas

Net standartinėje įrangoje esantis Ready 2 Discover radijas, įskaitant srautines transliacijas ir interneto prieigą, siūlo daugiau nei šiuolaikines pramogas ir informaciją:

32,8 cm (12,9 colio) jutiklinis ekranas 

Aštuoni garsiakalbiai

Centrinis garsiakalbis

Skaitmeninis vairuotojo prietaisų skydelis Cockpit Pro

Dinaminis kelio ženklų atvaizdavimas 

App-Connect, įskaitant App-Connect Wireless, skirta Apple CarPlay ir Android Auto

DAB+ skaitmeninis radijo signalo priėmimas

Du USB-C prievadai (iki 45 W įkrovimo galia)

Bluetooth mobiliojo telefono sąsaja

Paruošta vėlesniam aktyvinimui: Discover navigacijos sistema, įskaitant srautines transliacijas ir interneto prieigą

Navigacija

Pasirenkama Discover navigacijos sistema, įskaitant srautines transliacijas ir interneto prieigą, užtikrina intuityvią navigaciją. Be Ready 2 Discover radijo funkcijų, joje taip pat siūloma:

Iš anksto įdiegti žemėlapiai

VW Connect Plus

Patogi mobiliojo telefono sąsaja su indukcinio įkrovimo funkcija dviem išmaniesiems telefonams vienu metu su 15 W įkrovimo galia ir įrenginio aušinimu bei išorinės antenos jungtimi

IDA balso asistentas

Visiems, kurie nori daugiau, pasirinktinai siūloma „Discover Pro Max“ navigacijos sistema, įskaitant „Streaming & Internet“, turinti daugybę papildomų priedų, kurie papildo informacijos ir pramogų patirtį:

38,1 cm (15 colių) jutiklinis ekranas

Projekcinis ekranas

Pritaikomas pagrindinis ekranas

Mobiliojo telefono sąsaja dviem išmaniesiems telefonams, įskaitant išorinės antenos jungtį

Susisiekite su mumis! 

Susisiekime