Aptarnavimas / Žiemos aksesuarai

Žiemos akseusuarai Jūsų Volkswagen automobiliui

Peržiūrėkite

Žiemos sezonas kiekvienam mūsų - iššūkių kelyje metas. Susiduriame su įvairiomis situacijomis, kurias šiltuoju metų laiku pamirštame. Tai ne tik užšąlę langai, durų spynos, neužsivedantis automobilis šaltą žiemos rytą. 

Moller Auto specialistai padės Jums įveikti daugelį žiemiškų problemų ir viskam pasiūlys sprendimą. Tai ne tik specialūs priedai Jūsų automobiliui, tačiau ir atrinktos serviso paslaugos, kurios padės paruošti Jūsų automobilį šaltam metų periodui. 

Susipažinkite su mūsų siūlomomis paslaugomis ir prekėmis šiam žiemos sezonui!

Ledo tirpiklis - gudrus sprendimas nenorintiems gramdyti langų. Užpurškite priemonės ant užšąlusių langų ir pamatysite kaip akimirksniu ant lango susidaręs ledo sluoksnis nubėga. Priemonė taip pat apsaugo nuo pakartotinio langų užšąlimo.

Tirpiklį galite įsigyti patogiai mūsų e-parduotovėje paspaudę čia

Taikoma speciali kaina: 6,50 € su PVM

 

Kokybiškos langų valymo šluotelės - būtinybė ne tik žiemą, tačiau ir vasarą. Siūlome didelį asortimentą originalių Volkswagen valytuvų visiems Volkswagen modeliams už puikią kainą. 

Išsirinkite valytuvus savo Volkswagen paspaudę čia

Speciali kaina valytuvų šluotelėms: Nuo 33 € su PVM už porą

Ne visi langų valymo sksyčiai yra vienodi. Šiai priemonei svarbu ne tik valymo savybės, tačiau ir sudėtis. Mūsų originalus Volkswagen langų skystis pagamintas iš netoksiškų medžiagų ir neskleidžia nemalonaus kvapo.

3 litrų langų skysčio talpą galite įsigyti mūsų e-parduotuvėje paspaudę čia.

Langų skysčio kaina 11,70 € su PVM

Patogus ir tvarkingas sprendimas laikant padangas namuose. Užvalkalai skirti iki R18 dydžio ratams, pagaminti iš ypač tvirto audinio, turi rankeną, kišenę varžtams, padangos žymėjimo vietą.

Įsigyti prekę galite mūsų e-parduotuvėje paspaudę čia.

Speciali padangų užvalkalų kaina 35,00 € su PVM

Teleskopinis ledo gramdiklis su šluotele tai idealus sprendimas norint greitai nuvalyti apsnigusį krosoverį ar bet kurį kitą automobilį. Turime įvairių ledo gramdiklių nuo 0,71 € su PVM.

Įsigyti ledo gramdiklį galite mūsų e-parduotuvėje paspaudę čia.

Speciali teleskopinio ledo gramdiklio su šluotele kaina 13,49 € su PVM

Guminiai grindų kilimėliai tiesiog būtini automobiliui žiemą. Lengvai išpilsite nutirpusį sniegą nesušlapindami salono kilimo. Ar žinojote, kad viena pagrindinių langų rasojimo priežasčių yra drėgmė automobilio viduje, kuri taip pat laikosi ir kilime? Siūlome originalius kilimėlius, turinčius tvirtinimo vietą ir neskleidžiančius nemalonaus gumos kvapo.

Įsigyti kilimėlių, pritaikytų Jūsų Volkswagen galite mūsų e-parduotuvėje paspaudę čia.

Susisiekite su mumis ir mes Jums padėsime išsirinkti!

Neradote tinkamos prekės Jūsų Volkswagen modeliui? Palikite mums žinutę ir mes būtinai su Jumis susisieksime kaip įmanoma greičiau.

Susisiekime