Aptarnavimas / Volkswagen servisas

Volkswagen servisas ir paslaugos 

Susipažinkite

Kvalifikuotas Jūsų Volkswagen aptarnavimas

Moller Auto siekis – būti labiausiai kvalifikuotiems servisams visoje Lietuvoje! Štai kodėl mūsų servisuose naudojama šiuolaikiška ir specializuota Volkswagen įranga, o serviso darbuotojai nuolat kelia kvalifikaciją Volkswagen koncerno rengiamuose mokymuose.

Mūsų servise Jūs galite atlikti tiek garantinį, tiek pogarantinį remontą bei visą įprastinį automobilio techninį aptarnavimą. Vilniaus Volkswagen atstovybės serviso meistrai visuomet pasiruošę visą dėmesį skirti Jums ir padėti išspręsti iškilusias problemas.

Jūsų Volkswagen automobilis turi būti nuolat prižiūrimas atitinkamais intervalais. Palikite šiuos darbus mums! Mūsų konsultantai atsakys į visus iškilusius klausimus, supažindins su Jūsų vairuojamo Volkswagen aptarnavimo periodais, keičiamomis detalėmis ir paslaugų kainomis. Patikėkite savo automobilio priežiūrą mums. Mūsų kontaktus galite rasti paspaudę čia.

Neturite laiko? Mes pasiimsime automobilį aptarnavimui patys!

Automobilio paėmimo ir pristatymo paslauga tai Volkswagen servisas neišeinant iš namų. Jūsų patogumui Vilniaus miesto ribose teikiame automobilio paėmimo ir pristatymo paslaugą. Paslaugos kaina – 25 € su PVM. Atvyksime prie Jūsų namų ar darbovietės ir pasiimsime automobilį aptarnavimui patys. Laikomės visų saugumo reikalavimų ir dezinfekuojame paviršius. Suremontavę Jūsų automobilį pristatysime jį atgal švarų ir tvarkingą Jums. 

Automobiliai į mūsų servisą važiuoja tik švarūs. Po apsilankymo mūsų servise jūs atgausite švarų automobilį, tačiau gal norite, kad mūsų švaros specialistai atliktų daugiau paslaugų? Galbūt norite pilno automobilio valymo su sausinimu, ratų plovimu, vidaus siurbliavimu ir prietaisų skydelio valymu? O gal norite automobilį atsiimti nupoliruotą? 

Mūsų plovyklos įkainiai

Jūsų automobilis sugedo kelyje ir Jums reikalinga techninė pagalba Vilniuje ar kitame Lietuvos mieste? O gal tiesiog ryte neužsiveda automobilis ir nežinote ką daryti, o šalia nėra kaimyno, kuris padėtų?

Jeigu į bet kurį iš šių klausimų atsakėte teigiamai, tai Volkswagen serviso techninė pagalba kelyje Vilniuje ir kituose Lietuvos miestuose visada Jūsų paslaugoms.

Skambinkite mums bet kuriuo paros metu tel. +370 5 234 77 22 

Likite mobilūs, kol Jūsų automobiliu rūpinasi mūsų darbuotojai. Pasinaudokite pakaitinu automobiliu!

Norėdami gauti smulkesnę informaciją apie paslaugas, kreipkitės į serviso skyrių telefonu +370 5 230 46 77

Mūsų pakaitinių automobilių paslaugos įkainiai.

Su Mobilumo garantija neliks jokių rūpesčių

Jūsų automobilis ne senesnis nei 10 metų ir neturi mobilumo garantijos? Atvažiuokite į Moller Auto atstovybę ir suteiksime ją nemokamai. 

Baigėsi degalai, nuleido padangą ar išsikrovė automobilio akumuliatorius? Nesijaudinkite, nepaliksime Jūsų stovėti kelkraštyje. Pasinaudokite Volkswagen mobilumo garantija. 

Sužinokite daugiau