Volkswagen Classic detalės

Jūsų Volkswagen nepasens ir rytoj

Beetle, Bus ar Golf: su mūsų „Classic“ dalimis net senstantis jūsų Volkswagen liks originalus. Mes turime atsarginių dalių praėjus daug metų po serijinės gamybos nutraukimo. Nes kokybė turi tęstis.

Kokybė:
Originaliosios Volkswagen Classic dalys gaminamos ir bandomos pagal mūsų griežtus kokybės reikalavimus, kad mūsų automobilių kokybė visuomet liktų aukšto lygio. 

Tradicijos:
Šeimos atostogos Italijoje, jūsų pirmasis nuosavas automobilis arba važiavimas į klubą – jūs daug išgyvenote su savo Volkswagen. O jis su Jumis. Mūsų Classic dalys padės jums išlaikyti šias istorijas gyvas. Ir patirti naujų.

Aistra:
Jūsų Volkswagen – tai daugiau nei tik automobilis. Tai gyvenimo partneris. Štai kodėl mūsų aistra mūsų gaminiams yra tokia pat svarbi, kaip pažangumas, vizijos, techniniai įgūdžiai ir efektyvumas.

Kokiems modeliams tiekiamos originalios Volkswagen Classic detalės?

Beetle, VW Bus, Karmann Ghia, VW 1500 ir 1600 (3 tipas), VW 411 ir 412 (4 tipas), VW 181, K70, Passat, Scirocco, Golf, Polo, LT, Derby, IItis, Jetta, Caddy, Corrado, Taro, Vento, Sharan, L80, New Beetle, Lupo, Bora

Kaip galiu įsigyti Volkswagen Classic dalių?

Susisiekite su mumis Jums patogiu būdu. Detales mes Jums galime užsakyti. Dėl detalės tiekimo laiko teirautis konsultantų. Mūsų kontaktus rasite paspaudę čia.