Uždegimo žvakės

Jūsų Volkswagen uždegimo žvakės: dažnai užduodami klausimai

Vis dar turite neatsakytų klausimų apie uždegimo žvakes? Nėra problemų, jūs rasite teisingus atsakymus čia!

Kiek atlaiko uždegimo žvakės?

Priklausomai nuo tipo ir kokybės, uždegimo žvakės atlaiko nuo 30 000 iki 90 000 km. Laikykitės savo inspekcinės techninės priežiūros intervalų. Taip jūs iš anksto sužinosite, kad jūsų uždegimo žvakės nebegali gerai funkcionuoti. Tai leidžia išvengti išlaidų dėl pasekmių.

Kaip gali būti pratęstas uždegimo žvakių resuras?

Jūs galite pratęsti savo uždegimo žvakių resursą, palaikydami teisingą alyvos lygį ir važiuodami tinkamu stiliumi. Jeigu alyvos lygis yra per aukštas, jos pasidengia alyva. Jeigu jūs daug važiuojate trumpais atstumais, jos apsineša suodžiais. Priežastis: variklis nepasiekia temperatūros, kurios reikia, kad uždegimo žvakės nusivalytų savaime.

Kodėl reikia keisti uždegimo žvakes?

Uždegimo žvakes veikia didelis slėgis, vibracijos ir iki 3000 °C temperatūra. Be to, net keli neįvykę mišinio uždegimai gali pažeisti katalizatorių.

Savarankiškas keitimas?

Net jeigu keitimas atrodo paprastas, mažiausia klaida gali sukelti didelių variklio pažeidimų. Bet kodėl? Kiekvienam varikliui reikia kitų uždegimo žvakių – netinkamos sukels variklio pažeidimų lygiai taip pat, kaip netinkamas įrankis arba netinkamas užveržimo momentas surenkant. Nerizikuokite ir pasitikėkite Moller Auto serviso kompetencija.