Pardavimas / Nauji automobiliai / Tiguan eHybrid

Tiguan eHybrid

Susipažinkite

Kaina nuo 
39 953 € su PVM

Variklis 1,4 eHybrid DSG-6

Variklio galia
180 kW (245AG)

Išpildymas Life ir R-Line
 

 

Susipažinkite su Tiguan ir Tiguan eHybrid komplektacijomis, kainomis ir papildomos įrangos galimybėmis

Tiguan Kainoraštis

 

Registruokitės ir išbandykite Volkswagen Tiguan arba Tiguan eHybrid! 

Registruokitės

Tiguan eHybrid jau čia!

Sužinokite daugiau apie eHybrid technologijos privalumus ir važiuokite iki 50 km vien elektriniu režimu. 

Tiguan eHybrid. Hibrido technologija

Energijos užtaisas: naujasis „Tiguan eHybrid“ – žingsnis į ateitį. Įkraunamas hibridas su elektriniu varikliu ir TSI benzininiu varikliu užtikrina ypač efektyvų važiavimą. Nesvarbu, ar planuojate greitą kelionę į miestą, ar stovyklauti – su „Tiguan eHybrid“ nuvažiuosite bet kur. Šio automobilio vairavimo ypatumai siūlo tobulus važiavimus režimus beveik kiekvieno poreikiams.

- Jei akumuliatoriaus įkrova pakankama, „Tiguan eHybrid“ pradeda automatiškai naudoti vien elektrinį variklį. Remiantis naujausia WLTP procedūra, su šiuo akumuliatoriumi galima nuvažiuoti 50 km naudojant vien tik elektrą. 

- Jei įjungsite hibridinį režimą, „Tiguan“ nustatys optimalų abiejų variklių derinį ir užtikrins itin efektyvų važiavimą ilgose kelionėse. 

- GTE režimu vidaus degimo variklis ir elektrinis varikliai kartu sukuria 180 kW (245 PS) sistemos galią. Tai reiškia, kad galite išbandyti visą rezervinę hibridinės pavaros galią ir mėgautis kelione su plačia šypsena veide.

Įkrovimo valdymas
Įkrauti automobilį iki galo neturi trukti amžinai

„Tiguan eHybrid“ įkrovimas paprastas: prijunkite įkrovimo laidą prie namų ar viešosios įkrovimo stotelės elektros lizdo.3 Namuose, kur įkrovimo galia siekia 2,3 kW, ličio jonų akumuliatorius visiškai įkraunamas maždaug per 5 valandas. Jei naudojate viešąją įkrovimo stotelę arba papildomą sieninę įkrovimo stotelę, pvz., mūsų „ID. Įkroviklis4,5, kurio įkrovimo galia siekia 3,6 kW, akumuliatorių visiškai įkraus per 3 valandas 40 minučių.

Kas yra „eHybrid“ variklis?

Elektrinio iš elektros tinklo įkraunamo ir įprasto benzininio TSI variklių derinys, užtikrinantis mažesnes degalų sąnaudas ir sumažinantis CO2 emisiją. Šią technologiją turintys automobiliai vadinami Plug In Hybrid Electric Vehicles (PHEV) ir gali nuvažiuoti iki 50 km atstumą vien elektros režimu. Įprasti hibridai to negali.

Kaip veikia „eHybrid“ variklis?

Elektrinis variklis trumpas kasdienes keliones paverčia visiškai draugiškas aplinkai, be jokios CO2 taršos į daugelį kasdienių kelionių galite leistis be jokios taršos. Veikdamas hibridiniu režimu elektros variklis palaiko 1,4 l TSI variklį ir papildomai jį sustiprina. Vairuodami automobilį su „eHybrid“ varikliu galite rankiniu būdu aktyvinti GTE režimą ir mėgautis dar dinamiškesniu įsibėgėjimu.

Penkios priežastys, kodėl verta rinktis „eHybrid“ variklį:

1. Mažesnės eksploatavimo išlaidos

Dėl galimybės įkrauti automobilį iš elektros tinklo pastebimai sumažėja eksploatavimo išlaidos, nes elektros energija kainuoja pigiau nei degalai.

Mažiau nusidėvi stabdžių trinkelės ir diskai, nes įkraunamu hibridiniu automobiliu stabdymas atliekamas daugiausia naudojant elektrinį motorą - tuo pačiu įkraunant bateriją.

Mažesnės degalų sąnaudos: įkraunamas iš elektros tinklo hibridas (Tiguan eHybrid) 1,8 l/100 km, o įprastas hibridas (kitas automobilių gamintojas) 5,7 l/100 km.

2. Ypač maža CO2 emisija

Mišraus vairavimo ciklas (elektra ir degalai) sumažina CO2 pėdsaką

Daugeliu atveju kasdienės kelionės vidutiniškai sudaro iki 60 arba 90 kilometrų, iš kurių bent pusę įkraunamu hibridiniu automobiliu galima atlikti be jokios taršos.

Mažesnė CO2 emisija: įkraunamas iš elektros tinklo hibridas (Tiguan eHybrid) 41 g/km, įprastas hibridas (kitas automobilių gamintojas) 129 g/km.

3. Nuostabi patirtis

Labai atpalaiduojanti vairavimo patirtis. Dėl elektrinio variklio automobilis yra stebėtinai tylus, o salonas stebina surinkimo kokybe.

Iš vietos pajudėsite taip pat tyliai, nes tokiuose automobiliuose nereikalinga įprasta vidaus degimo varikliuose naudojama taršą ir garsą sukelianti užvedimo / sustojimo sistema.

Vidaus degimo variklio keliamo garso nėra važiuojant iki 50 km elektriniu režimu ir mažiau kaip 1 km (kitas automobilių gamintojas) įprastu hibridiniu režimu

4. Į trumpas keliones leiskitės 100 % elektriniu režimu 

Vairuotojas gali spręsti, kurį variklį naudoti bet kuriuo metu.

Gali būti, kad ateityje tam tikrose miesto dalyse bus galima važiuoti tik CO2 neišskiriančiais automobiliais.

Didesnis tik elektra nuvažiuojamas atstumas (WLTP): įkraunamasis iš elektros tinklo hibridas (Tiguan eHybrid) 50 km, įprastas hibridas (kitas automobilių gamintojas) 0 km.

5. Geresnis įsibėgėjimas ir vairavimo malonumas 

Vidaus degimo ir elektrinio variklių derinio galia ir akimirksniu veikiantis sukimo momentas užtikrina vairavimo malonumą.

Nuo pat starto pajusite galią, kurią suteikia elektrinis motoras - jam nereikia sukelti aukštų sūkių, kad galėtų veikti visu pajėgumu nuo pat pradžių.

Dinamiškesnis važiavimas: įkraunamasis iš elektros tinklo hibridas (Tiguan eHybrid) pagreitėja 0–100 km/val.: 7,5 sek. , o įprastas hibridas (kitas automobilių gamintojas) 8,4 sek.

 

Nieko nelaukite ir išbandykite Tiguan eHybrid patys! Susisieksime su Jumis kaip įmanoma greičiau.

Bandomasis važiavimas