Pardavimas / Nauji automobiliai / Passat Alltrack

Volkswagen Passat Alltrack

Susipažinkite

Gamykla šiuo metu nepriima naujų Passat Variant / Alltrack užsakymų. Dėl detalesnės informacijos ir/arba sandėlyje esančių modelių kreipkitės į Moller Auto naudodami formą žemiau!

Registruokitės ir išbandykite Passat*

Passat Alltrack šiuo metu išbandyti galimybės neturime

Bandomasis važiavimas

Visada pasiruošęs. Naujasis Passat Alltrack

Bebaimis nuotykių ieškotojas ant ratų – Passat Alltrack turi itin tvirtą važiuoklę, puikiai tinkančią važiuoti bekele, tad su juo būsite pasiruošę bet kokiai kelionei tiek užmiestyje, tiek atokiose vietovėse, kur nėra kelių. Tačiau tai dar ne viskas. Intuityvios valdymo funkcijos užtikrina visišką komfortą vairuojant Passat Alltrack. Kelyje ir bekelėje.

Naujasis Passat Alltrack turi daugybę technologinių pranašumų. Susipažinkite su trimis iš jų:

Vairavimo pagalbinė sistema Travel Assist
Neleidžia iškrypti iš važiuojamosios eismo juostos. Ir išlaiko saugų atstumą iki kitų eismo dalyvių. 

4MOTION
Pasiruošęs priimti visus iššūkius – 4MOTION keturių varomųjų ratų sistema

Adaptyvioji pastovaus greičio palaikymo sistema (ACC)  
Palaiko saugų atstumą. Ir saugų greitį.

Dizainas

Pasirinktinė IQ.LIGHT sistema – matriciniai šviesos diodų priekiniai žibintai dėl dinamiškai reguliuojamų tolimųjų šviesų šviečia neakindamos kitų. Priklausomai nuo važiavimo situacijos, atskiri šviesos diodų segmentai tikslingai įjungiami ir išjungiami šviesos paskirstymo tikslais.

Nesvarbu, ar važiuojate dieną mieste, vakare užmiesčio keliu ar automagistrale blogomis oro sąlygomis: jūsų IQ.LIGHT – matriciniai šviesos diodų priekiniai žibintai prisitaiko. Tai suteikia galimybę važiuoti be įtampos ne tik jums, bet ir visiems, kurie važiuoja prieš jus arba artėja priešpriešiais.

Naujojo Passat Alltrack dizainas tiesiog nepakartojamas. Jis vienija tipišką Passat daugiafunkcionalumą ir sportiškus kontūrus. Tuo metu įspūdingos radiatoriaus grotelės ir priekinių žibintų apšvietimo dizainas suteikia jam nepakartojamą, pasitikėjimu savimi spindintį įvaizdį.

Įtaigią išvaizdą vainikuoja šviesos diodų priekiniai žibintai arba pasirinktiniai matriciniai šviesos diodų priekiniai žibintai ir naujo dizaino galiniai šviesos diodų žibintai bei patrauklus ratų pasirinkimas.
O jeigu trumpai – naujasis Passat Variant stebina iš bet kurios perspektyvos.

Geresnį matomumą užtikrina dinaminės važiavimo posūkiuose šviesos. Prognozuojančioji reguliavimo sistema apšviečia posūkį dar prieš jums pasukant. Taip jūs galėsite geriau matyti vingiuotuose keliuose ir būsite geriau pastebimi. Technologija, kurios prasmė aiški be žodžių.

Alltrack technologija

Įveikite sudėtingiausias trasas elegantišku stiliumi: 4MOTION keturių varomųjų ratų sistema 

Standartinė 4MOTION keturių varomųjų ratų sistema leidžia Passat Alltrack įveikti net sudėtingiausias trasas. Su ja be vargo galėsite važiuoti smėlėtu, nelygiu ir stačiu paviršiumi, nes variklio galia adaptyviai paskirstoma visiems keturiems ratams. Be to, ji užtikrina didesnį komfortą važiojant šlapia ir slidžia kelio danga. 

Adaptyvioji važiuoklės reguliavimo sistema DCC

Daugelį važiuoklių galima rinktis tik kartą – prieš įsigyjant automobilį. O Passat Alltrack leidžia rinktis kaskart, kai vairuojate:  

Adaptyvioji važiuoklės reguliavimo sistema vienu mygtuko palietimu sureguliuoja važiuoklę pagal jūsų poreikius, nesvarbu, ar važiuojate sportiniu stiliumi, ar labiau mėgstate komfortą. Sistema pagrįsta slopinimo reguliavimu. Ji nuolat reaguoja į skirtingas vairavimo situacijas ir įvertina stabdymo bei akceleracijos pobūdį.

Mėgstate efektingai įveikti posūkius? Naujasis Passat Alltrack – taip pat

Elektroninis diferencialo blokavimo mechanizmas XDS užtikrina tinkamą sukimo jėgą posūkiuose. Tad niekas nesukliudys jūsų automobiliui sportiškai įveikti posūkius.

XDS reguliuoja stabdymo slėgį, tenkantį priekinių ratų vidui ir neleidžia jiems suktis. Todėl posūkius galite įveikti daug efektingiau ir tiksliau. Tačiau jūsų saugumo dėlei pabrėžiame, kad jokia sistema nėra pajėgi nugalėti fizikos dėsnius. XDS yra elektroninės stabilumo kontrolės ir traukos kontrolės sistemos dalis. Trumpai tariant: šios sistemos sumažina ratų prasisukimo ir automobilio slydimo riziką posūkiuose.

Pasirinktinis projekcinis ekranas (HUD) vienu mygtuko palietimu iškyla iš prietaisų skydelio ir tiesiai jums prie akis pateikia visą svarbiausią informaciją: greitį, navigacijos duomenis ir kelio ženklus. Viskas aiškiai matoma, net ir šviesiame fone. Tad visuomet esate informuoti – ir nėra jokio reikalo net sekundei nuleisti akių nuo kelio. 

Registruokitės ir išbandykite Passat*

Passat Alltrack šiuo metu išbandyti galimybės neturime

Bandomasis važiavimas