Pardavimas / Nauji automobiliai / Naujasis Allspace

Naujasis Allspace
Jau atvyko!

Susipažinkite

Volkswagen Allspace - dar talpesnis ir dar funkcionalesnis

Automobilio kaina Variklių galia Sąnaudos Bagažo skyriaus talpa

35 330 Eur

110-180kW (150-245 AG)

5,2-9,0l/100 km

700-760litrai

 

* Tipinis bendros kredito kainos metinės normos apskaičiavimo pavyzdys. Volkswagen Leasing pasiūlymą teikia SIA Citadele Leasing Lietuvos filialas. Jeigu lizingu įsigytumėte 27 022 EUR su PVM vertės automobilį ir pradinė įmoka, mokama pardavėjui būtų 15% (4053 EUR), lizingo sutarties terminas – 60 mėn., likutinė vertė 35% (9 457 EUR), ridos apribojimas – 18 000 km per metus, metinė kintama palūkanų norma – 2,39 % (kai kintanti bazinė palūkanų norma yra 3 mėn. EURIBOR – 0 %, marža – 2,39 %), sutarties sudarymo (administravimo) mokestis – 250,00 EUR, bendra vartojimo kredito kaina – 2 216,96 EUR, bendros vartojimo kredito kainos metinė norma – 2,75%, mėnesio įmoka – 257,98 EUR/mėn., bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 25 341,29 EUR. Sudarant lizingo sutartį gali būti numatyta pareiga sudaryti ir lizinguojamo turto draudimo sutartį. Šis pasiūlymas nėra įsipareigojimas suteikti vartojimo kreditą.

Pasiruošęs viskam

Ilga ratų bazė, papildomai siūloma 7 sėdimųjų vietų konfigūracija ir galimybė tempti iki 2,5 tonos sveriančią priekabą. Su naujuoju „Allspace“ atsiveria naujos galimybės. Šis automobilis tiems, kas mėgsta būti kelyje. 

Užtikrintą laikyseną suteikiantys dizaino sprendimai

Naujasis „Allspace“ žavi išskirtiniu stiliumi: pirmiausia į akis krinta išraiškinga radiatoriaus grotelėmis papuošta priekinė dalis ir elegantiški žibintai. Šios detalės stipriai asocijuojasi su prabangių automobilių segmentu. Visi siūlomi lengvųjų lydinių ratlankiai pabrėžia automobilio sportiškumą, o „Elegance“ įrangos komplekte esantys tamsiai raudoni galiniai LED žibintai ir vientisa atšvaito juosta paryškina tvirtai atrodančią galinę dalį. Išraiškingas naujojo „Allspace“ charakteris palieka neblėstantį įspūdį. Modelio pavadinime greta „Tiguan“ atsiradęs žodis „Allspace“ suteikia galingajam SUV dar daugiau solidumo.

 

Registruokitės bandomam važiavimui!
Išbandykite šeimyninį miesto SUV patys

Bandomasis važiavimas

Erdvumas ir interjeras

Viskas yra ten, kur turi būti

Erdviame salone vietos galvai ir kojoms netrūks įsitaisius ne tik ant priekinių, bet ir ant galinių sėdynių. Vietos sočiai pakaks visiems keleiviams ir svarbiausiems jų daiktams. Sulankstomosios antros eilės sėdynės ir papildomai siūloma trečia eilė leidžia pertvarkyti automobilio interjerą pagal poreikius. Pavyzdžiui, galima užimti visas sėdimąsias vietas ir vežti septynis žmones, sulankstyti visas sėdynes ir panaudoti maksimalų krovinių skyriaus tūrį arba pasirinkti tarpinį variantą. Viską sprendžiate patys. „Allspace“ erdvės išdėstymą galima keisti taip, kaip tik patinka.

Geriausios vietos pirmoje eilėje

Įsėdus į vidų, galima visiškai atsipalaiduoti. Papildomai siūlomos šiuolaikiškai atrodančios „ergoActive“ priekinės sėdynės patogiai valdomos elektra, o juosmens atrama leidžia pamiršti bet kokį nugaros maudimą. Vairuotojas netgi gali pasinaudoti integruota masažo funkcija. Papildomai priekinėse sėdynėse gali būti įrengta oro kondicionavimo sistema. Tai reiškia, kad sėdynės, priklausomai nuo parinkčių, yra šildomos arba vėdinamos. Ši funkcija užtikrina aukščiausio lygio komfortą karštomis vasaros dienomis.

Atsiveria naujos galimybės

Sulanksčius visas naujojo „Allspace“ sėdynes, penkių sėdimųjų vietų modifikacijos bagažinės tūris siekia 1 920, o septynių sėdimųjų vietų versijos – iki 1 775 litrų. Sėdimųjų vietų konfigūraciją ir bagažinės tūrį galima keisti pagal poreikius. Itin praktiškas sprendimas – galimybė vienu judesiu sulankstyti visas kraštines sėdynes ir gautoje erdvėje patalpinti ilgą krovinį. Norint atidaryti bagažinę, užtenka vieno kojos judesio po galine automobilio dalimi: suveikus papildomai siūlomos „Easy Open & Close“ sistemos jutikliams, bagažinės dangtis atsivers.

Komfortas

Žvilgsnis į dangų per panoraminį stoglangį

Naujiems įspūdžiams reikia daugiau erdvės. Papildomai siūlomas pakeliamas ir atidaromas panoraminis stoglangis tęsiasi beveik per visą stogą. Net ir gale sėdintys keleiviai gali žiūrėti į dangų nepersisvėrę į priekį. Galbūt reikia daugiau gryno oro? Palietus vieną mygtuką, stoglangis pakyla į viršų ir pasislenka atgal.

Klimato kontrolė

Trijų zonų temperatūros valdymo įrenginys leis nustatyti norimą temperatūrą vairuotojo vietoje, keleivio pusėje ir galinių sėdynių zonoje. „Air Care Climatronic“ oro kondicionierius intuityviai valdomas į regėjimo lauką patenkančiais jutikliniais mygtukais. Oro srauto intensyvumas automatiškai reguliuojamas atsižvelgiant į automobilio greitį. Važiuojant lėčiau, sistema veiks tyliau. Aktyvintosios anglies filtras į saloną nepraleidžia nepageidaujamų žiedadulkių, grybų sporų, kietųjų dalelių ir kitų alergenų.

Lankstomos galinės sėdynės

Jeigu prireikia didesnės bagažo erdvės, o važiuojate tik vienas (-a) arba dviese, galines sėdynes galima nulenkti. Taip gaunate dar daugiau erdvės kroviniams. Nulenktos galinės sėdynės sudaro ganėtinai lygų paviršių.

 

 „IQ.DRIVE Travel Assist“ sistema

 

Renkantis naująjį „Allspace“ su iš dalies autonomine „Travel Assist“ vairavimo pagalba, automobilyje įmontuojamas papildomų funkcijų turintis vairas. Dėl lietimui jautrių paviršių saugumo įranga užfiksuoja akimirkas, kai vairuotojas paleidžia vairą. Itin monotoniškuose ir varginančiuose ruožuose vairuotojui padedanti „Travel Assist“ sistema leidžia mėgautis aukščiausio lygio komfortu.

Magistralėje ir intensyvaus eismo keliuose „Travel Assist“ sistema neleidžia automobiliui išvažiuoti iš pasirinktos eismo juostos. Stebint atstumą iki artimiausios transporto priemonės  palaikomas pastovus greitis.1

Pasirinkęs dvigubos sankabos (DSG) pavarų dėžę, vairuotojas gali atsipalaiduoti ir leisti automobiliui automatiškai sustoti ir vėl pajudėti iš vietos, priklausomai nuo eismo srauto. 

Black Style išorės paketas.

Nes stiliaus niekada nebus per daug! „Allspace R-Line“ modeliui papildomai siūlomas „Black Style“ šaukte šaukia apie išskirtinį stiliaus pojūtį. Radiatoriaus grotelės, ant kurių puikuojasi klasikinis „R-Line“ logotipas, yra dvispalvės: viršutinė ir apatinė linijos chromuotos, o dvi vidinės papuoštos blizgančia juoda spalva. Taip pat išsiskiria juodi bagažinės laikikliai, veidrodėlių korpusai ir langų apdailos juostelės. Visi galiniai langai tamsinti 90 proc., todėl demonstruojant išskirtinį stilių tuo pat metu išlaikoma ir paslaptis. Įvaizdį dar labiau sustiprina juodos trapecijos formos apdailos detalės ir tokios pat spalvos 19 colių „Valencia“1 lengvųjų lydinių ratlankiai. Papildomai siūlomi juodi 20 colių „Suzuka“ arba Diamond Cut apdirbti „Misano“ lengvųjų lydinių ratlankiai. Visa tai palieka stiprų įspūdį.

 

Susipažinkite su Allspace įranga!
Kaina nuo 35 330 €

Allspace kainos

Turite klausimų apie Allspace, finansavimo sąlygas, draudimą, aptarnavimo kainas?

Susisiekite su mumis ir mes Jums padėsime!

Susisiekime