Pardavimas / Nauji automobiliai / Golf

Volkswagen

Golf 8

Susipažinkite

Bagažo skyriaus talpa
381 l

Variklio galia
81 - 110 kW (110-150AG)

Degalų sąnaudos
3,5 - 4,9 l/100km

Domina naujasis Volkswagen Golf? 

Užpildykite užklausos formą ir mes su jumis susisieksime dėl automobilio išbandymo, pasiūlymo suteikimo.

Užklausa

Susipažinkite su Golf komplektacijomis ir kainomis

Kainoraštis

Naujasis Golf – tai ateities kartos automobilis, suteikiantis dar daugiau patogumo, išmanumo ir ryšio galimybių. Naujasis Golf pasižymi daugeliu privalumų. Štai trys iš jų:

Sumontuotų žieminių ratų pasiūlymai Golf

Peržiūrėkite

Pritaikyta būtent Jums

Jūsų Golf atpažįsta jus ir automatiškai įjungia Jūsų asmeninį vairavimo profilį (Prieš tai sukonfigūravus savo Volkswagen ID ir prisijungus pirmą kartą prie paskyros)kiek leidžia esama įranga – įskaitant sėdynių sureguliavimą, apšvietimą, pageidaujamą temperatūrą. 

Nenuleiskite akių nuo kelio

Pagrindinis „VW Golf“ projekcinio ekrano privalumas tas, kad galite matyti svarbiausią informaciją nenuleisdami akių nuo kelio. Priekinis stiklas naudojamas kaip vaizdo projektavimo paviršius, kuriame rodomas greitis, vairuotojo asistentų pranešimai ir navigacijos instrukcijos.

Žvilgsnis į ateitį

„Digital Cockpit“ prietaisų skydelis pasižymi didelės skyros 25,4 cm (10 col.) spalvotu ekranu (standartinis elementas), kuriame rodoma jums aktuali informacija. Galite matyti standartinį turinį, pvz., variklio apsisukimų skaitiklio rodmenis, spidometro ir odometro duomenis, naudojamas vairuotojo asistentų sistemas arba pasirinktinę navigacijos žemėlapio ir medijos ekrano kombinaciją – visa informacija pateikiama su patrauklia grafika ir animacija.

Išskirtinis apšvietimas, kurį renkatės Jūs

Pabrėžkite „Golf“ charakterį pasirinkę vieną iš 10 malonių salono apšvietimo atspalvių. Be to, galite išplėsti savo pasirinkimą net iki 32 atspalvių. Sukurkite tobulą salono apšvietimą sau ir savo keleiviams per kiekvieną kelionę, nesvarbu, ar norite šaltesnio ar šiltesnio atspalvio, ar mėgaujatės ryškiomis miesto šviesomis, ar keliaujate tamsiu užmiesčio keliu naktį.

Akivaizdžiai dinamiškas. Tikras Golf.

„Golf“ pasižymi dinamišku dizainu, kuriam būdingas pažemintas priekis su siaurais „keturakiais“ LED matricos priekiniais žibintais, kuriuos papildo išraiškingas „Volkswagen“ logotipas. Kaip ir visi „Golf“, šis modelis išsiskiria harmoningu ir vientisu dizainu. Naujos konstrukcijos galas taip pat pasižymi siaurais galiniais žibintais ir tarp jų besipuikuojančiu nauju logotipu bei vertikaliu užrašu. Išmetimo vamzdžiai subtiliai paslėpti po estetiškai atrodančiu galiniu difuzoriumi.

Tiesiog gerai atrodo: Golf ratlankių asortimentas

Jūs patys sprendžiate, kokia ratlankių / padangų kombinacija geriausiai tinka jūsų „Golf“. Rinkitės iš gausaus įvairių išmatavimų ir stilių ratlankių asortimento.

LED - naujoje šviesoje

Į standartinę „Golf“ komplektaciją įeina LED priekiniai žibintai. Nuožulniai integruoti į pažemintą automobilio priekį, jie pabrėžia dinamišką išvaizdą, o šonuose jų konstrukcija prasitęsia į abu sparnus. Be to, į standartinę įrangą įeina integruoti priekiniai rūko žibintai. Papildomai galima rinktis IQ.LIGHT LED matricos priekinius žibintus su pažangia tolimųjų šviesų reguliavimo sistema „Dynamic Light Assist“, kuri leidžia paskirstyti šviesą pagal eismo sąlygas.

Skaitmeninė vairuotojo darbo vieta

Automobilio viduje įrengta itin patraukliai atrodanti visiškai skaitmeninė vairuotojo kabina su didele ekrano sritimi, kuri apima 25,4 cm (10 col.) „Digital Cockpit“ skaitmeninį prietaisų skydelį ir 20,9 cm (8,25 col.)* „Composition Media“ radijo sistemos jutiklinį ekraną. Intuityvus jutiklinis ekranas atstoja daugelį jungiklių, mygtukų ir valdiklių. Salono apšvietimas pasižymi 32 skirtingais atspalviais ir leidžia sukurti individualią atmosferą. Charakteringa „Golf“ stilistika natūraliai dera prie visų technologinių naujovių.

„Car2X“ stebi kelią priešakyje

Automobiliai, galintys komunikuoti vienas su kitu, suteikia daugiau saugumo kelyje, mažina spūstis ir informuoja apie susidariusias pavojingas situacijas. Standartiniai įspėjamieji pranešimai apie eismą teikia vairuotojui naudingos informacijos, pvz., apie kelio darbus ir artėjančius greitosios pagalbos automobilius. Ši komunikacija grįsta „Car2X“ technologija ir jai nereikia „Wi-Fi“ (pWLAN). Adaptyvioji pastovaus greičio palaikymo sistema (ACC) su „Car2X“ funkcija suteikia vairuotojui daug naudingos informacijos ir gali aktyviai reaguoti, pavyzdžiui, artėjant prie eismo spūsties pabaigos. Tam naudojamas nepertraukiamas duomenų apsikeitimas vietoje „Wi-Fi“ (pWLAN).

Neleidžia išvažiuoti iš kelio. Ir palaiko saugų atstumą iki kitų eismo dalyvių.

„Travel Assist“ – ypač paranki vairavimo pagalbinė sistema. Palietus vieną mygtuką ji suteikia vairuotojui visišką komfortą ir pagalbą monotoniškose bei varginančiose vairavimo situacijose. 

Adaptyvioji greičio palaikymo sistema ACC - Palaiko saugų atstumą ir greitį.

Į standartinę komplektaciją įeinanti adaptyvioji pastovaus greičio palaikymo sistema (ACC) padeda palaikyti iš anksto nustatytą maksimalų greitį ir palaiko saugų atstumą iki priešais važiuojančios transporto priemonės. Kartu su pasirinktine navigacijos sistema ACC dabar ji apima ir prognozuojančiąją palaikymo funkciją bei pagalbą posūkiuose.

„Golf“: ne tik malonu važiuoti, bet ir lengva pastatyti

Naujasis „Golf“ su pasirinktine automobilio statymo pagalbine sistema „Park Assist“ gali net tik rasti stovėjimo vietą už jus, patikrinti, ar ji pakankamai didelė, bet ir pats į ją atsistoti. Jums tereikia valdyti sankabą, stabdžius ir akceleratoriaus pedalą. Visa kita atliks pats automobilis.

Gaukite pasiūlymą

Užpildykite užklausos formą ir gaukite asmeninį kainos paskaičiavimą naująm Golf automobiliui

Kreiptis dėl kainos