Pardavimas / Nauji automobiliai / Arteon

Volkswagen Arteon 

Galimas ir Plug-In hibridas!

Susipažinkite

Nesupainiojamas su niekuo. Atnaujintas Volkswagen Arteon

Speciali kaina nuo Bagažo skyriaus talpa Variklio galia Sąnaudos

38 900 €

563 litrų

110 - 235 kW (150 - 320 AG)

4,8 - 8,8 l/100 km

 

Susipažinkite su Arteon komplektacijomis ir kainomis. 

Arteon kainoraštis

Registruokitės ir išbandykite Volkswagen Arteon

Registruokitės

Neprilygstamas.

Naujojo Arteon neįmanoma supainioti su jokiu kitu automobiliu – įspūdingas dizainas ir aptakus siluetas neleidžia suabejoti išraiškingu jo charakteriu. Lipkite į vidų ir pasinerkite į stilingo interjero sukurtą atmosferą bei intuityvaus valdymo pasaulį. 

Išorė

Pasitikėjimas savimi - be jokių išlygų

Įkraunamas Hibridas

Dviguba pavara - dvigubas vairavimo malonumas

Digital Cockpit Pro prietaisų skydeliis

Tai, kas svarbiausia, visada prieš akis

Išorė. Pasitikėjimas savimi be jokių išlygų.

Įspūdingas Arteon galas neleidžia suabejoti šio modelio išskirtinumu savo klasėje. Arteon stilingumą arba sportiškumą dar labiau pabrėžiantys pasirinktiniai „Elegance“ ir „R-Line“ paketai pasižymi papildomomis unikaliomis savybėmis. 

Viliojančiai patogus automobilio vidus

Erdvus salonas dvelkia prabangiu komfortu. Visi valdikliai optimaliai pritaikyti jūsų poreikiams, o harmoningai derančios spalvos ir medžiagos sukuria išskirtinę atmosferą. Nesvarbu, koks variantas jums arčiau širdies – atsižvelgiant į įrangos liniją, turėsite galimybę rinktis iš daugybės sėdynių apmušalų nuo tekstilinių ArtVelours iki Nappa odos. Aliuminio arba dekoratyvinio medžio intarpai suteikia salonui stilingų baigiamųjų akcentų. Pamaloninkite savo pojūčius – šio modelio salone išties galėsite mėgautis kiekviena savo kelionės akimirka.

Revoliucinis žibintų dizainas

Naujo dizaino LED galiniai žibintai pabrėžia naujojo Arteon galo išskirtinumą ir suteikia šviesoms progresyvaus efekto. Galima rinktis ir sportinio stiliaus Dynamic galinių žibintų komplektą. Ši versija pasižymi LED elementų sukuriamu 3D efektu ir galimybe stabdymo metu perjungti galinius ir stabdžių žibintus. Bet to, šioje versijoje yra nuosekliojo posūkio signalo funkcija. O įlipimo ir išlipimo apšvietimas leidžia patogiai rasti kelią namų ar automobilio link.

Traukia akį: Shooting Brake ratlankiai

Platus sportinių ir elegantiškų lengvojo lydinio ratlankių pasirinkimas leis dar labiau pabrėžti patrauklią jūsų naujojo Arteon išvaizdą. Išsirinkite labiausiai patinkančius Arteon ratlankius iš gausaus asortimento. Papildomai siūlome sumontuotų su žieminėmis padangomis ratlankių komplektus.

Skaitmeninis komfortas

 

Tai, kas svarbiausia, visada prieš akis

Klasikinis spidometras ar didelės raiškos ekranas su navigacija? Rinktis nebereikia. Digital Cockpit Pro suteikia galimybę turėti ir viena, ir kita: Didelės raiškos 26 cm (10,25 col.) spalvotas TFT ekranas; Skirtingi konfigūruojami rodiniai; Prieiga prie išsamių vairavimo duomenų naudojant daugiafunkcį vairą arba informacijos ir pramogų sistemą; 2D ir 3D formato žemėlapių rodiniai; Tikslinis navigacijos žemėlapio priartinimas; Visa pasirinktos informacijos pateiktis; Navigacijos žemėlapius ir medijos rodinius galima sujungti

Nuostabi muzika, įspūdinga įranga

Pasirinktinė Harman Kardon garso sistema išsiskiria įspūdinga garso kokybe ir moderniu, elegantišku dizainu. Sukurta akustinio garso gerbėjams, kurie ne tik klausosi, bet ir dievina muziką. Galėsite mėgautis puikiai subalansuotu aukšto ir žemo dažnio garsu ir tiksliu žemųjų dažnių tonų atkūrimu. Harman Kardon užtikrina neprilygstamą garsą kelionėje ir jūsų Arteon viduje. 10 garsiakalbių; Žemadažnis garsiakalbis; Centrinis garsiakalbis; 16 kanalų stiprintuvas; Erdvinio garso technologija

 

Lietimui jautrūs vairo mygtukai

Naujos technologijos Volkswagen Arteon vairas. Būsite nustebę, kai paliesite naujo tipo Arteon vairo mygtukus. 

Ateities tempu

Naujasis Arteon – tai ne tik patogios kelionės iš taško A į tašką B. Standartinė Ready 2 Discover sistema reiškia, kad automobilyje turite visapusę medijos įrangą. Į ją įeina: 20,3 cm (8 col.) spalvotas TFT ekranas su jutikliniu valdymu ir artumo jutikliais;  FM radijas ir galinga antena, užtikrinanti optimalų signalo priėmimą; Priekiniai ir galiniai garsiakalbiai; MP3, AAC ir WMA formatų palaikymas; Dvi USB sąsajos (C tipo); „Bluetooth“ ryšys mobiliesiems telefonams; Integruota „eSim“ kortelė, užtikrinanti nepriekaištingą ryšį; Transliavimo paslaugos ir internetas; Galimybė vienus metus nemokamai naudotis We Connect Plus paslaugomis, įskaitant We Connect ' App-Connect, įskaitant App-Connect Wireless, skirtą Apple CarPlay; Navigacija, pasižyminti retrospektyviuoju aktyvinimu; Trokštate žengti koja kojon su skaitmeniniu progresu? Jokių problemų. Būtent todėl siūlome galimybę užsisakyti pasirinktinę Discover Pro navigacijos sistemą.

 

 

Nieko nelaukite ir išbandykite Arteon patys! Susisieksime su Jumis kaip įmanoma greičiau.

Registruokitės