Dantytasis diržas

Jūsų Volkswagen dantytasis diržas: dažnai užduodami klausimai

Jeigu jūs norite sužinoti daugiau apie originalųjį dantytąjį diržą, mes rekomenduojame mūsų dažnai užduodamus klausimus.

Kokią funkciją atlieka dantytasis diržas?

Dantytasis diržas perduoda jėgą iš alkūninio veleno į paskirstymo veleną. Dėl to atsidaro ir užsidaro variklio vožtuvai. Degalų ir oro mišinys patenka į degimo kamerą, užsidega ir priverčia judėti stūmoklį. Dantytasis diržas taip pat dažnai varo aušinimo skysčio siurblį.

Kodėl reikia reguliariai tikrinti ir laiku keisti?

Senas ir stipriai nusidėvėjęs dantytasis diržas gali trūkti ir sukelti variklio pažeidimų. Priežastis: variklio vožtuvų valdymas išsisinchronizuoja, stūmoklis kaip sviedinys atsimuša į vožtuvą – dažnai 15 m/s greičiu. Dažniausiai turi būti keičiama visa cilindrų galvutė.

Kada reikia keisti dantytąjį diržą?

Priklausomai nuo modelio, variklio ir vairavimo stiliaus, dantytasis diržas atlaiko iki 360 000 km. Dėl tikslių jūsų automobilio dantytojo diržo keitimo intervalų jūs galite pasidomėti jūsų Volkswagen partnerio įmonėje. Ypač tuomet, jeigu jūs dažnai važiuojate trumpais atstumais, jūsų Volkswagen automobilis daug stovi su veikiančiu varikliu, arba jūs nuvažiavote daugiau nei 240 000 km

Savarankiškas keitimas?

Neteisingai sumontuotas dantytasis diržas gali suardyti variklį. Be to, keitimas nėra paprastas. Be daugybės specialiųjų žinių jums taip pat prireiktų specialiųjų įrankių. Geriau šiuos darbus patikėti Moller Auto serviso specialistams

Susisiekite su mumis paspaudę čia.